Значення імені Інара. Історія, характер та доля імені Інара

Дівчат на ім'я Інара поєднує одна особливість – вони настільки яскраві особи, індивідуалістки, що не звернути на них увагу неможливо. Носії імені мають бездоганний смак, завжди виглядають надзвичайно. Вони оповиті ореолом жіночності та чуттєвості. Незважаючи на зовнішню крихкість, такі панночки досить норовливі, вперті і запальні. Передбачити їх наступні дії неможливо.

Походження та значення

Лінгвісти висунули кілька гіпотез щодо походження та значення імені Інара:

  1. Воно має арабське коріння і перекладається російською мовою як «послана Богом», «проблиск світла».
  2. Ця іменоформа є посиланням до верховної богині Інарі. У хетській міфології вона була покровителькою столиці давнього Хетського царства Хаттуси. Вважалася богинею сільської місцевості, природи та диких тварин. За легендою, була дочкою богині сонця Арінни та бога грози Тархунта.
  3. Є версія, що жіноче ім'я прийшло до нас із Греції та означає «обрана».

Ім'я стало популярним за часів Радянського Союзу, потім поступово вийшло з ужитку. Сьогодні інтерес до нього з боку молодих батьків значно зріс. Найчастіше цю іменоформу використовують мусульмани.

Зменшувально-пестливі звернення: Інарочка, Інарушка, Іна, Інаша. Церковного варіанта імені не існує, оскільки воно не входить до списку церковних та католицьких святців. День ангела носії імені не відзначають.

Знамениті тезки

Мабуть, однією з найзнаменитіших власниць імені є радянська та російська актриса театру та кіно, режисер, заслужена артистка РФ Інара Гулієва. Глядачам вона відома за фільмами “Державний кордон”, “Шлях до медалей”. Як режисер вона поставила такі спектаклі, як “Містер Ікс”, “Джентльмен удачі”, “Сільва”.

Ще одна відома представниця творчої професії – акторка театру та кіно, режисер Інара Слуцька. Вона знімалася у таких фільмах, як «Волкодав», «Посередник», «Загадка Ендхауза».

Значення імені Інара. Історія, характер та доля імені Інара

Серед інших знаменитих носіїв імені також можна виділити латвійську журналістку та політика Інару Мурнієце, засновника та практикуючого лікаря-косметолога центру здоров'я та краси Esthetique Інару Абашидзе.

Талісмани та астрологічні характеристики

До талісманів та астрологічним символам відносяться:

  • планета-покровитель – Венера;
  • стихія – Повітря;
  • метал – олово;
  • тотемна тварина – яструб;
  • тотемна рослина – кипарис.
  • камінь-талісман – чорний агат;
  • кольори – вишневий, світло-пісочний.

Астрологи рекомендують називати цією іменоформою дітей, які з'явилися на світ у період з 21 березня по 20 квітня. Знак зодіаку Овен дозволяє активізувати позитивні риси характеру та відповідає внутрішньому світу дівчинки.

Здоров'я

У дитинстві маля часто хворіє, особливо на респіраторні захворювання. Зміцнити імунітет допоможе загартовування та відвідування спортивних секцій. Підтримка здорового способу життя дозволить уникнути проблем із зайвою вагою, особливо у зрілому віці. Носниці імені слід піклуватися про себе і не надто захоплюватися екстримом.

Значення імені Інара для дівчинки

Значення імені Інара. Історія, характер та доля імені Інара

Маленька носійка імені – енергійна та непосидюча дитина. Вона хоче всього і відразу і дуже засмучується, коли щось відбувається не так, як вона передбачала. Гіперактивність заважає їй зосередитись на навчанні. Шкільна програма здається дівчинці неймовірно нудною. Вона з нетерпінням чекає, коли ж нарешті стане дорослою і їй не доведеться відвідувати уроки.

Батькам слід подумати про те, щоб спрямувати невгамовну енергію дитини в конструктивне русло. Найкращий варіант – це спортивні секції. Тренування навчать дівчинку бути дисциплінованішою, відповідальнішою, працьовитішою.

Характер та доля

Ім'я Інара має потужну енергетику. Тому не дивно, що доросла носителька є яскравою та норовливою особистістю, яку неможливо не помітити. До своєї мети жінка йде напролом, не зважаючи на перешкоди. Вона трощить все на своєму шляху, аби отримати бажане. Інара обожнює екстрім, гострі відчуття, адреналін. У компанії з нею ніколи не скучиш.

Носійка імені любить форсувати події, через що нерідко потрапляє у неприємні ситуації. На щастя, вона вміє самостійно справлятися з будь-якими труднощами та знаходити вихід зі складного становища. Створює враження життєрадісної особи з легкою вдачею, але насправді має складний і суперечливий характер. Це імпульсивна, примхлива, нетерпляча особа, яка прагне того, щоб усі жили за її правилами.

Інара, значення імені якої ми з'ясували, відрізняється чесністю та прямолінійністю. Вона не соромиться говорити людині у вічі все, що про неї думає. Також жінку не турбують можливі наслідки такої поведінки. Конфліктів вона не боїться, адже знає, що може дати гідну відсіч будь-якому супернику. Не дивно, що через відсутність такту, дипломатичність в Інари чимало недоброзичливців. Крім того, жінка не вміє слухати співрозмовника і геть-чисто позбавлена почуття гумору.

Значення імені Інара. Історія, характер та доля імені Інара

Кар'єра та робота

Більшість відомих людей з ім'ям Інара належить до сфери мистецтва. І це неспроста, адже носії даної іменоформи мають вишуканий смак, артистичну та художню здібності. Вони є великими естетами, знаються на модних тенденціях, дизайні, люблять мистецтво.

Саме тому Інара може стати чудовою актрисою, модельєром, стилістом, дизайнером, візажистом, режисером, художником, реставратором, перукарем, ландшафтним дизайнером. Такій дівчині рекомендується завести свій б'юті-блог і ділитися порадами з читачами. Її, напевно, чекає оглушливий успіх у цій ніші.

Значення імені Інара. Історія, характер та доля імені Інара

З Інари також може вийти гарна професійна спортсменка. Природа нагородила її міцним здоров'ям, силою волі, витривалістю, так що вона може досягти успіху на цій ниві.

Особисте життя

Інара – дівчина приваблива, жіночна, харизматична та дуже пристрасна, тому чоловіків тягне до неї, наче магнітом. Будучи жінкою імпульсивною і чуттєвою, вона кидається у вир з головою і повністю віддається почуттям, що наринули на неї. Спочатку Інара душі не сподівається в обранці, думаючи, що зустріла того, єдиного. Коли пристрасть у відносинах проходить і на горизонті з'являється перспективніший кавалер, вона йде до нього.

Значення імені Інара. Історія, характер та доля імені Інара

Непостійність і закоханість заважають Інару знайти сімейне щастя. Вона постійно провокує чоловіка на ревнощі, через що між партнерами виникають скандали. На жаль, чоловік переживає не дарма, адже дружина цілком може закрутити роман із кимось на боці.

Інара ненавидить займатися домашніми справами, а тому наймає прислугу. Материнський інстинкт у неї розвинений не сильно, тому діти зазвичай сидять із нянею, бабусями чи дідусями. Їхнім вихованням займається або чоловік, або родичі. У носительки імені є справи важливіші.

Нумерологія

Значення імені Інара. Історія, характер та доля імені Інара

Нумерологічне значення імені Інара визначається числом дев'ять. Дівчина з таким числом долі відрізняється чесністю та щирістю. Будучи борцем за справедливість, вона до кінця боротиметься за правду. Це категорична панночка з активною життєвою позицією. Ніщо не може змусити її відмовитись від своїх принципів. Подібний підхід не дозволяє їй підлаштовуватись під інших людей, адаптуватися до нових обставин. Потрапляючи в незвичні собі умови, дівчина починає руйнувати існуючу систему і встановлювати свої правила.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua