Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Яків – відоме та поширене ім'я. Воно шанується у багатьох країнах світу. Походження та значення імені Яків для дитини дуже велике. З давніх-давен вважається, що воно обіцяє своєму носію щасливу долю. Їм називали довгоочікуваних спадкоємців, продовжувачів роду та сімейних традицій.

Ім'я Яків: походження та значення

Своє походження воно бере від біблійного імені Яаків (Яків). Своєю появою воно завдячує біблійному патріархові, який був близнюком Ісави і народився слідом за ним, вийшовши з утроби матері, тримаючись за п'яту свого старшого брата.

До православних календарів воно увійшло як Яків. Значення імені досить вагоме всім авраамічних релігій. Воно популярне серед православних, католиків, іудеїв та мусульман.

У перекладі з давньогрецького ім'я означає «що йде слідом». Згодом ім'я Яків перетворилося на звичну для всіх форму Яків.

Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Астрологічне поєднання

Ім'я має наступну астрологічну та езотеричну характеристику:

 • Знак зодіаку – Телець.
 • Стихія – Земля.
 • Планета управитель – Місяць.
 • Відповідний колір – червоний.
 • Камінь талісман – яшма.
 • Дерево – каштан.
 • Тварина – як.
 • Вдалий день – п'ятниця.
 • Пора року – весна.
 • Щаслива кількість – 1.

Іменини святкує: 10, 14, 17 та 26 січня, 4, 11 лютого, 12, 17 березня, 6, 13, 19, 21, 28 квітня, 4, 13, 27 травня, 4, 5, 12, 26 червня, 7 , 13, 29 липня, 22, 25, 29 серпня, 12, 28 вересня, 15, 22, 26 жовтня, 3, 5, 13, 14, 24 листопада, 2 грудня, 9 грудня, 23, 26 грудня.

Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Характеристика особистості

Дитинство, володаря імені Яша, наповнене пригодами та забавами. Дитина росте добрим, рухливим і пустотливим хлопчиком. При цьому він слухняний і ніколи не стає джерелом проблем своїх батьків.

Незважаючи на свою зовнішню стриманість, маленький Яків любить бути яскравим та помітним серед однолітків. Природа наділила його багатою уявою та хорошими музичними здібностями.

У спілкуванні з ровесниками хлопчик виявляє дружелюбність та зговірливість. Він може порозумітися з ким завгодно. Не прагне до лідерства і намагається уникати спілкування із задиристими дітьми.

У юнацькому віці Яків відрізняється чесністю та принциповістю. Має підвищене почуття справедливості та відсутність спраги влади. Молода людина вважає за краще вести спокійний і розмірений спосіб життя.

У Якова нерідко виникають проблеми із навчанням. Це тому, що може засвоювати предмет лише тому випадку, якщо він йому цікавий. Також багато залежить від особистості викладача.

Дорослий Яків має масу переваг. Він люб'язний, делікатний, комунікабельний і промовистий. Чоловік вміє домогтися розташування навіть у самої похмурої та недоброзичливої людини.

Великою проблемою для Якова є його довірливість та невміння відрізняти поганих та добрих людей. Також йому властива лінь, яка заважатиме йому в кар'єрному зростанні. До того ж чоловік наділений великою часткою самовпевненості. Якщо він вважає себе правим, то його неможливо переконати у протилежному, і він ніколи не піде на компроміс.

Позитивні якості значення імені Яків: добродушність, весела вдача і комунікабельність. Не виносить конфліктних ситуацій та напруження у спілкуванні. Цінує свободу та незалежність. Стійко переносить удари, інтриги ворогів, наклеп і різні позови.

Негативні якості значення імені Яків: ненадійність та безпринципність. Не терпить контролю, здатний на безрозсудність та необдуманий ризик. Не прогавить своєї вигоди і здатний позіхати на нього не належить.

Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Залежно від пори року

Весняний Яків – чуйний та делікатний. Вільно сходиться з людьми, але в душі відчуває до них недовіру. Любить привертати до себе увагу. Не цікавиться матеріальними благами, воліє душевний комфорт.

Яків, народжений влітку, — енергійна людина, добряк і оптиміст, але не позбавлена надмірної гордині. Може легко вийти із себе. Горой стоїть за близьких людей і ніколи не кине у біді.

Осінній Яків — ерудований та різнобічно розвинений. Чи не довіряє інтуїції. Покладається тільки на власні здібності та здоровий глузд. Мало кому довіряє. Вважає за краще жити сам по собі, при цьому анітрохи не тяжіє своєї самотності.

Зимовий Яків відрізняється найскладнішою натурою з усіх власників цього імені. Непосидючий, який бажає постійно рухатися вперед, але трохи наївний. Має великі амбіції, у своїх рішеннях завжди йде до кінця. Дуже закоханий, але непостійний. Свободу цінує більше, ніж сімейні стосунки.

Захоплення та хобі

Власник імені Яків – витівник і дотепник, що легко знаходить собі захоплення. Любить брати участь у різноманітних конкурсах та спортивних змаганнях, часто буває у ролі тамади.

Його захоплює громадська робота. Яків – незамінний учасник мітингів, політичних дебатів. З нього виходить гарний волонтер та активіст. Чоловік любить подорожі та захоплюється туризмом.

Значення імені Яша нагородило свого представника надзвичайним везінням. Він часто виграє в лотерею, казино та карти. Його впевнено можна назвати щасливчиком і витівкою долі.

Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Професія та кар'єра

Що означає ім'я Яків у професійній сфері? Найкраще у власника цього імені вдасться реалізувати себе у творчому плані. З чоловіка вийде гарний артист, постановник, письменник, винахідник чи мандрівник. Через невгамовний характер Якову доведеться пережити в кар'єрі багато злетів і падінь.

Чоловік талановитий організатор. Яків миттєво спалахує новою ідеєю, але як тільки його інтерес до справи слабшає, він може його покинути. Носій цього імені схильний кидатися від одного заняття до іншого, братися за здійснення планів без ретельного їхнього продумування.

Збоку здається, що Яків байдужий до грошей, але насправді це не так. Він інтуїтивно відчуває прибуткові відносини і заради гарної вигоди здатний піти на великий ризик. Він непогано заробляє на азартних іграх та лотереях.

Найпоказовішою рисою його характеру є ніколи не бути комусь належним. Почуття незалежності не дозволяє йому позичати в інших людей.

Ім'я Яків: значення імені у коханні та сексі

Яків справляє враження чоловіка абсолютно байдужого до жінок. Однак він, як ніхто інший, відчуває потребу в коханні та ласки. Власник цього імені великий поціновувач жіночої краси, він може отримувати задоволення, просто спостерігаючи за будь-якою чарівною дівчиною.

Віддає перевагу розумним, самодостатнім представницям прекрасної статі. У відносинах надто прямолінійний і не вміє приховувати емоцій. Якщо йому жінка подобається, то він даруватиме їй квіти, подарунки, захоплюватиметься, проявлятиме галантність. У разі невдалого побачення, Яків обурюватиметься, обурюватиметься і висловлюватиметься, не підбираючи слів.

Звичайний поцілунок у щоку сприймається ним як фізичний контакт. Це для нього своєрідна прелюдія, яка викликає бажання. У сексі Яків ніжний, терплячий і делікатний. У моменти близькості він завжди відчуває до партнерки відчуття подяки.

Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Сім'я та шлюб

Одружуватися Яків воліє для домашньої та господарської дівчини. Але перший шлюб, як правило, швидко розпадається. Про що чоловік потім шкодує. Вдруге одружується він досить пізно. Його дружиною стає жінка, з якою він давно знайомий і кілька років підтримував дружні стосунки.

Дітей від першого шлюбу та другого шлюбу любить однаково сильно. Однаково піклується про тих та інших, ніколи не поділяючи. До глибокої старості він залишиться поціновувачем жіночої краси, але зраджувати дружині не стане. Він любить домашній комфорт та завжди поспішає після роботи до своєї родини.

У другому шлюбі значення імені Яків наділить свого носія впевненістю та спокоєм. Він розсудливим і віддасть перевагу всім захопленням відпочинок з дружиною та дітьми.

Сумісність

Найбільша ймовірність щасливих стосунків у Якова з жінками на ім'я: Агнія, Анастасія, Василина, Діана, Євгенія, Лідія, Ольга, Світлана, Емма.

Несприятлива сумісність у Якова з володарками імен: Альона, Ганна, Варвара, Галина, Жанна, Ілона, Любов, Ніна, Тамара, Яна.

Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Психіка та здоров'я

Яків — життєлюб, людина вибухова, але швидко відхідлива. Він вважає, що веселощами і добродушністю від оточуючих можна досягти більшого, ніж твердістю і принциповістю.

Значення імені Яків наділило його якоюсь приземленістю. Він задовольняється тим, що має і не звик мучити себе у пошуках духовних цінностей. Неврівноваженість нервової системи завдає йому багато проблем зі здоров'ям. Яків живе енергетичним підживленням від натовпу та веселощів.

Відчувши себе погано, він повинен прислухатися не так до тіла, як до сигналів мозку. Якову протипоказано куріння та прийом алкоголю.

Гороскоп імені

Яків: значення імені, походження, характер та доля володаря

Значення імені Яків можна визначити і в залежності від знака зодіаку, його власника:

 • Овен — ввічлива та товариська людина. Репетиційний у виборі друзів і жінок. Знає, як подати в суспільстві, щоб сподобатися. Чи не довіряє новим людям.
 • Телець — доброзичливий і промовистий. Має багато друзів, яким вірний усе життя. Не сприймає критики на свою адресу.
 • Близнюки – оптиміст та романтик. Любить бути в центрі уваги, непрактичний, часто вдається до безтілесних фантазій. Може вдаватися до різних хитрощів заради самоствердження.
 • Рак – цей Яків намагається виглядати сильніше, ніж він є насправді. Не любить лестощів і агресію. Дивиться на світ очима дитини.
 • Лев – прямолінійна та чесна особистість. Претендує на лідерство та увагу. Неуживливий і норовливий. Може влаштувати скандал через дрібниці.
 • Діва — активна людина, яка має на всю власну думку, яку тільки й визнає. Не виносить галасливих застіль. Любить подорожувати. Завзятий, працьовитий і здатний на великі звершення.
 • Терези — талановитий і ерудований чоловік. Його мета — довести суспільству, що він багато на що здатний у житті. Заздрісний, але цього ніколи не покаже.
 • Скорпіон – дуже складна натура. Малоспілковий. Старанно приховує свої емоції. Мріє знайти вірного друга, якому зможе довіряти.
 • Стрілець — трохи наївна і закохана людина. М'який і привабливий, через що має популярність у жінок. Не любить конфліктів і готовий визнати свою провину задля уникнення скандалу.
 • Козеріг – амбітний і працьовитий Яків. Часто його швидке кар'єрне зростання викликає заздрість у колег. Віддає перевагу пристрасним і самодостатнім жінкам.
 • Водолій – не терпить рутини. Має потяг до постійних змін та нових знайомств. Необов'язковий і непередбачуваний.
 • Риби – керується лише своїми почуттями. Цей чоловік надто залежний від чужої думки. Потребує постійної похвали та підтримки близьких людей. Страждає від власної невпевненості.

Ім'я Яків буде найбільш підходящим для хлопчика, народженого під знаком зодіаку Телець чи Близнюки.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua