Значення імені Арслан: походження, характер та доля

Значення імені Арслан, що є дещо незвичайним для російського народу, не може не становити інтересу. Адже воно таке звучне та красиве – у ньому відчувається особлива енергія!

Звідки воно пішло? Як перекладається? І що найголовніше, як відбивається на характері дитини, яку так вирішили назвати батьки? Питання цікаві, а тому заслуговують на увагу. Далі, на них будуть надані докладні відповіді.

Походження

Насамперед треба сказати про те, якою національності ім'я Арслан. Прийшло воно в сучасні мови від тюркських народів, а перекладається як «дикий звір» та «лев». Є широко поширеним Сході, і навіть серед людей відповідної національності. Особливою популярністю користується у татарського та узбецького народів.

Ще варто відзначити, що у перекладі з марійської мови це ім'я означає «орел». Тобто певною мірою воно символізує свободу, небесну висоту, горду вдачу свого носія. А деякі дослідники взагалі вважають це ім'я ангелом-охоронцем для того, кого так звати.

Значення імені Арслан: походження, характер та доля

Дитинство

Тепер можна поговорити про значення імені Арслан – про те, як воно відбивається на характері свого володаря.

Хлопчик, якого так назвали батьки, вирізняється неабиякими рисами характеру. Він наполегливий, постійно прагне скрізь стати лідером. Йому вдається легко заводити приятелів, проте понад усе для цього хлопчика власний погляд. Він відстоює її завжди. Іноді навіть застосовує кулаки.

Але тих, хто слабший за нього, він не ображає. До дорослих ставиться шанобливо, всіляко уникає суперечок. Батьків тішить проявами своїх численних талантів. Також Арслан постійно вдосконалюється у привабливих йому областях.

Ще в його характері з дитинства виявляються такі риси, як надійність та чесність. І зберігає Арслан їх протягом усього свого життя.

Юність

Продовжуючи вивчати значення імені Арслан, треба сказати, що це й здібний підліток, але інтерес він виявляє винятково до тих предметів, які його захоплюють. Але йому все дається легко. А завдяки посидючості та завзятості він досягає відмінних результатів у діяльності, яку вибирає як основну.

У юного Арслана також є творчі здібності та спортивні задатки. У цього успішного та різнобічного молодика багато приятелів, серед яких він користується повагою. З роками він практично не змінюється, хоча в юності буває дещо запальним і навіть примхливим.

І є у хлопця з ім'ям Арслан особливість: він не переносить на дух суспільство неприємних йому людей. Цей хлопець здатний висловити людині те, що про неї думає. Причому іноді в засуджувальній чи агресивній формі. Найчастіше, до речі, він про це шкодує. Хлопець отримує урок зі своєї поведінки, і надалі просто уникає будь-яких контактів з тими, хто йому не подобається.

Значення імені Арслан: походження, характер та доля

Зрілість

Говорячи про те, що означає ім'я Арслан, треба сказати, що чим старшим він стає – тим приємніше з ним спілкуватися. Ось тільки близьких друзів у нього небагато, на пальцях можна перерахувати.

Чому? Тому що він не хоче нав'язувати своє суспільство. І не бажає посвячувати будь-кого в особисті проблеми. Однак сам він у будь-який момент готовий прийти на допомогу, дати пораду та підтримати.

Незважаючи на те, що цей чоловік є природним лідером, свою точку зору він нікому не нав'язує. З віком чоловік розуміє безглуздість цієї витівки. І просто використовує авторитарні прийоми. Оскільки Арслан ненавидить конфлікти та суперечки, то він вважає за краще переконувати опонента, наводячи вагомі аргументи.

Але до головних рис, мабуть, можна віднести його самовідданість, працьовитість та завзятість. Завдяки цим якостям він прагне фінансової незалежності, а ще ніколи не просить у борг. Хоча сам Арслан часто допомагає грошима близьким та рідним.

Значення імені Арслан: походження, характер та доля

Особистісні якості

Вище було описано значення імені Арслан для хлопчика та його особливості. Але є риси характеру, гідні окремого розгляду. Отже, ось деякі якості, якими ця молода людина наділяє його ім'я:

 1. Войовничий дух.
 2. Безстрашність, сила, вольовий характер.
 3. Безкомпромісність, що виявляється, якщо справа стосується його сім'ї та інтересів.
 4. Вміння цінувати те, що дає йому життя та люди.
 5. Товариська.
 6. Вміння вибудовувати вигідні взаємини.
 7. Довірливість.
 8. Безкорисливість.
 9. Непогане почуття гумору.
 10. Звичка отримувати від життя все.
 11. Бажання розкрити свій потенціал у повній мірі.
 12. Вміння контролювати себе у всьому, недопущення переходу будь-яких граней.

Але найважливіша якість цієї людини – звичка покладатися лише на себе. Він сам будує своє життя. Арслан вислухає поради та рекомендації, може навіть деякі йому запам'ятаються, але всі важливі рішення він ухвалює сам.

Значення імені Арслан: походження, характер та доля

Трудова діяльність

І цю тему треба відзначити увагою, коли йдеться про значення імені Арслан. Ця людина завжди обирає високооплачувану та престижну спеціальність. І надалі він з успіхом себе у ній реалізує.

Арслан не боїться труднощів, завжди чітко формулює думки, ніколи не панікує. Також його перевагами є вміння тримати слово та чесність. А коли він обіймає керівну посаду, то виявляється, що він ще й уміє вести за собою людей.

З нього може вийти хороший комерсант, технік, психолог, консультант, інженер, диспетчер та лікар. Якщо він вирішить піти у бізнес, то йому варто звернути увагу на сфери управління, логістики та продажу.

Слід зазначити, що незважаючи на своє прагнення фінансового благополуччя, Арслан досить економічний. Він уміє розраховувати бюджет та «проживати» на маленькі суми. Але періоди, коли це реально потрібно, трапляються нечасто. Якщо Арслан з якоїсь причини втратить джерело доходу, то відразу шукатиме новий. І знайде у найкоротший термін.

Значення імені Арслан: походження, характер та доля

Відносини

Обговорюючи значення імені Арслан, треба розповісти і про те, який його володар у коханні, що цей юнак користується завидним успіхом серед жінок.

Йому не важко буде зачарувати дівчину одним тільки поглядом. Доглядає він красиво, радує оригінальними компліментами, завжди помічає різні дрібниці, приємні жіночому юшку. У ліжку Арслан виявляє масу емоцій та ніжності. Йому важливо, щоб жінка отримала насолоду.

Якщо чоловік не має серйозних планів на обраницю, він тактовно з нею розлучиться. У нього це так добре виходить, що багато покинутих ним дівчат навіть підтримують з ним приятельські стосунки.

Значення імені Арслан: походження, характер та доля

Шлюб та сім'я

Розповідаючи про значення імені Арслан та долю імені, необхідно трохи уваги приділити і цій темі. Цей чоловік обожнює красивих жінок, які мають вишуканий смак. Саме на таких він задивляється, сподіваючись розглянути серед сотень жінок ту, що стане його дружиною.

Шлюб цього чоловіка є серйозним кроком. Арслан – та людина, яка здатна реально змінитися заради сімейного життя з коханою жінкою. З харизматичного серцеїда він на очах перетворюється на дбайливого чоловіка та зразкового домосіда.

Жінці, яку він покохає, справді пощастить. Арслан ніколи не свариться, не дорікає надмірних витратах, довіряє своїй дружині, зберігає їй вірність. Зрозуміло, він вимагає від неї того самого. Якщо сім'ї з'являються діти, він ними займається – виховує, навчає, прищеплює їм корисні якості.

А ще, що важливо, Арслан повністю забезпечує всю свою сім'ю. У момент, коли він виконує бажання своїх коханих людей, він розуміє, що домагався матеріального добробуту не дарма.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua