Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

Сьогодні не часто можна зустріти дівчину на ім'я Іраїда, але, познайомившись із нею, у пам'яті на довгий час залишиться дзюркотливе співзвуччя літер. Якщо батьки у пошуку незвичайного та рідкісного імені для новонародженої, то Іраїда стане гідним варіантом. Воно схоже на ім'я Ірина, але є іншим, самостійним, і несе в собі зовсім інше значення. У цій статті дізнаємось, що означає ім'я Іраїда.

Історія походження

Це ім'я зародилося ще за часів Стародавньої Греції, у перекладі воно означає «дочка героя», «героїня» або «з роду Гери», що вже говорить саме за себе. У той період це ім'я дарувалося тільки дівчаткам зі славного роду, в якому був справжній герой, завойовник чи воїн. Іраїдою було названо дочку грецької богині Гери. Існує думка, що значення імені Іраїда схоже на ім'я Раїса, про це свідчить православний календар. Це ім'я є повним, але є досить багато варіантів скорочених форм.

Значення

Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

Багатьох цікавить питання: якої національності ім'я Іраїда? Слід зазначити, що його було поширено у Стародавню Грецію. У російській культурі воно поширилося після ухвалення християнства на Русі, але спочатку ім'я вимовлялося як “Іраїс” або “Хераїс”. На сьогоднішній день ім'я Іраїда, значення та походження якого пов'язане з богинею Герою, адаптоване під особливості мов різних національностей. Крім звичної російськомовної форми, існують варіації:

  • Скорочені – Раїда, Іра, Іда, Раю.
  • Зменшувально-пестливі – Раюшка, Раєчка, Раїдочка, Іраїдка, Іраїдка, Ірочка та інші.

День ангела

Значення імені Іраїда несе у собі сильну енергетику, що однозначно позначається на його носії. Першою жінкою, названою цим ім'ям, вважається Іраїда Олександрійська, яка героїчно прославила своє ім'я. Легенда про велику мученицю говорить, що дівчина жила в Олександрії. Одного разу вона помітила корабель біля берега, на якому знаходилися ув'язнені священнослужителі, які сповідують віру Христову і засуджені до страти. Іраїда добровільно приєдналася до одновірців і розділила разом із ними сумну долю. Коли корабель прибув до єгипетського міста Антиполь, мучениця перша зазнала жорстоких катувань і була обезголовлена. Слідом за нею було знищено й інших бранців, які сповідували віру в Христа. День пам'яті святої Іраїди припадає на 18 вересня. Крім того, велику мученицю вшановують 6 жовтня, 18 березня, 7 серпня.

Дитинство

Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

Маленька Іраїда відрізняється непередбачуваністю: вона може бути як ввічливою та слухняною, так примхливою та зухвалою. Як і будь-яким іншим дітям їй властиво хуліганити, зазвичай, для привернення уваги дорослих. Вона завжди і в усьому прагне бути першою, це стосується навчання. У шкільний час, щоб заслужити увагу вчителів, дівчинка виявить усі свої найкращі якості: старанність, завзятість, допитливість, розважливість. Змалку Іраїда не виносить брехню, намагається бути максимально відкритою і чесною, вимагаючи цього ж від оточуючих. Фахівцями помічена схильність у юної леді до перфекціонізму, але це малою мірою відноситься до домашніх справ, до яких її вдається залучити з великими труднощами. Зазвичай вона в багнети сприймає батьківські укази та командування. На перший погляд може здатися, що Іраїда зарозуміла. Незважаючи на свою комунікабельність, їй далеко не з усіма вдається порозумітися. До вибору друзів вона підходить ретельно і обачливо, намагається спілкуватися тільки з тими, хто представляє для неї певний інтерес. У компанії дівчинці подобається відчувати себе особливою, вона любить похвалу та визнання з боку друзів.

Підлітковий період

Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

У дорослішої дівчинки з часом починають простежуватися такі риси характеру, як зарозумілість, самовпевненість, самолюбство, наполегливість. У такому віці з нею буває зовсім не просто ужитися, оскільки вона у всьому і у всіх шукає недоліки та каверзу. Значення імені Іраїда обіцяє своїй носійниці любов до безкомпромісних суперечок. У підлітковому віці дівчина настільки важлива, що готова до останнього відстоювати свою думку. З такою людиною краще не вести дискусії та не сперечатися, все одно у неї всі будуть винні, окрім неї самої. До того ж вона трохи мстива і зла пам'ятна. Якщо в ній причаїлася образа, то вона обов'язково це пригадає і відповість тим самим. Представницям даного імені характерна самокритичність та надмірна вимогливість не лише до себе, а й до оточуючих. Деякі якості характеру можуть стати перешкодою на шляху до розширення кола друзів і знайомих.

Доросла жінка

Говорячи про значення імені Іраїда для жінки, варто підкреслити, що з віком посилюються багато якостей: вимогливість, зарозумілість, владність та багато іншого. Їй також важливо бути в центрі уваги, тому вона з колишньою завзятістю намагається демонструвати свої лідерські якості.

Ім'я Іраїда: значення імені та доля

Характер людини має властивість змінюватися протягом усього життя завдяки отриманому досвіду та іншим факторам. Так і з Іраїдою – з віком вона стає більш потайливою особливою. Вона не потерпить людей, які вторгаються в її особисте життя і намагаються дізнатися про потаємні таємниці дівчини. Носійка цього імені щира у спілкуванні, цінує невинний гумор, чуйна, добра до оточуючих і ніколи не скористається чужими слабкостями заради своєї вигоди. Дівчина чітко розуміє, що хоче від життя, після кожної виконаної мети вона ставить собі вищу планку і намагається домагатися бажаного. Іраїда не знає, що таке ліньки. Вона наполеглива, смілива, працьовита. Вона прагне гідного життя, тому тримає курс виключно на престижний вищий навчальний заклад, а потім – високодохідне елітне місце роботи.

Шлюб та сім'я

Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

Через непередбачуваність характеру дівчина може вийти заміж як з великого кохання, так і з особистих причин. Наприклад, через страх самотності. Цей аспект грає величезну роль сімейних узах. Щастя в шлюбі вона зможе знайти тільки з м'яким і поступливим чоловіком. У сім'ї вона однозначно займає позицію лідера, але якщо чоловік не зможе змиритися з роллю “підкаблучника”, то союз розпадеться. Згодом, набравшись життєвого досвіду, Іраїда терпимо починає ставитися до недоліків інших людей і вміло йде на компроміси.

Сумісність

На думку фахівців, у Іраїди може вийти цілком непоганий тандем із носіями імен Євген та Олексій. Такий союз пророкує гармонійні дружні та любовні стосунки, де пануватиме взаєморозуміння та повага, а головні цінності подружжя збігатимуться.

Сімейне щастя чекає на Петра, Іллю, Антона, Дмитра, Анатолія. Але щоб домогтися ідилії, потрібна постійна, копітка і взаємна робота над відносинами.

Кар'єра

Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

На пошуки себе та своєї справжньої професії дівчина можна витратити багато часу. Значення імені Іраїда та характер говорять про те, що вона могла б стати добрим юристом, лікарем, педагогом, політиком чи адвокатом. Вона наділена рішучістю та цілеспрямованістю, що однозначно допоможе їй досягти певних висот у даних сферах діяльності. Деякі жінки можуть помітити у себе схильність до екстрасенсорики, що дає можливість стати професійною провидицею, ворожкою чи медіумом. До того ж вона є творчою особистістю, тому розкрити свої здібності їй вдасться за допомогою музики, танців, живопису. Крім того, підійдуть і інші напрями, яким характерне нестандартне мислення та холоднокровне відточування своїх навичок до досконалості. За що б дівчина не взялася, вона віддасть всю себе своїй справі без залишку, що не надто порадує близьких і рідних.

Захоплення

У вільний час Іраїді подобається займатися рукоділлям, особливо в'язанням та вишиванням. Але, як правило, через великий обсяг роботи, який вона добровільно звалює на свої тендітні плечі, на хобі практично не залишається сил. Дівчина дуже любить тварин, тому в її будинку обов'язково мешкають кішки чи собаки. Їй подобається читати, вона з великим задоволенням може провести вихідні на дивані із захоплюючою книжкою.

Здоров'я

Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

Говорячи про значення імені Іраїда, про характер і долю, не можна не торкнутися теми здоров'я. З самого дитинства “дочка героя” відрізняється чудовим здоров'ям, навіть щорічні застудні захворювання оминають її стороною. Варто віддати належне самодисципліні та заняттям різноманітними видами спорту. У дорослому віці дівчину можуть турбувати проблеми з роботою нервової системи та шлунково-кишкового тракту. Періодично може з'являтися занепад сил та погіршення загального стану. Як правило, це пов'язано зі стресом та нервовою напругою, але посильні фізичні навантаження та дотримання режиму харчування не дадуть недугам перерости в критичну стадію.

Вплив знаку зодіаку на характер

Значення імені Іраїда, походження, вплив на характер та долю дівчинки

При виявленні загальних рис значення імені Іраїда необхідно враховувати інші чинники, що впливають характер. Кожен знак зодіаку несе в собі певну енергетику та впливає на поведінкові характеристики особистості. У зв'язку з цим, при виборі імені варто звертати увагу на гороскоп.

Знак зодіаку Опис

Овен

Відрізняється своєю імпульсивністю та активністю. Овен прагне загального визнання, і почуватиметься комфортно лише у суспільстві однодумців.

Телець

Знаку властива надмірна впертість і наполегливість. Придушити його волю і змінити вперту вдачу є непосильним завданням. Телець вважає за краще йти виключно своїм шляхом, робити все по-своєму, не сприймає навіть конструктивної критики.

Близнюк Представник цього знака досить привітний, доброзичливий, відкритий, але водночас здатний зберігати дистанцію у будь-яких відносинах. Він любить увагу і часто стає душею будь-якої компанії.
Рак

Йому не властиво виставляти напоказ свої почуття та емоції. Він не особливо балакучий, не завжди буває відвертим. Він досить замкнутий, вважає за краще перебувати у своєму внутрішньому світі. Має відмінні аналітичні здібності.

Лев Поєднання імені Іраїда та даного знака говорить про наявність хороших організаторських здібностей та великі амбіції. У спілкуванні буває досить прямолінійною та жорсткою.
Діва

Створює враження скромної і непомітної особи, але варто тільки їй вимовити пару фраз, як вона відразу привертає до себе увагу оточуючих. Любить увагу і відкрито прагне визнання.

Терези Їм характерна мрійливість. Часто ставлять собі нереальні завдання, які у подальшому не виконуються. На відміну від інших знаків, вважаються найбільш залежними від громадської думки та інших людей.
Скорпіон

Таке поєднання говорить як про зовнішню привабливість, так і внутрішню духовну наповненість. Жінка відрізняється чесністю, глибиною думок та почуттів, які відкриваються при спілкуванні з нею. Варто зазначити, що такі дівчата надмірно вимогливі до оточуючих.

Стрілець

Прагне успіху у всіх сферах, при цьому способи досягнення цілей мають другорядне значення. Вона дуже активна, цікавиться всім, що тільки можна. Бажання постійного саморозвитку простежується до зрілого віку.

Козеріг

Знак досить консервативний, любить мінімалізм у всьому. Головною характерною рисою є самостійність. Вони обережні у спілкуванні з людьми, намагаються не підпускати їх близько до серця.

Водолій

Вольова, вибіркова, стримана і терпляча – саме так можна охарактеризувати Іраїду, народжену під цим знаком зодіаку. Їй властиво уникати сварки, оскільки вона не виносить з'ясовувати стосунки.

Риби

Дівчині характерно витати у хмарах і будувати нездійсненні плани. Вони завжди із завидним ентузіазмом беруться за нові справи та віддають усі сили для досягнення позитивного результату.

Позитивні та негативні сторони імені

Напевно, багато людей, які вивчають значення імені Іраїда, національність, характер і долю, задаються питанням про його плюси і мінуси. Позитивною стороною володарки цього імені є енергетична сила і вольовий характер. Ім'я – оригінальне, красиве, легко поєднується з багатьма по-батькові та прізвищами, виділяє свою господиню з компанії або колективу. До найбільш головних і яскраво виражених недоліків “героїні” можна віднести владність та зарозумілість.

Значення імені Іраїда говорить нам про героїчну сутність, яка протягом усього життя супроводжує дівчину. І нехай не кожна носійниця робить щось героїчне, але в її характері є рішучість і твердість, їй властиво сміливо кидати виклик труднощам і справлятися з ними з гордо піднятою головою.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua