Значення імені Вія: характеристика та аналіз долі

У калейдоскопі імен кожному вдасться знайти своє. Чи це традиційний для певного народу варіант або підібраний на західний манер. Для батьків, які замислюються, як назвати малюка, пропонуємо інформацію про значення імені Вія.

Перше враження

Серед латиських імен зі слов'янським корінням цікавим варіантом вважається ім'я, яке перекладається як «вітерець». Його звучання таке повітряне, як і назва. Латинська переклад звучить як «вогненна». Приступаємо до вивчення значення імені Вія.

Цим жінкам, яких також можна назвати Вів'єн, властиві прояви сміливості та незалежності. У дитячому віці Вія сваволіє і дуже допитлива. Час іде, і дівчинка все більше набуває завдатків лідера. Їй подобається бути у центрі уваги, керувати людьми.

Значення імені Вія: характеристика та аналіз долі

За значенням імені Вія його власницям властиві прояви таких особливостей характеру:

  • рішучості;
  • відповідального ставлення до роботи;
  • винахідливості;
  • вміння швидко реагувати у певній ситуації.

Цій дівчині рідко потрібна підтримка. Але й вона не поспішає допомагати всім. Для такої поведінки Вія повинна бачити, що людина є цікавою.

Значення імені Вія: характеристика та аналіз долі

Про покровителів

Говорячи про значення імені Вія, звернемося до вивчення його покровителів. Серед відтінків палітри дівчині краще вибрати вбрання жовтого, золотого та помаранчевого кольорів. Планетою-покровителем Вії прийнято вважати Сонце. І цілком логічно, що тотемним металом цього імені є золото. Серед зодіакальних сузір'їв імені заступається Лев, а щасливим днем вважається недільний.

Відносини з протилежною статтю

Тим, кого цікавить питання, що означає ім'я Вія, має стати корисною інформація, що цій дівчині найбільше підійде вибір у подружжя чоловіків, названих Максимом чи Дмитром, Марком чи Глібом, Петром чи Віктором.

Характер дівчини відрізняється самодостатністю. Тому вона прагне зв'язати себе узами шлюбу. Вія дуже розбірлива, вона довго думатиме, перш ніж погодиться вийти заміж або завести дружбу з новою людиною. Партнер Вії має бути хлопцем, який на всі 100 % відповідає тим вимогам, які вона висуває до чоловіків. Але якщо таке диво трапляється, дівчина стане чудовою дружиною, що самовіддано віддається почуттям до свого обранця. Партнер навіть буде здивований, наскільки ця стримана та закрита особистість здатна бути пристрасною та ніжною.

Значення імені Вія: характеристика та аналіз долі

Особливості зовнішнього вигляду

Значення імені Вія показує наскільки артистична натура її володарки. Ця обставина вимагає від дівчини ідеального вигляду. Тому вона ретельно вибирає вбрання, любить прикраси у вигляді помітних коштовностей та незвичайних аксесуарів. Вія намагається створити власний стиль і самовіддано слідувати йому. Іноді вона не дотримується заходів і стирає грань між яскравим та вульгарним. Тому дівчині бажано частіше дивитися на себе з боку та враховувати, з якого приводу підбирати те чи інше вбрання.

Вивчаючи характеристику та значення імені Вія, важливо сказати, що ця людина «закрита» від оточуючих. Дівчина не ставить свої проблеми на загальний огляд. Вія схильна довіряти своїй інтуїції, а не радитися з оточуючими. Тому вона дедалі більше віддаляється від суспільства.

Але є ситуації, які Вія може вирішити лише за допомогою сторонніх. Тому час від часу вона вибирається зі свого душевного усамітнення та спілкується із зовнішнім світом.

Незважаючи на те, що дівчина має потужний інтелект і багаті знання, вона не надто вміло спілкується з людьми зі свого оточення.

Значення імені Вія: характеристика та аналіз долі

Таємниця імені

Дівчина на ім'я Вія схильна вважати, що тільки вона має право виявляти вимогливість. А інші люди повинні перебувати в її підпорядкуванні та розуміти, наскільки ця особистість значуща та непересічна.

Потай Вія має слабкість до осіб протилежної статі. Але вона не схильна до прояву почуттів через свою замкнутість.

При виборі партнера віддає перевагу красивим, впевненим у собі цілеспрямованим чоловікам. Тоді дівчина розкриється, як бутон троянди. Вію дратують дурні та примхливі люди. Від подружніх стосунків дівчина вимагатиме розуміння. Ті ж критерії існують і для бізнес-партнерів.

Вія дуже болісно реагує на думку оточуючих про неї. Вона любить, коли її хвалять, схвалюючи вчинені нею вчинки. Коли її критикують, може або промовчати, або замкнутися в собі. Третій варіант – відреагувати образою, що досить нетипово для володарки цього імені.

Для сімейного життя Вія вибере ніжного та трепетного партнера, доброго та терплячого. Він має бути самостійним, відрізнятися сильним характером. Завдяки підтримці близьких Вія завжди зможе перемогти труднощі та вийти із найскладнішої ситуації.

Підведемо підсумки

У імені Вія латиське та слов'янське коріння. Його володарка – наполеглива та вимоглива, але замкнута натура. Стаття була присвячена всім, кого звуть Вія.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua