Жінка з ім'ям Дженніфер – улюблениця богині Венери

Вибираючи ім'я для дівчинки, необхідно пам'ятати, що вона колись стане дорослою. І ось тоді, проявляючи свій характер і отримуючи відгук на свої вчинки від навколишнього світу, вона почне шукати причини своєї життєвої історії, що дивним чином складається. Спочатку дівчина звинувачуватиме батьків: вони неправильно її виховували, потім дійде черга до оточуючих людей – вони бажають їй зла, і після всіх спроб розібратися в хитросплетіннях долі дівчина, цілком імовірно, почне шукати причини в самій собі. І почне з імені: чому її назвали саме так? Наприклад, чому їй дали ім'я Дженніфер?

Лицарі круглого столу”

Багато хто захоплювався історіями лицарів “Круглого столу”: першим серед рівних за цим столом був король Артур. А дружину його звали Джиневра (Дженніфер), що у перекладі означає “біла чарівниця”, і є ще один варіант перекладу – “справедлива”. Це ім'я якнайкраще підходило королеві, але й багато чого зобов'язувало.

Жінка з ім'ям Дженніфер - улюблениця богині Венери

Дівчина з ім'ям Дженніфер несвідомо вибирає такі життєві ситуації, в яких повною мірою змогла б виявитися її жертовність в ім'я високої мети. Будучи дитиною, вона може великодушно подарувати комусь те, що їй найдорожче, і буде при цьому цілком задоволена і щаслива: великодушність – доля духовно сильних і щедрих людей.

А ставши старшим, власниця імені Дженніфер, намітивши для себе високу мету, зможе в ім'я її досягнення жертвувати багатьма речами, які для дівчат її віку надзвичайно важливі. До речі, на шляху до мети вона також виявлятиме великодушність і жертовність, простягаючи руку тим, хто потребує підтримки. І це – ознака сили та багато обдарованої натури. Так що король Артур не дарма зупинив свій вибір на нареченій з ім'ям Дженніфер.

Безліч варіантів

Усі імена мають різноманітні варіанти. Дівчинку з ім'ям Дженніфер в Америці або Австралії можуть також називати Дженні або Джіні, а ще Дженна і Дженні. Англійські версії цього імені – Джейн, Женев'єва або відома нам Джиневра, а також Джессіка та Вірджинія. В Україні, як і у багатьох слов'янських народів, трапляються видозмінені варіанти – Євгенія, Яна, Іванна.

Вихідна точка – значення

Коріння значення імені Дженніфер слід шукати в Англії, хоча існують інші варіанти: деякі дослідники схиляються до того, що це – кельтське ім'я, а є й такі, які впевнені в латинському корінні Дженніфер. Врахуємо ці думки, але не сперечатимемося. Можливо, мають рацію всі.

Торкнемося трохи нумерологічних та астрологічних аспектів. Дівчинці, що народилася під знаком “Ваги” або “Телець”, дуже підходить ім'я Дженніфер, а щасливими числами будуть: 51; 13; 11; 6; 4; 2. Як бачите, вона не боїться числа 13. Мабуть, вона вміє з ним домовлятися: звичайно, її покровителькою є планета Венера. Всі кольори, до яких живить слабкість Венера: зелений, блакитний, бірюзовий – щасливі для Дженніфер, як і прикраси, в яких є мідь.

Жінка з ім'ям Дженніфер - улюблениця богині Венери

І, нарешті, улюблений день Венери – п'ятниця, також день вдалих подій для Дженніфер, а якщо вона одягне один із своїх каменів-талісманів (наприклад, зелений сапфір або зірковий сапфір) – удача стане просто її подругою.

Жінка з ім'ям Дженніфер - улюблениця богині Венери

Зрозуміло, ці самоцвіти коштують дуже дорого, проте є більш прийнятний варіант – зелений турмалін, який може дозволити собі будь-яка жінка.

Жінка з ім'ям Дженніфер - улюблениця богині Венери

Характер як доля

Дженніфер – дуже тонка і вразлива дівчинка, яка вміє абстрагуватися від грубих і непривабливих сторін життя, йдучи у світ своїх фантазій. Вона намагається не засмучувати своїх близьких, тому до її поведінки зазвичай немає претензій. У школі вона розкриває свої здібності, вбираючи все, що їй здається цікавим чи вартим уваги. Ця дитина розкривається поступово, ніби пробуючи на дотик усі прояви життя.

Повною мірою характеристика імені Дженніфер видно ближче до повноліття, коли дівчина починає виявляти свої вольові якості. Енергія Дженніфер здебільшого прихована і діє у момент, коли необхідно відстояти свої принципи. Сфера інтересів Дженніфер знаходиться там, де можливе поєднання з іншими людьми в ім'я альтруїстичних цілей. Вона має чудову інтуїцію, яка дозволяє її відсторонюватися від людей нещирих чи двуличних.

Однак Дженніфер ніколи не зможе позбутися занадто романтичного сприйняття, що стосується партнерських відносин: зайвий ідеалізм принесе їй чимало розчарувань у коханні. Можливо, це відбуватиметься через те, що Дженніфер готова піднести коханого на п'єдестал. Мабуть, сенс висловлювання: “Не сотвори собі кумира” почне доходити до її свідомості набагато пізніше.

Можна відзначити високу емоційність Дженніфер, що свідчить про її вразливість. Ревнощі їй не властива, у всякому разі, без приводу вона не стане себе розпорошувати на негідні її почуття.

Для своїх дітей Дженніфер буде прекрасною матір'ю: люблячою та розуміючої. І вона здатна передати дітям свої сильні риси характеру: волю, цілеспрямованість, турботливість та великодушність.

Щодо талантів, то Дженніфер чудово зможе проявити себе скрізь: вона цілком може бути публічною людиною, любить яскраві, вражаючі видовища, а її організаторський талант і здатність до самовираження дозволять їй стати і прикрасою масштабних уявлень. Усі професії, де потрібен прояв творчого початку, просто призначені для цієї жінки.

Жінка з ім'ям Дженніфер - улюблениця богині Венери

Блискучим підтвердженням цього є творчість відомої актриси Дженніфер Лопес. Її зовнішність не залишає байдужими ні чоловіків, ні жінок. Вона дійсно – втілення жіночності та привабливості. За походженням вона – пуерториканка, але народилася у Нью-Йорку 24 липня 1969 року. Її успішна кар'єра свідчить про те, що Дженніфер – улюблениця богині Венери, яка обдаровує своїх підопічних і красою, і грошима, і любов'ю оточуючих.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua