Ім'я Весна: походження, характер та доля, сумісність

Красиве жіноче ім'я Весна, яке майже не зустрічалося в Україні протягом багатьох років, в останні роки почало набувати популярності. Інформація про значення імені може бути цікавою як його власницям, так і тим, хто планує назвати так свою дочку. Все про ім'я Весна – далі у цій статті.

Походження та значення

Як ім'я слово “весна” використовували давні слов'яни: так називали дівчат, що народилися навесні. Таким чином, “народжена навесні” і є значенням імені Весна. Після хрещення Русі ім'я поступово вимирало, оскільки було православним. Достатньо популярним ім'я вже давно є на території Болгарії, Сербії, Словаччини. Сучасним російським ім'ям Весна вперше стало у 2006 році: тоді було зареєстровано новонароджену з цим ім'ям. Зараз ім'я поступово входить у вжиток, хоч і, як і раніше, залишається дуже рідкісним.

Форми імені

Далі представлений список усіх скорочень та зменшувально-пестливих форм імені Весна:

 • Ластовиння;
 • Веснуля;
 • Ваги;
 • Веся;
 • Веснянка;
 • Вагова;
 • Весуля;
 • Вава;
 • Сеня;
 • Соня.

Відповідні по батькові

Ім'я Весна: походження, характер та доля, сумісність

Перш ніж назвати доньку таким гарним і рідкісним ім'ям, батькам слід подумати, чи гармонійно воно поєднуватиметься з по-батькові. Далі в списку по-батькові, що найкраще поєднуються з ім'ям:

 • Арсеніївна;
 • Василівна;
 • Власівна;
 • Дем'янівна;
 • Юхимівна;
 • Кузьмівна;
 • Матвіївна;
 • Платонівна;
 • Русланівна;
 • Савельївна;
 • Трохимівна;
 • Яківна.

А найгірше ім'я Весна поєднуватиметься з по-батькові: Вікторівна, Володимирівна, Глібівна, Іванівна, Ігорівна, Сергіївна, Юріївна. З усіма іншими по батькові ім'я поєднується помірно добре.

Талісмани

Головним талісманом і покровителем імені є весняна пора року: у цей період дівчині з ім'ям Весна супроводжуватиме постійний успіх. А найуспішнішим місяцем є березень. Покровительствующим небесним тілом є планета Юпітер, стихія імені – повітря, час доби – ранок. Серед металів для імені Весна значення має рожеве золото, а серед ювелірного каміння: гірський кришталь, моргає, рубеліт, рожевий кварц. З природних талісманів Весні підійдуть: яблуня, пролісок, нарцис, материнка. Тварини-покровителі: стриж, кішка. Щасливими числами для Весни є: 2, 7, 10, 16.

Ім'я Весна: походження, характер та доля, сумісність

Характер імені

З народження дівчинка Весна відповідатиме порі року, на честь якої названа. Дивовижна ніжність, веселість і доброта супроводжуватиме всі її вчинки. Маленька Весна не доставить своїм батькам проблем: хоч вона і любить бешкетність, загалом це дівчинка слухняна, розумна та дуже ласкава. Її цікавитимуть прогулянки, казки та телепередачі про природу та тварин. У підлітковому віці Весна може стати занадто ранимою, а її веселий і легкий настрій постійно змінюватимуть сльози і стани пригніченості. У цьому немає нічого страшного: просто так протікає перехідний вік у власниць цього імені. Найголовніше, щоб батьки не критикували дочку, а завжди були готові втішити, вислухати та підтримати. У цей період у Весни може статися перше нещасливе або нерозділене кохання, яке навчить її цінувати себе і свої почуття.

Ім'я Весна: походження, характер та доля, сумісність

Ставши дорослою жінкою, Весна буде по-справжньому “цвісти”. Її свіжа краса буде звертати на себе всі погляди, а добре серце і легка вдача дозволять їй знайти безліч вірних друзів. Незважаючи на якийсь ореол невловимої загадковості, Весна неодмінно буде душею будь-якої компанії. Коли вона з'являтиметься, всі обличчя неодмінно осяятимуть усмішками. Вона здатна завжди підбадьорити та втішити, вміє веселитися та веселити.

Загалом у володарки імені Весна дуже щаслива доля. Її “весна” ніколи не закінчиться: і в плані приводів для радості, і в плані віку, і в плані погожих днів на рік. Таке ім'я для дівчини – справжній доленосний подарунок.

Професія, кар'єра та хобі

Весну завжди залучатиме спілкування з людьми, тому, найімовірніше, вона вибере професію, пов'язану з комунікаціями. Можливо, вона стане лікарем, психотерапевтом, менеджером, учителем чи організатором свят. За наявності талантів Весна легко досягне успіхів і на творчій ниві. Найімовірніше, це буде живопис чи мистецтво танцю: величезна природна фантазія Весни дозволить їй стати гарним художником, а вроджена грація та гнучкість допоможуть досягти успіху на танцювальній сцені. Дівчата з цим ім'ям рідко захоплюються спортом, але близькі до танцю спортивна гімнастика, фігурне катання та синхронне плавання можуть стати родом професійної діяльності Весни.

Ім'я Весна: походження, характер та доля, сумісність

Як хобі Весна, найімовірніше, вибере садівництво: сила рослинного народження, вкладена в енергетику імені, дозволить їй із захопленням займатися квітковими клумбами або плодовими деревами. Найбільше розслаблення їй будуть приносити піші прогулянки, особливо лісом або в будь-яких мальовничих місцях. Незважаючи на зовнішню крихкість, Весна покохає походи, ночівлю в наметах та інші розваги на природі.

Кохання та шлюб

У юнацтві, як уже говорилося вище, Весні судилося пережити нещасливе кохання. Але це піде лише на користь: допоможе дівчині припинити дивитися на стосунки через рожеві окуляри. Справжня серйозна і взаємна любов прийде до володарки цього імені до 20 років, і вона дуже швидко вийде заміж. За характером цій дівчині-весні потрібний чоловік-зима, щоб вони могли доповнювати один одного. Серйозність чоловіка має врівноважити деяку легковажність його жінки. А сама Весна у свою чергу гарячим коханням має розтопити холодне серце обранця. Весна буде дуже гарною господинею, але розділить всі домашні турботи порівну з чоловіком: він сам не дозволить їй звалити на свої тендітні плечі всі турботи, побоюючись за її здоров'я і не бажаючи передчасного в'янення коханої дружини.

Ім'я Весна: походження, характер та доля, сумісність

Жінка Весна, як і пора року, вирізняється плідністю, і тому в неї буде багато дітей (мінімум троє, а може й більше). Вона буде прекрасною матір'ю, яка вміє щиро любити, але не душити любов'ю, виховувати, але не пригнічувати і не мучити моралі. За належної старанності Весна зможе виростити чудових людей, наділених фантазією, творчою жилкою, які мають відкриту душу і добре серце.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua