Айгуль: значення імені для жінки

Існує безліч незвичайних і незвичних для вуха імен. Своєю екзотичністю вони привертають багато уваги. До них відноситься і жіноче ім'я Айгуль, значення якого зараз буде розглянуто. Слід обговорити як його походження, а ще й те, як він впливає характер своєї власниці.

Походження

Багатьох цікавить, яка національність має ім'я Айгуль. Прийшло воно з тюркської мови і в перекладі означає «місячну квітку». Існують різні варіації написання та вимови – Айгюль, Айгуля, Айгул і т.д.

Національність цього імені тюрксько-перська. Зустрічається у мусульман, особливо поширене в татарському та казахському народах. До речі, сучасні лінгвісти трактують це ім'я дещо інакше. Є думка, що вона означає «красива, наче квітка».

Із цим ім'ям пов'язана дуже гарна легенда. У ній розповідається про безмежне кохання дівчини Айгуль, дочки казахського багатія, до воїна. Коли дівчина отримала звістку про те, що він загинув у бою, то не зуміла впоратися з горем. Вона скинулася з високої скелі. З краси, що пролилася на землю, виросли небаченої краси квіти, які стали носити ім'я дівчини, яка загинула в ім'я кохання.

Айгуль: значення імені для жінки

Дитинство

Отже, що означає ім'я Айгуль, ясно. Як воно відбивається на характері дівчинки, яку так вирішили назвати батьки?

Малятко росте товариської. Говорити вона починає раніше однолітків, ніж дуже вражає батьків. Взагалі її дуже люблять – дівчинка з моменту народження стає мало не центром сім'ї. Щоб побачити її, родичі з'їжджаються звідусіль.

Чим дорослішим стає дитина, тим більше в її характері проявляється емоційність. Айгуль дуже активна – легко заводить друзів та товаришів завдяки своїй відкритості та комунікабельності. Більше того, вона з багатьма дитсадківськими приятелями потім підтримує стосунки і в дорослому житті, що рідкість.

Батьки її постійно хвалять. Навіть якщо дівчинка не робить нічого особливого. Це непогано, але перехвалювати її не можна. Інакше надалі у неї розвинеться нарцисизм та самолюбування.

Айгуль: значення імені для жінки

Юність

Продовжуючи вивчати значення імені Айгуль для дівчинки, слід зазначити, що у старшому віці у неї відкривається дар – чудова пам'ять. Вона стає причиною її чудової успішності. Айгуль не є посидючою, а ще їй не хочеться вчити те, що не викликає інтересу, але багато що запам'ятовується саме.

До точних наук Айгуль кохання не живить. А ось література її захоплює із головою. Також їй подобається займатися музикою та хореографією.

Лідерських якостей у цієї дівчинки також немає. Вона вважає за краще просто дружити. Приятелів та знайомих у неї багато. А от добрих друзів – мало. Однак її це зовсім не засмучує. Тому що люди, які є близькими, чудово знають, як з нею треба спілкуватися. До того ж дівчині не доводиться сумніватися у їхній відданості та щирості.

Айгуль: значення імені для жінки

Зрілість

Якщо йдеться про те, що означає ім'я Айгуль, треба розповісти і про те, якою вона стає у старшому віці. З роками жінка не втрачає своєї емоційності та комунікабельності. Вона перетворюється на ще більш привабливу, яскраву і ніби магнітом особливу увагу.

Айгуль багатьом подобається, але оточуючих може лякати її вибуховий темперамент. Щоб не відлякувати людей та чоловіків, їй варто навчитися стримувати свої пориви. Інакше вибудувати корисні чи особисті стосунки виявиться проблемно.

Також треба стежити за своїми словами, манерами та діями, якщо вона не хоче, щоб її вважали конфліктною та самолюбною. Втім, навіть навчившись цього, все «випливе» при суперечці чи конфлікті. Добре, що вони трапляються рідко. У переважній більшості випадків дівчина перемагає над опонентами шляхом інтриг.

Айгуль: значення імені для жінки

Особистісні якості

Вище вже було щось сказано про характер цієї дівчини. Однак, розповідаючи про значення імені Айгуль, деякі риси варто відзначити особливою увагою. Ось які якості їй властиві:

 • Гострий розум та прагнення постійно вдосконалювати закладені природою здібності.
 • Обережність, що поєднується із рішучістю.
 • Порядність.
 • Енергія, що б'є через край.
 • Швидка реакція, вміння приймати правильні, хай і спонтанні рішення.
 • Здатність орієнтуватися у екстремальних ситуаціях.
 • Довірливість.
 • Відданість своїм ідеалам та звичкам.
 • Сентиментальність, романтичність, закоханість.
 • Вразливість.
 • Чуттєвість, темпераментність.
 • Самолюбство, висока зарозумілість.
 • Неможливість сидіти без діла.
 • Невміння сприймати відкриту критику.
 • Вміння плести хитрі інтриги.
 • Прагнення завжди перебувати у вирі подій і брати участь у них.

Мабуть, єдина якість, яку їй треба посилити, – це безмежна довірливість. Воно з нею може зіграти злий жарт. Адже не всі люди чесні та віддані.

Айгуль: значення імені для жінки

Відносини

Цю важливу тему не можна залишити без уваги, розповідаючи про значення імені Айгуль для жінки. Його володарка постійно оточена шанувальниками. Їм подобається її темпераментність та емоційність.

Але вона звертає увагу не на кожного. Шанс Айгуль дасть лише тому чоловікові, який здатний красиво доглядати. Хами та зухвальці можуть ні на що не розраховувати. І нехай секс для неї є можливістю розслабитися як фізично, так і морально, непритомний без почуттів.

Продовжуючи розповідати про те, що означає ім'я Айгуль, слід зазначити – їй підвладно спокусити будь-якого чоловіка. Дівчина це усвідомлює, тож і супутника життя вибирає дуже вдумливо. Зрозуміло, вона не поспішає до РАГСу. Айгуль хоче одружитися один раз, і щоб на все життя. Так що вона чекатиме на чоловіка, який покохає її всім серцем.

Після заміжжя жінка сильно змінюється. Заради коханого вона стримує свою емоційність та імпульсивність. Жінка починає пробувати себе у ролі господині, і в неї це виходить. Якщо народжуються діти, то для них вона стає прекрасною матір'ю, яка продовжує піклуватися про них упродовж усього життя.

Айгуль: значення імені для жінки

Захоплення та робота

Розглядаючи значення імені Айгуль, варто трохи приділити уваги і даній темі. Головне хобі цієї дівчини – естетика та краса. У неї чудовий смак, тому її захопленнями часто стають флористика і живопис.

Ще їй подобається дізнаватися про щось нове, а тому їй подобається подорожувати. Якщо не вдається здійснити якусь масштабну поїздку, то вирушає щонайменше на лоно природи.

Айгуль може довго вибирати собі потрібну професію. Правильний вибір найчастіше не дає зробити її емоційністю.

Найголовніше, щоб вона не почала займатися монотонною діяльністю. Інакше її енергійність та потенціал згаснуть. Також Айгуль не варто працювати у великому колективі. І це не через відсутність лідерських якостей та бажання будувати вражаючу кар'єру. Просто вона зарозуміла – ця якість їй на руку в колективі не зіграє.

Проте дівчина мріє про матеріальну стабільність. Вона може заробляти непогані гроші (наприклад, ставши помічником керівника великої фірми), але їй зручніше, щоб її забезпечував чоловік. Таке значення імені Айгуль щодо трудової діяльності.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua