Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Чоловіче ім'я Борис походить від слов'янського імені Борислав. Перекладається воно як «славний у боротьбі». Але, описуючи ім'я Борис, значення імені та долю його носія, тлумачі наводять і трактування “лісового”, “борового”, “міцного”. Швидше за все, у слов'янську мову таке ім'я прийшло з навалою монголо-татар. Воно могло статися від їхнього «баришу» – «вигода». А в давній перській мові ім'я Баріз тлумачиться як «спадкоємець», в арабському воно означає «видний».

Характеристика

Ім'я Борис накладає на хлопчика відбиток сили. Він із ранніх років вчиться долати складнощі, це по-справжньому сильна особистість. Згідно з значенням імені Борис, характер хлопчика сприятиме тому, що він намагатиметься виправдати очікування батьків і прагнути стати таким, як російський богатир.

Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Якщо не привчати його до того, що помилятися нормально, ім'я Борис для хлопчика обернеться великим страхом перед дією – він боятиметься помилитися. Тоді хоробрі рішення будуть відсунуті убік.

Борис насилу мириться з вадами оточуючих. Характер імені Борис такий, що він захоче бачити навколо себе людей, які мають таку саму сильну особистість, як і в нього самого. Але й дружбу з ними йому завести не так просто, адже він хоче бути найкращим.

Пояснюючи, що означає ім'я Борис для чоловіка, тлумачі вказують на те, що він обере спеціальність, у якій повною мірою реалізовуватиме свої найкращі якості. У роботі він прийматиме безліч сміливих рішень, йому потрібна буде воля.

Якщо говорити про значення імені Бориса для характеру і долі людини, необхідно зазначити, що володар імені прагнутиме брати участь у політичній та спортивній діяльності. Але цілком можна зустріти Бориса серед військових, він може стати начальником на небезпечному виробництві.

Йому чужі сильні прагнення суспільству. Іноді, згідно з значенням імені Бориса, характер його такий, що він не надто любить людей. Тому з ним важко дружити. Він упертий, твердий. Але у сімейних відносинах Борис змінюється. Ім'я Борис у значенні імені та долі проявляється так, що він лідирує в сімейних відносинах і вибудовує особисті стосунки не втручаючи ні своїх батьків, ні когось ще. Він буде дбайливим господарем, але важливо враховувати сумісність імені Бориса. Найбільше йому підходять Олександра, Вероніка, Лідія, Надія.

Докладніше

На погляд ясно, що означає ім'я Борис. Значення імені, проте, таїть у собі загадку. Борис схильний огортати себе завісою таємниці, здійснює чимало дивних дзвінків, організує кожну зустріч уважно. Його не спричиняють легкі перемоги, йому подобається завойовувати.

Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Інтрига зазвичай переповнює його існування. Ім'я Борис, значення імені та доля його такі, що він нерідко хвилюється щодо своїх здібностей як коханця. Але ці переживання найчастіше не мають під собою реальної основи.

Відповідаючи на запитання, що означає ім'я Борис у любовній сфері життя, багато хто підкреслює, що він часто стає наставником для представниць жіночої статі. Коли він схиляє їх до сексуального акту, він обговорює з ними серйозні еротичні теми, свідомо порушуючи їх.

І це є підтвердженням для нього самого, що він є цінним. Йому подобається спілкуватися із жінкою, яка сумнівається у своїх сексуальних здібностях. Вся справа в тому, що він відчуває пристрасть перед подоланням її страхів. Він надихається від спілкування з не надто впевненими у собі представницями жіночої статі.

Ім'я Борис, значення імені та доля, яку вони припускають, такі, що він буде прекрасним коханцем, але лише за конкретних обставин. Його виділяють доброзичливість та товариськість. Йому властива ввічливість із дівчатами. Багато Борисів сноби і люблять зовнішній блиск. Часом вони заводять кілька партнерок одночасно. Вони не прив'язуються до людей, не захоплюються ними.

Більшість Борисів заводять невдалі шлюби, але ніколи не стають жорстокими щодо жінок. Якщо Борис народився в зимову пору року, то ймовірність того, що йому буде знайома пристрасть, що всепоглинає, набагато більше. Особливо великий шанс, що він переживе глибокі почуття, зустрівши досвідчену дівчину, яка запалюватиме його. Але ці пристрасні пориви не продовжаться довго. Після розлучення він може продовжувати дружити з дівчиною, до якої нещодавно відчував потяг.

За Хігіром

Ім'я Борис походить від слов'янських слів «бор» – «боротьба» і «слав», тобто що бореться за славу. Ймовірно, це коротка форма імені Борислав. Згідно з інформацією, що дійшла до наших днів, Богорис був болгарським царем, який хрестився в 864 році, і, ймовірно, ім'я пішло від нього.

Боря з дитинства чудово розуміє, як робити справи добре. Він не розкидатиме речі всюди у своїй оселі. Він не піде грати, доки не зробить уроки.

Коли він подорослішає, стане самостійним. Він почне гуляти з дівчатами, але не одразу знайомитиме їх з батьками. Він прихований, і через це батьки часто переживатимуть, додумуючи, що відбувається в житті сина.

У стилі Бориса – розповісти батькам про своє весілля за день до неї, коли це вже не приховаєш так просто. Зазвичай Боря розумний, він буде набагато успішніший за багатьох своїх однолітків у тій сфері, яку вибере. Нерідко це буде ділова сфера.

Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Йому властиве почуття гумору, нерідко він виявляє особливий інтерес до політичної діяльності та футболу.

Він намагається всього домагатися самостійно, покладаючись лише він. Йому не подобається чиясь допомога, він виглядає великодушним, піклується про батьків. Якщо в нього є земля, він присвятить їй всю свою душу. Навіть квартиру ремонтувати віддасть перевагу самостійно.

Він віддається роботі без залишку, і навіть може забути про своїх близьких. Добре, якщо майбутня дружина розумітиме, що він працює для своєї сім'ї, яка стане для нього тихою гаванню та тилом. Вдома він набиратиметься сил, щоб вирушати воювати з цим світом для втілення своїх сміливих витівок.

Будинки

Однак розслаблятись лежачи на дивані в домашній обстановці він не буде. Для нього відпочинком швидше є допомога дружині, перевірка уроків у дітей, філіжанка кави, приготована для дружини в ліжко.

Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Якщо він упродовж тривалого часу напружено працює, то легко може зірватися та почати випивати. Він закоханий, ревнивий. Найчастіше в нього не один шлюб.

За Надією та Дмитром Зимою

Ім'я походить від слов'янського Борислава, що означає «славний у боротьбі». Ім'я має потужний запас сил і енергії, є в ньому і відбиток жорсткості. Саме слово звучить дуже твердо, начебто має конкретне призначення. Асоціюється це ім'я з історичними героями, які ніколи не були м'які та поступливі.

Зазвичай, так називають сина ті, хто хоче, щоб він твердо стояв на ногах і був справжнім чоловіком. Це лежить в основі характеру будь-якого Бориса. І непросто відповідати цьому образу – у всіх є недоліки. І Бориса це хвилює. З цієї причини він використовує дотепність та іронічність, і іноді остання буває непристойною.

Але в той же час за зовнішньою веселістю ховається непідробна втома людини, яка бореться з перешкодами у житті. Іноді буває, що Борис протягом тривалого часу живе у сильній напрузі, а для розрядки звертається до алкогольних напоїв. На щастя, у нього залізна воля, яку він загартував у собі з дитинства, і він зможе подолати звичку.

Важливо пам'ятати

Хоча розвивати в собі чоловічі риси безперечно корисно, Борису треба пам'ятати, що в житті є не лише складнощі, перешкоди та їхнє подолання. Якщо з ранніх років його не навчать любити людей, спокійно сприймати провали, невдачі та помилки, то велика ймовірність того, що кожен свій вчинок Борис робитиме з великим внутрішнім надривом, і це його сильно мучитиме.

Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Це дуже негативно виявиться, якщо в результаті він прийматиме рішення не лише за себе, а й за колектив.

Важливо, щоб він навчився сприймати чужі недоліки не лише з метою користуватися ними для власних перемог, а й у розвиток довіри цього життя. Також важливо, щоб він навчався програвати гідно, не шкодуючи про це довгий час. Йому не варто занадто зациклюватися на будь-чому, а також занадто серйозно ставитися до життя. Борису треба навчитися легко сприймати життя та свої кроки по ньому. Доля любить тих, хто живе за такими законами.

Розвинена воля допоможе Борису досягти великих успіхів на військовій ниві, а також на виробництві. Йому подобається господарювати вдома, у ній він любить займатися вихованням дітей. Щоб досягти великих успіхів у підприємництві, важливо стежити, щоб Борис не брав він надмірно важкі ноші. Також важливо, щоб життя він сприймав як гру, кумедну, а не важку.

Секрети спілкування

Якщо хтось захоче розповісти Борису про власні тягарі, то, ймовірно, останній це зрозуміє, але не зможе допомогти, оскільки тягарів у нього теж достатньо. Найкраще не обговорювати цього, а завести з ним легку та веселу розмову – так і складеться взаємна симпатія. Якщо людина сперечається з Борисом, треба пам'ятати про те, що останній навряд чи поступиться. Він надзвичайно затятий, і найкращим варіантом буде не продавлювати свою точку зору йому в лоба, а пропонувати ряд варіацій.

Слід в історії

Дуже яскрава постать у житті України у новітній історії – Борис Єльцин. Він мав безліч унікальних рис, і багато хто його пам'ятає, оскільки нещодавно він постійно був на увазі, займаючи президентську посаду цієї країни. Його дії можна було спостерігати разом із характерними особливостями, властивими носіям імені Бориса.

Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Борис Єльцин є неоднозначною постаттю на політичній арені. Характер його цілком відповідає тій енергетиці, яку несе у собі це ім'я.

Легко провести паралель між ним та його найвідомішими тезками – Борисом Годуновим, Борисом Беккером та низкою інших. Відразу ж видно їх спільні риси, незважаючи на те, що ці люди займалися різною діяльністю в різні тимчасові епохи. Всі вони були вольовими, наполегливими та наполегливими. Навіть саме ім'я Борис містить у собі корінь слів «боротьба», «боротися».

У цьому плані дуже показовою є історія боротьби Єльцина за пост президента – він відкрито протистояв Горбачову, коли той обіймав президентську посаду СРСР. 1991 року, з перемогою над путчистами, вся країна хотіла бачити Єльцина своїм головою. Однак ця перемога Єльцина виявилася недовгою. З війною в Чечні весь авторитет Єльцина був підірваний, і перед виборами він почав докладати неймовірних зусиль, щоб залишитися на посаді президента і зумів це зробити.

За кілька місяців до виборів президента 1996 року (згідно з офіційними опитуваннями) лише 6% росіян хотіли голосувати за Єльцина, а вже через кілька тижнів саме він випередив усіх своїх суперників за рейтингом. Дивовижний випадок.

Можна зовсім по-різному оцінювати Бориса Єльцина. У його правлінні надто багато негативних моментів. Але не можна заперечувати, що він був яскравою фігурою у вітчизняній історії. Він став першим президентом України, найяскравішою фігурою не лише у країні, а й у всьому світі.

Ружею

Згідно з Ружею, головною рисою Бориса є велика воля. Зазвичай це сангвінік, але трохи сухий. Йому подобається вести розмову холодним голосом, який може дратувати чи виводити із себе. Але при цьому Борис уміє викликати симпатію у людей. Часом йому властива мстивість.

Він завжди нав'язує оточуючим своє бачення світу, принципи. Деколи він навіть використовує з цією метою силу. Він дуже цікавий, йому подобається оголювати чуже життя. Він екстраверт та лідер, який вічно мріє про владу.

Найчастіше він вольовий, але при цьому не деспот. Він пред'являє до оточуючих безліч вимог, владний, але цього вимагає і від себе самого. Воля його поєднується з дипломатичністю, і це веде до появи навколо Бориса безлічі драм, розбіжностей. Він нерідко рве стосунки, він не з тих, у кого партнерок на пальцях буде перерахувати.

Він не відноситься до категорії легкозбудливих людей. Йому бракує пристрасті, але він сповна компенсує цю якість дотепністю. Йому не подобається, коли люди відмовляються від власної думки, змінюють її під впливом чогось або будь-кого.

Але Бориса не приваблюють і вперті особи, які до останнього стоять на своєму.

Ім'я Борис: значення імені, доля, походження та характер

Борис цілком може працювати в колективі, особливо якщо мінятиме його під себе. Йому дуже важливі результати. Працювати він може у літературі, науці. Але скрізь він має одну мету – виконати головну місію і реалізувати себе самого.

Нерідко він ухвалює рішення, слухаючи голос свого натхнення, тому легко вирішує навіть найбільші труднощі. Склад його розуму – аналітичний.

Висновок

Таким чином, ім'я Борис зазвичай робить свого власника помітною особистістю. Це дуже вольова людина, яка досягне успіху в житті. Але йому важливо виробити правильне ставлення до помилок. У цьому суттєву роль відіграють і батьки, адже саме в дитинстві найпростіше виховати в людині цю межу. Борису буде набагато легше жити, якщо він простіше ставиться до життя і зрозуміє, що помилятися можуть навіть найсильніші люди.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua