Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Єва – королева. Ці два слова римуються. І дивлячись на дівчинку, названу Євою, хочеться назвати її принцесою. Є в малечі щось благородне.

Яка характеристика імені Єва? Чого чекати від жінки, яку вони назвали? Давайте поговоримо докладніше про це.

Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Значення та походження

Перш ніж розпочати нашу бесіду, з'ясуємо походження імені.

Єва – праматір людей. Це знає кожен. Сталося ім'я від давньоєврейського Хава.

Як воно перекладається? “Дає життя”, якщо говорити про переклад імені Хава. Але є й сучасний переклад. “Рухлива, енергійна, жива” – таке його значення згідно з сучасним контекстом.

Зменшувальні форми

Здається, які скорочені форми? Куди ще коротше? Проте без зменшувально-пестливих варіантів не обійшлося. Євочка, Євуся, Євуля, Євонька, Єся, Єсена, Єсюша – так можна звертатися до крихти.

Маленька Єва. Дошкільний вік

Яким є опис імені Єва? Що воно несе для малечі, названої так?

Малятко Єсюша народжується досить примхливою. Вона ще у ранньому дитинстві виправдовує своє ім'я. Загорнути Єву в пелюшку і розраховувати на те, що вона мирно спатиме? Як би не так. Крихітка зробить спроби вибратися з полону. Вони не увінчаються успіхом, і тоді Євочка гучним ревом повідомить про це маму.

Рано намагається сісти. Щойно навчившись ходити, відразу ж робить спроби бігти. Не виходить, Єсена падає. Встане, запихає і знову пробуватиме. Еся відрізняється завидною впертістю. Вона хоче добитися чогось? У корж розб'ється, але свого досягне.

Любить “допомагати”. Мама готує? Єва тут як тут. Намагається співпрацювати з мамою. Тато щось лагодить? Єва крутиться поруч та подає необхідний інструмент.

З ранніх років дуже цікава. Дівчинка марить тваринами, обожнює коней. І просить батьків “навчати кататися на коні”. Обдарована музично, має схильність до іноземних мов. Окрім садка, відвідує різні гуртки. Завантаженість у цієї крихти досить висока. І це їй насолоду.

У колективі легко знаходить спільну мову. Ровесники до неї тягнуться: дівчинка товариська. Але може й постояти за себе. Іноді методи жорсткі: не гидує рукоприкладством. Така собі принцеса-хуліганка.

Шкільні роки

Опис імені Єва приховує цілеспрямованість і впертість. Виявляється це з ранніх літ. Ось і позаду залишився випуск із дитячого садка. Тепер наша Єсюша першокласниця.

Навчання дається їй легко, але не є пріоритетом. Єва встигає з усіх предметів однаково добре. У відмінниці вона не рветься, якось само собою виходить.

Вчителі люблять дівчинку за її допитливість та розвиненість. У класі їй важко знаходити спільну мову. Чим доросліша Євочка, тим більш самодостатня. Вона не прагне лідерів, але й на поводі не піде. Кошеня, що гуляє само по собі.

Є в маленькій Єві щось котяче. Вона така ж ласкава, але не терпить, коли нею намагаються керувати. Для Єсени немає ідеалів, окрім мами. Мама – приклад для наслідування, тільки її дівчинка слухатиметься беззаперечно.

Юність (старші класи)

У значенні імені Єва і характері його носительки можна побачити прихований смуток і вразливість. Красива, товариська дівчинка перетворюється на замкнуту дівчину. Вона дуже гарна, але не помічає цього. Коли ровесниці починають робити перший макіяж і фарбувати нігті, Єва ставиться до цього як до чогось зайвого. При цьому має м'яку жіночність. Її природна краса привертає себе увагу. Часто у Єв довге кучеряве волосся, гостреньке личко, великі сірі чи блакитні очі.

У перехідному віці починається зміна пріоритетів. Внутрішньо прагне лідерства, вміє підкоряти собі. Робить це ненавмисно, бо маніпулятором Єві не бути. Характер не той. Але ровесниці дослухаються до неї. Хоча Єва і не вирізняється багатослівністю. Зберуться дівчата компанією, галасують і сперечаються. Єва відмовчується. Потім вставить пару слів, скаже, як вона вчинила, і тиша. Після довгих баталій приходить розуміння. Але Єва та компанія – практично несумісні поняття.

Незважаючи на свою замкнутість, вона досягає значних успіхів на спортивній ниві. Вона, як і раніше, захоплена верховою їздою, робить дуже великі успіхи в цьому виді спорту.

Юність (навчання в інституті)

От і відгримів останній дзвінок. Красуня стала дуже дорослою. Що обіцяє їй характеристика імені Єва і доля?

Ще у старших класах Єсена визначилась із професією. Її ровесники сподіваються на батьківську допомогу, а ця дівчина сама діє. Вибирає галузь діяльності, в якій можна добре заробляти та творчо реалізуватися. Євочка може вступити до медичної, займатися вивченням іноземних мов. А може вибрати повністю творчий шлях та стати чудовим модельєром.

Маючи дуже симпатичну зовнішність, юна особа привертає до себе увагу молодих людей. Але Єсюшею рухає логіка, у чоловікові вона бачить здобувача та опору. Тому до своїх ровесників дівчина ставиться у кращому разі поблажливо. У гіршому — з відкритою зневагою.

Єва-корольова вчиться. Усіми силами вгризається у граніт науки. Вона вступала до інституту не для того, щоб прогулювати пари, зустрічатися з молодими людьми та займатися іншою нісенітницею. Дівчина старанно займається. Водночас встигає взяти участь у студентському житті. І куди подівся замкнутий підліток? Єсюша стає більш розкутою. Вона спілкується з ровесниками, із задоволенням вирушає у студентські поїздки та бере участь у різноманітних заходах.

Студентство пролітає швидко. І красуня Євочка встигає їм насолодитися.

Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Доросле життя

Яка характеристика імені Єва та доля для дівчинки? Що чекає на її подорослішала? Як піде Єва по життю: тяжкою ходою чи пурхаючи?

Ця жінка не пропаде у дорослому житті. Вона розумна, має добре розвинене логічне мислення. І загалом, досягає запаморочливого успіху на роботі. Стає першокласним спеціалістом.

У відносинах з оточуючими Єва, як і раніше, недовірлива. У жінки є кілька близьких подруг. Решту вона вважає за краще тримати на відстані. Наша королева багато й уперто працює. Здавалося б, зірок із неба вона не вистачає, а вибивається у люди. Злі язики пліткують за спиною у Єви. І лише мало хто розуміє: за успіхами стоїть титанічна праця.

Єва любить і вміє гарно вдягатися. У її гардеробі багато суконь. Віддає перевагу жіночному стилю. Макіяж практично не накладає. Єсена вродлива сама по собі. І зберігає цю красу досить тривалий час.

Любить спорт, не відмовляє собі в задоволенні відвідати стайню. Все встигає: і працювати, і вдома в неї чисто, і займатися спортом, і саморозвиток не відкладає на другий план. Читає багато літератури зі своєї галузі діяльності.

А як же особисте життя? Невже характеристика імені Єва приховує самотність? Не. І про це ми зараз поговоримо.

Відносини з чоловіками

Як згадувалося, до вибору партнера Єва ставиться логічно. Він має відповідати всім її критеріям. Темпераментна, дуже енергійна і жива королева не потерпить поряд із собою занудного, холодного чоловіка. Хай він буде хоч тричі красень, Єсена вибере непоказного на вигляд хлопця. Але він буде до вподоби їй.

Закохується швидко та пристрасно. Заміж виходить пізно, але один раз і на все життя, як то кажуть.

Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Сімейне життя

Ось і одружилася Єва. Куди ж поділася та божевільна та емоційна дівчина? Вона подорослішала і перетворилася на передбачувану панночку. У чомусь нудну, але таку відповідальну і люблячу, що чоловікові тільки позаздрити можна.

А тут і діти пішли. Єва стала люблячою матір'ю. Уся її душа тепер у дітях. Євуша піде з роботи, закине всі свої захоплення, житиме сім'єю.

Діти та чоловік для неї – сенс життя. Як вона стежить за тим, щоб їм було комфортно жити, це ще вміти треба так. Решта йде на другий план. Подруги дивуються, колеги в шоці, старі знайомі не впізнають Єву. А що ж вона? Вона щаслива та насолоджується цим.

Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Кар'єра

У характеристиці імені Єва ховається вміння досягати своєї мети. У молодості ця дівчина цілком здатна зробити просто приголомшливу кар'єру. Вона трудяга та володарка аналітичного розуму. От і працює так, що у Єсюші варто повчитися.

Але висока посада та пристойна заробітна плата відразу ж кануть у Лету, як тільки вона стане дружиною та матір'ю.

Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Пори року

Можна подумати, що в цьому розділі йтиметься про те, як змінюється характер дівчини відповідно до пори року. Це не так. Тут ми поговоримо про те, який характер жінки, народженої в ту чи іншу пору року.

Яка характеристика імені Єва для дівчинки, яка народилася взимку? Така панночка має лідерські якості. А своєю авторитетністю здатна задавити всіх і вся. Хоча зимова Єся — добра та співчутлива. Це дуже щира людина, але через неуживливість характеру робить дуже багато помилок у житті.

Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Єва-корольова народилася навесні? Творчість для неї першому місці. Вона має природну чарівність і харизму. Але, як кажуть, горе з розуму. Ця красуня має такий розум, що поруч з нею тьмяніє будь-який чоловічий розум. Через що Єсене складно буде влаштувати власне життя.

Осінь – це сни листопада. І дівчина, яка народилася цієї пори року, відрізняється спокоєм. Вона дуже врівноважена, завжди допоможе ближньому. Вміє співчувати. Красива та добра Єва має успіх у чоловіків. Але на них дівчина не ласа. Вона зовсім забуває про себе, прагнучи допомогти тому, хто цього потребує.

Літня Єва – уважна і дуже старанна дитина. Вона добра, часом надто. Євочці потрібне досить жорстке виховання. І не треба боятися, що це зламає її. Навпаки, загартує психологічно. Що стане в нагоді цій особі, яка все своє життя намагатиметься змінити світ на краще. Вона — безкорислива людина, яка шукає правди та справедливості.

Позитивні якості

У кожної людини є переваги та недоліки. Які риси зібрані в характеристиці імені Єва?

  • Його носійка – добра людина. Доброта її проявляється у справах та допомоги ближнім.

  • Працьовитість. Мало хто любить працювати, але всі хочуть одержувати великий дохід. Єва чітко розуміє, що легко не витягнеш і рибку з ставка. Ця жінка має підвищену працьовитість.

  • Вміння досягати своїх цілей. Якщо вже щось вирішила, обов'язково виконає задумане.

  • Відданість сім'ї.

  • Чистощільність. Господиня з Євочки чудова.

  • Дотепність. Ця дівчина вміє сказати, що оточуючим і крити нічим. Зберігає цю межу протягом усього життя.

Характеристика імені Єва: значення, походження, залежність характеру від пори року

Мінуси імені

Є у Єви-королеви і недоліки:

  • Вона дуже уразлива і горда. Достатньо маленького жарту, щоб вивести красуню з себе. Дутися буде довго.

  • Впертий. І не донести до Єсени, що ось це чорне. Вона із завидною завзятістю стверджуватиме, що біле. Поки сама не зрозуміє, ніхто їй не доведе протилежне.

  • Схильність до лідерства у “зимової” Євуші. Це добре, начебто. Для керівника – так. Але для звичайної жінки, дружини та матері – не дуже. З такою Євою дуже важко перебувати поряд. Вона має все контролювати.

Висновок

Ми поговорили про ім'я Єва. Якою є характеристика дитини з ім'ям Єва, ми з'ясували. Чого чекати від дівчинки, якою стане дівчина і якою є доросла особа, так названа, – розібралися.

Це хороша, чуйна і працьовита людина. Зі своїми недоліками. Такі притаманні всім. Чи варто так називати дівчинку? Однозначно – так.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua