Походження та значення імені Заріфа

Ім'я Заріфа особливо поширене у мусульман. Усіх його носительок поєднує аристократичність, жіночність, елегантність. Такі дівчата справляють враження «залізних леді», але в душі є натурами, що сумніваються, яких роздирають внутрішні протиріччя. Для них важливо відчувати захист, надійність, стабільність, відчувати «ґрунт під ногами». Інакше вони впадають у паніку та втрачають життєві орієнтири.

Походження та значення

Лінгвісти, які вивчали походження та значення імені Заріфа, дійшли висновку, що воно має арабське коріння і є похідним від дієслова «зрф», що означає «бути дотепним, бути красивим». Згідно з цією версією, тлумачення жіночої іменоформи – «красива, дотепна, ніжна, витончена, елегантна, з гарним смаком».

Зменшувально-пестливі звернення: Зарочка, Заріфонька, Зара, Зарифочка. Це одне з найпопулярніших татарських імен для дівчаток. Також воно має попит у азербайджанців і дагестанців.

Серед відомих носіїв імені:

  • радянський вчений, філолог, лінгвіст Заріфа Ісмаїл кизи Будагова;

  • радянський лікар-офтальмолог Заріфа Азіз кизи Алієва

  • радянський та російський театральний режисер Зарифа Єлбиздиківна Бритаєва;

  • російська естрадна співачка Заріфа Пашаївна Мгоян (відоміша під сценічним псевдонімом Зара).

Походження та значення імені Заріфа

Особливості характеру

Зарифа, значення імені якої ми з'ясували, у дитинстві не завдає батькам жодного клопоту. Це спокійна, вразлива, невпевнена в собі дитина, яка не любить жодних змін. Ця якість залишається з дівчинкою на все життя. Вона завжди цінуватиме комфорт та стабільність.

Доросла Заріфа, як і раніше, страждає від невпевненості в собі, але намагається приховувати свої емоції від оточуючих. Вона нікого не підпускає близько до серця через страх, що її обдурять і зрадять. Носителька імені тактична, дипломатична, має гарні манери, тому завжди справляє на людей сприятливе враження.

Особисте життя

Походження та значення імені Заріфа

Розглядаючи значення імені Заріфа, не можна не торкнутися теми любовних відносин. Будучи за вдачею перфекціоністкою, дівчина чекає найгіднішого чоловіка. Лише з ним вона готова створити сім'ю. Зарифа є однолюбом, тому ніколи не зраджує чоловіка і не дає йому приводу для ревнощів. Ця жінка – велика власниця, тому ніколи не погодиться на другорядну роль. Чоловік повинен оточувати її турботою та увагою. В іншому випадку вона обрушить на нього хвилю гніву та агресії.

До речі, на людях носійка імені ніколи не виявляє своїх почуттів, тому чоловік може не розраховувати на палкі обійми та публічні поцілунки. Така жінка поводиться як справжня леді: вона стримана, холодна і дещо відсторонена.

Носійка імені буде щаслива у шлюбі з Олександром, Борисом, Валентином, Валерієм, Максимом, Тимофієм, Глібом, Данилою, Глібом, Віктором. Невдалий союз із Миколою, Семеном, Давидом, Вадимом, Владиславом, Микитою, Олексієм.

Робота та кар'єра

Походження та значення імені Заріфа

Що обіцяє значення імені Заріфа його володарці у плані кар'єри? Дівчина може однаково добре досягти успіху і в науці, і в творчій діяльності. Вона досягне успіху тільки в тому випадку, якщо займатиметься улюбленою справою. Її головна перевага – вміння вчитися на минулих помилках.

Зарифа добре розуміється на людях, розуміє їх відчуття провини та емоції, схильна до співчуття і співчуття, тому з неї може вийти хороший соціальний працівник, лікар, психолог, викладач. А ось бізнес – не її коник. Самостійно запустити проект жінці навряд чи вдасться, але за наявності досвідченого ділового партнера вона може стати успішною бізнесвумен.

Нумерологічна характеристика

Походження та значення імені Заріфа

Ім'я Заріфа в нумерології відповідає число сім. Дівчина-«сімка» розважлива, прониклива, спостережлива. Шумним компаніям вона воліє проведення часу на самоті. Люблять розмірковувати, аналізувати, докопуватись до істини. Для такої жінки немає авторитетів: вона сама собі господиня. Вона не слухає чужих порад, воліючи все перевіряти на власному досвіді. Саме тому не дивно, що дівчина нерідко стикається із розчаруваннями та втратами.

З недоліків характеру можна виділити зайву самовпевненість, гордість, гордовитість, емоційну холодність, замкнутість.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua