Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Ніжне, рідкісне ім'я Єсенія набуло своєї популярності і набуло широкого поширення в Україні після виходу на екрани однойменного мексиканського фільму. Цікаво дізнатися, яке значення воно має і яку таємницю несе у собі.

Значення та походження

Це ім'я має кілька абсолютно різних версій походження. Згідно з однією з них вважається, що це жіноча форма чоловічого імені Єсен. У словнику Даля “осінь” означає “осінь”. Отже, це ім'я – як чоловічий варіант, так і жіночий – підходить для людини, яка народилася восени.

Інша версія абсолютно протилежна першій. Вважається, що ім'я Єсенія походить від давньослов'янського імені Весна. Носительку цього імені називали «весняна», що пізніше породило схоже за вимовою Єсенія.

Також лінгвісти вважають, що Єсенія є окремою формою давньогрецького імені Ксенія і в перекладі означає «чужинка». Існує гіпотеза, що це ім'я варіант чоловічого арабського імені Хасан, що перекладається як «красивий».

Скорочене ім'я Єсенія звучить як Єся, Єня, Сеня.

Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Астрологічне поєднання

Астрологічна та езотерична характеристика імені:

 • Знак зодіаку Близнюки.
 • Планета управитель – Меркурій.
 • Стихія – Повітря.
 • Камінь-талісман – смарагд.
 • Метал – залізо.
 • Рослина – селера.
 • Тварина – мавпа.
 • Відповідні кольори – червоний, чорний.
 • Вдалий день – вівторок.
 • Найкраща пора року — весна.
 • Щаслива кількість – 8.

Ім'я не значиться у церковних Святцях, і православні іменини Єсенія не святкують.

Характеристика особистості

Власниця цього імені ніжна, добра і чуйна. Вона чудова, як і її ім'я. Єсенія готова прийти на допомогу будь-кому, хто потребує підтримки та участі.

У той же час їй властиві такі якості, як холоднокровність, цілеспрямованість та стійкість. Розважливість і розум завжди переважають її характері над почуттями, а дипломатичність і розум дозволяють Єсенії долати будь-які труднощі.

Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Дуже м'яка і розуміюча, вона намагається захистити і пробачити всіх навкруги, але ніколи не дозволяє оточуючим користуватися своєю добротою в корисливих цілях. У певних ситуаціях вміє бути спритною та практичною.

Носійка жіночого імені Єсенія зазвичай стає віруючою особистістю. Вона ходить до церкви, займається благодійністю, виявляє живий інтерес та співчуття до оточуючих людей.

Ця жінка ніколи не робить вчинків для того, щоб продемонструвати іншим свої найкращі якості. Усі добрі відносини вона здійснює лише заради власного задоволення.

Позитивні якості імені: доброта, милосердя, цілеспрямованість. Жінка наділена хорошими інтелектуальними здібностями, великою спостережливістю та бездоганними манерами.

Негативні якості імені – скритність, підвищена уразливість та зайва самокритичність. Буває меркантильна, заради кар'єри здатна відсунути сім'ю на задній план.

Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Залежно від пори року

Весняна Єсенія — волелюбна та вперта особистість. Найбільше цінує людські стосунки, тому ніколи не буде нехтувати таким поняттям, як дружба. Завдяки веселій та неконфліктній вдачі Єсенія – завжди бажаний гість у будь-якій компанії.

Єсенія, яка народила влітку, – тендітна і вразлива жінка, яка намагається зробити світ красивішим і добрішим. Звикла оточувати себе розкішними речами. Її життя сповнене цікавих подій, де немає місця брехні та агресії.

Осіння Єсенія моральна та важлива. Не сприймає брехню в будь-яких проявах. Навіть безневинні жіночі хитрощі вважає неприпустимими, хоча саме нездатність йти на милі дамські хитрощі заважає їй у побудові відносин з протилежною статтю.

Єсенія, народжена взимку, імпульсивна та самовпевнена. Із задоволенням бере участь у спекотних суперечках, доводячи свою правоту, але сердечність і людинолюбство дозволяють їй завоювати любов у оточуючих людей.

Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Захоплення та кар'єра

Жінка, чиє ім'я Єсенія, дуже талановита, тому її захоплення мають творчий початок. Найбільше їй цікаві рукоділля та дизайн. Багато часу Єсенія приділяє спорту та підтримці свого організму у добрій формі.

Дівчина любить тварин. Як правило, вона може завести відразу кілька різних домашніх вихованців і добре дбати про них.

У ранній юності до володарки імені Єсенія приходить розуміння: щоб мати успіх у житті, треба здобути престижну освіту. Вона неухильно йде до своєї мети і зрештою вступає у доросле життя, маючи хорошу спеціальність. Це відкриває нею великі перспективи кар'єрного зростання.

Незважаючи на м'якість характеру, у колективі Єсенія швидко стає лідером. Її шанують і начальство, і колеги. Стійка психіка дозволяє їй стати добрим організатором. Жінка відповідальна та сумлінна, її рішення завжди продумані до дрібниць і ніколи не бувають спонтанними.

У Єсенії, що володіє безліччю позитивних характеристик, великий вибір професій, в яких вона змогла б себе з успіхом реалізувати. Вона може бути педагогом, журналістом, мистецтвознавцем, лікарем чи юристом.

Дуже гармонійно Єсенія почувається в ролі бізнесвумен. Підприємливість, організаторські здібності та чесність дозволяють їй успішно вести власну справу та бути надійним партнером.

Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Кохання та секс

Єсенія любить глибоко і трепетно, причому чоловікові, якому вона віддасть своє серце, жінка стане і вірним другом, і ніжною коханкою. Єдине, що може порушити гармонію у відносинах, – це бажання Єсенії домінувати над партнером та невміння показувати почуття.

Часто трапляється так, що партнер її сором'язливість сприймає як байдужість та холодність. Єсенію не приваблюють легкі романи. Вона прагне серйозних відносин, які приведуть її до заміжжя. Дівчина не розважлива, тому не надає значення матеріального статусу свого обранця.

Єсенія вабить чоловіків своєю таємничістю, але шукає у відносинах турботу та надійність. У сексі повністю підпорядковується партнеру, намагаючись принести йому задоволення. Розкрити її потенціал зможе чоловік, якому Єсенія довірятиме.

Найкраща сумісність у Єсенії з іменами Всеволод, Віктор, Павло, Андрій, Петро, Філіпп, Едуард.

Малоймовірні стосунки з чоловіками на ім'я Олег, Іван, Юрій, Олександр, Костянтин.

Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Шлюб та сім'я

Шлюб Єсенія розглядає як дуже відповідальний та рішучий крок. Тому і до вибору супутника життя підходить більш, ніж ґрунтовно. Заміж дівчина зможе вийти лише з кохання, при цьому її обранець має бути порядним та чесним. Пристрасть не є для неї основним критерієм, головне для неї в чоловікові його надійність.

Вибірковість призводить до того, що заміж Єсенія набирає досить пізно. Її самостійність не дозволяє їй залежати в матеріальному плані від чоловіка, а тому, перш ніж одружитися, Єсенія багато працює, забезпечуючи себе посагом.

Якщо дівчина не матиме хороших і довірчих стосунків з батьками, то доля Єсенії може скластися зовсім за іншим сценарієм. Намагаючись залишити батьківський будинок якнайшвидше, вона здатна рано вийти заміж, не особливо замислюючись над особистістю майбутнього чоловіка.

Своїх дітей володарка імені Єсенія виховуватиме у суворості, щеплюючи їм з ранніх років норми моралі. Від чоловіка жінка чекатиме любові, вірності та поваги. Вона не зазнає скандалів та з'ясування стосунків.

Ім'я Єсенія: значення, походження, характер та доля

Психіка та здоров'я

Єсенія – володарка холеричного типу особистості. Вміє поблажливо ставитись до недоліків оточуючих людей. Іншій людині вона здатна пробачити багато, навіть брехню і зраду, але близькій — ніколи.

З тієї причини, що Єсенія погано розуміється на людях, на неї чекає багато розчарувань у житті. Їй не варто надто швидко відкривати свою душу людям, яких вона знає недостатньо добре.

Єсенія має міцне здоров'я, за яким ретельно стежить. Вона займається спортом, веде здоровий спосіб життя, проходить профілактичні медогляди у лікарів. У віці у неї можливі проблеми, пов'язані з нервовою системою.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua