Ділшод: значення імені, походження, характер та доля

Не всі люди знають, що криється за тим чи іншим ім'ям. Саме тому ми пропонуємо вам інформацію, яка проллє світло на значення імені Ділшод. Це ім'я, за підсумками 2016 року, вважалося одним із найпопулярніших імен у світі. Найбільше воно поширене в Таджикистані та Узбекистані, але трапляються і в інших країнах.

З якої країни походить ім'я?

Ділшод: значення імені, походження, характер та доля

Походження імені Ділшод, значення якого розглядається у статті, має відношення до Узбекистану. Люди, яких так називають, як правило, надзвичайно розумні, працьовиті, комунікабельні. Власники імені – яскраві та нетривіальні особистості, а також дуже талановиті та творчі люди.

Ім'я Ділшод дуже давнє, і походить воно від перського слова. У перекладі це слово означає «радісний», «щасливий» («шод» – радісний, «див» – душа, серце). Планета-покровителька носія імені – Меркурій. Знак зодіаку – Телець і Козеріг.

Значення імені, доля

Ділшод: значення імені, походження, характер та доля

Носії названого імені намагаються догодити всім, часто забуваючи про себе. Вони дуже товариські у житті. Домогтися чогось таким людям набагато простіше. Вони люблять владу, тобто люблять контролювати все. Ділшод любить комфорт, але при цьому не забуває і про зручність інших людей. А така якість характеру не може не вплинути на долю Ділшода.

Значення імені таке, що з його власника, як правило, виходять чудові художники та письменники, композитори та просто талановиті люди. Однак, як і всі творчі люди, вони бувають вразливими. Доля їх визначається значенням імені Ділшод. Вони чудово справляються з будь-яким поставленим завданням, але буває, що відволікаються від поставлених цілей і втрачають цей момент. Не люблять сварок, тому що дуже миролюбні за своєю природою.

Ділшод – значення імені, характер

Можна розглянути ім'я, що описується, і з точки зору значення літер, що входять до нього. Так, згідно з ними, носій має такий характер:

 • Д – привітний, товариський і дуже примхливий;
 • І – миролюбний, вразливий, тонкий духовний світ;
 • Л – винахідливий, дріб'язковий;
 • Ш – з добрим почуттям гумору, безкомпромісний, ревнивий;
 • О – порожні хвилювання, надмірно емоційний;
 • Д – комфортний, сильний.

Талісмани та покровителі

Ділшод: значення імені, походження, характер та доля

Що кажуть астрологи:

 1. Ім'я латинською мовою – Dilshod.
 2. Найкращий день тижня – Середа.
 3. Талісмани (камені) – онікс, рубін, топаз, гагат, обсидіан, берил і малахіт, рубін, хризопраз, аметист, сугіліт, цаворит, пірит, сардонікс.
 4. Планетарне число – 4; зодіакальне число – 10 (Козеріг).
 5. Сакральне число – 2 (Телець).
 6. Стихія, відповідна імені – Земля.
 7. Кольори, які притягують удачу, – помаранчевий та каштановий.
 8. Метали, що несуть успіх, – нікель.
 9. Дерево-покровитель – лавр.
 10. Числа, які несуть успіх – три.
 11. Відповідні тварини – собака.
 12. Найбільш вдалі знаки зодіаку – Скорпіон, Телець та Козеріг.
 13. Вдалий рік народження – 2004, 2016, 2028 та 2040 року.
 14. Найкращі професії для таких людей – все, що пов'язане із будівництвом.
 15. День, який чудово підходить для виконання різних справ, – вівторок, четвер, п'ятниця та неділя.

Іменин у людей з ім'ям Ділшод немає, тому що воно не значиться у святцях.

Чи поступливий характер у Ділшода?

Ділшод: значення імені, походження, характер та доля

Представники цього імені дуже розумні, кмітливі, винахідливі люди. Багато досягають завдяки своїй цілеспрямованості та працьовитості.

Але при цьому люди з таким ім'ям дуже дріб'язкові, зациклюють свою увагу на непотрібних речах і забувають про головне. Через ревнощі часто зазнають невдач у особистих справах. Як правило, у таких людей багато друзів, з якими у них розладналися теплі стосунки.

Не варто засмучувати людей з ім'ям Ділшод, вони й так надто вразливі для цього світу. Не треба намагатися обдурити таких людей, вони чують брехню за версту. Такі люди дуже важко переносять обман, розлуку з коханою людиною, непотрібність іншим.

Ділшод у відносинах

Часто носії описуваного імені кидаються з крайності в крайність, характерні їм такі якості, як двоїстість і мінливість. Таких людей треба спрямовувати у правильний бік у стосунках.

Ділшод цінує у близьких людях вірність, чесність, комфортність. Вдалим буде його шлюб із наступними знаками зодіаку: Телець, Скорпіон, Водолій, Терези, Рак. Щодо сумісності з іншими іменами, то для представників імені підходять жінки, яких звуть: Варвара, Злата, Катерина, Аліна, Аліса, Марина, Емілія, Аміна, Юлія, Христина, Мілана, Камілла.

Гороскоп для людей з ім'ям Ділшод

Знак, під яким народжена людина з таким ім'ям, позначається на її рисах характеру.

Ділшод: значення імені, походження, характер та доля

 1. Водолій – мрійливий, любить фантазувати, схильний до ідеалізації. У всьому намагається побачити досконалість, з усіма м'яким.
 2. Телець часто впертий, але при цьому дуже легкий і щирий, чарівний. Зберігає вірність своїй дружині.
 3. Стрілець – викликає симпатію у оточуючих його людей, відкритий, привабливий, приємний співрозмовник, дуже щасливий.
 4. Козеріг – реаліст, надзвичайно працездатний, терплячий, надійний, наполегливий, важливий. Може без емоцій налагодити своє життя, навіть якщо воно налаштоване проти нього.
 5. Терези – товариський, розважливий, розслаблений і працелюбний, оптимістичний, але при цьому схильний до депресій. Найчастіше піддається пристрастям.
 6. Рак – непередбачуваний, дуже старанний, завжди доводить справи до кінця, мовчазний з чужими людьми, і дуже товариський у своєму колі, віддає себе роботі.
 7. Діва має досить складний характер, цілеспрямований, обережний у словах і справах, твердий і впевнений у своїх рішеннях. Не надто любить і вміє виявляти свої емоції. Чутливий до красивої та доглянутої зовнішності коханої, іноді занадто ощадливий, навіть якщо закоханий.
 8. Овен – упертий, вірить у себе, відвертий у своїх бажаннях, емоційний, намагається привернути увагу до своєї персони.

Відомі люди з таким ім'ям

 1. Василієв Ділшод – таджицький футболіст, який народився 12 лютого 1988 року. На даний момент є капітаном та півзахисником національної збірної Таджикистану та клубу «Істіклол».
 2. Ділшод Сайфіддінов – народився 1985 року в Республіці Таджикистан. Майстер спорту міжнародного класу, заслужений майстер спорту Республіки Таджикистан. В даний час проживає у Сполучених Штатах Америки.
 3. Ділшод Чамоліддіновіч Назаров – народився Республіці Таджикистан 6 травня 1982 року. Назаров – відомий таджикистанський метальник молота, один з олімпійських чемпіонів, чемпіон Азії серед юніорів та переможець кількох Азіатських ігор.
 4. Ділшод Рахмонов – музичний виконавець.
 5. Мусалбеков Ділшод – музичний виконавець, який народився 13 липня 1975 року.
 6. Мірзамуродов Ділшод – актор, продюсер та дуже відомий режисер. Народився 1981 року в Узбекистані.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua