Значення імені Ільнур, походження, вплив імені на характер та долю хлопчика

Ім'я Ільнур є одним із найпоширеніших у мусульман. Усіх носіїв імені об'єднує прагнення влади, авторитарність, марнославство. Ці чоловіки не можуть жити без визнання своїх заслуг, похвали та схвалення. Для них дуже важлива думка оточуючих. Це яскраві та харизматичні особистості, які хочуть, щоб усі грали за їхніми правилами. Будь-яка непокора викликає у них бурю обурення та агресії.

Походження та значення

Лінгвісти, які шукали відповідь на питання про те, що означає ім'я Ільнур, дійшли висновку, що воно має арабське коріння і перекладається російською як «промінь». Інші інтерпретації – “світло Батьківщини”, “рідне світло”, “світло народу”.

Ця іменоформа особливо поширена у казахів, татар, арабів, азербайджанців. Існує навіть жіночий варіант імені – Ільнура. Зменшувально-пестливі звернення: Іль, Ільнурка, Ільнурчик, Ільнар. До синонімів належать: Елнур, Ілнур, Ельнур.

Серед відомих носіїв імені:

 • російський борець на поясах Ільнур Муртазін;
 • казахський футболіст Ільнур Манугткін;
 • російський футболіст Ільнур Альшин;
 • татарський геральдист Ільнур Міннулін;
 • російський велогонщик Ільнур Закарін. Значення імені Ільнур, походження, вплив імені на характер та долю хлопчика

Аналіз за кількістю літер та їх інтерпретації

Оскільки повне ім'я складається із шести літер, це говорить про те, що чоловік ідеалізує свою кохану, через що нерідко стикається із розчаруваннями. Йому не слід давати волю емоціям, треба керуватися здоровим глуздом. В цілому носій імені має м'який і поступливий характер.

Значення імені Ільнур згідно з літерною розшифровкою:

 • І – щирість, безкорисливість, живий розум, проникливість.
 • Л – творчі задатки, креативність, багата уява, інтуїція.
 • Ь – чуттєвість, м'якість, вразливість.
 • Н – критичність, прискіпливість, педантичність.
 • У – скритність, замкнутість, прагнення усамітнення.
 • Р – рішучість, сміливість, авантюрність.

Талісмани та астрологічні характеристики

До талісманів та астрологічним символам відносяться:

 • планета-покровитель – Марс;
 • метал – олово, залізо;
 • стихія – повітря;
 • день тижня – вівторок;
 • каміння-талісмани – корал, опал;
 • колір червоний.

Астрологи радять так називати малюків, які народилися в період з двадцять другого грудня по двадцяте січня, тобто під знаком зодіаку Козеріг. Це сузір'я найбільше відповідає внутрішньому світу хлопчика.

Значення імені Ільнур, походження, вплив імені на характер та долю хлопчика

Значення імені Ільнур для хлопчика

Маленький Ільнур – справжній непосида та хуліган. Він завдає батькам чимало клопоту, оскільки часто не слухається старших і робить так, як вважає за потрібне. У компанії однолітків хлопчисько нерідко стає головним заводилою, вигадує небезпечні ігри, тому потребує постійного контролю з боку дорослих.

Навчання дається носію імені легко, але багато в чому завдяки його чарівності, везіння та винахідливості. Вчителі що неспроможні встояти перед харизматичним учнем, тому нерідко просто так ставлять йому хороші оцінки. Водночас батьки є частими гостями у школі, адже син має величезні проблеми з дисципліною. Йому нічого не варто прогуляти школу чи зірвати урок.

Якщо шкільна програма навіює на Ільнура тугу, то самодіяльність він бере участь з великим задоволенням. Хлопчик любить бути в центрі уваги, а тому часто йому доручають організацію позашкільних заходів.

Характер та доля

Значення імені Ільнур, походження, вплив імені на характер та долю хлопчика

Значення імені Ільнур – «світло народу», тому не дивно, що чоловік відрізняється вмінням повести натовп, стати видатним лідером, організатором. Це цілеспрямована та владна людина, яка прагне підкорити оточуючих своїй волі. Він дещо зарозумілий і цинічний, не прощає помилок, нетерпимий до людських слабкостей. Носій імені рідко когось шкодує, оскільки вважає, що кожен отримує те, що заслуговує.

Ільнур має подвійний характер і легко змінює маски. Зіткнувшись з хитрими і меркантильними людьми, чоловік стає таким же розважливим. Людей, які його люблять, навпаки, оточує увагою та турботою. Простіше кажучи, на добро Ільнур завжди відповідає добром, а на зло – злом.

Кохання та шлюб

Значення імені Ільнур, походження, вплив імені на характер та долю хлопчика

Розглядаючи значення імені Ільнур, не можна не згадати про особисте життя чоловіка. Він має успіх у протилежної статі, тому в юності у нього трапляється чимало романів. До вибору дружини носій імені підходить дуже серйозно та відповідально. Він одружується з красивою і розумною жінкою, яка відповідатиме його уявленням про ідеальну обраницю.

Ільнура можна назвати зразковим сім'янином. Він оточує любов'ю, турботою та милістю кохану та дітей, бере на себе відповідальність за їхнє матеріальне забезпечення. Зазвичай одружується один раз і на все життя. Ужитися з ним непросто, але можливо, якщо дотримуватися одного простого правила: віддати кермо влади в руки чоловікові.

Сумісність

Ільнур, значення імені якого ми з'ясували, буде щасливим у шлюбі з Василісою, Марією, Надією, Наталією, Аліною, Яною, Мирославою, Еліною, Євгенією, Оленою, Аміною, Світланою, Мариною, Кірою, Ольгою, Діаною, Вірою, Євою, Уляною , Вікторія. Невдалий союз із Ангеліною, Катериною, Поліною. Можливість побудувати гармонійні стосунки з Таїсією, Валерією, Веронікою, Алісою, але за умови, що партнери навчаться знаходити компромісні рішення.

Робота та кар'єра

Значення імені Ільнур, походження, вплив імені на характер та долю хлопчика

Що обіцяє значення імені Ільнур у плані кар'єри? Завдяки відмінним організаторським здібностям та лідерським задаткам чоловік може реалізуватися у професії політичного діяча, бізнес-коуча, тренера з особистісного зростання, стати головою відділу чи філії.

Він має авторитет і пошану у колег, проте відносини з оточуючими псує прагнення Ільнура до влади. Носій імені хоче всіма керувати і не любить підкорятися, через що у нього виникають серйозні розбіжності з керівництвом. Носієві імені краще працювати поодинці. Наприклад, відкрити власний бізнес, щоб ні від кого не залежати. Він вміє організувати свою роботу, має самодисципліну, тому цілком може стати фундатором успішного стартапу.

Нумерологія

Значення імені Ільнур, походження, вплив імені на характер та долю хлопчика

Що ще можна розповісти про людину з таким ім'ям? Доля і значення імені Ільнур, згідно з нумерологією, безпосередньо залежать від долі. У цьому випадку це вісімка. Чоловік-«вісімка» прагне розкішного та безбідного життя. Матеріальні блага він цінує вище, ніж духовні цінності. Незважаючи на прямолінійність і відкритість, чоловік справляє враження замкнутої та потайливої людини, про яку можна сказати «собі на умі».

Чоловік-«вісімка» ретельно планує наперед кожен крок, що відрізняється активною життєвою позицією. Буває надмірно вимогливим і педантичним, прагне керувати оточуючими. Легко знаходить спільну мову з людьми, справляє сприятливе перше враження. Близьким не вистачає теплоти та душевності, тому хлопця-«вісімку» нерідко дорікають бездушності та черствості.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua