Віталіна: значення імені та походження, характер та доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

У світі є безліч красивих жіночих імен. Віталіна, про значення якого йтиметься далі, одна із таких. Воно є досить рідкісним, а тому ще цікавішим.

Яке його походження? Як воно перекладається? І як відбивається на долі своєї володарки? На ці та багато інших питань намагатимемося дати відповідь.

Походження

Жіноче ім'я Віталіна є похідним від чоловічого – Віталій. А воно, своєю чергою, походить від родової римської прізвиська Vitalis.

У перекладі з латинського ім'я означає «життєве», «повне життя». Адже його корінням є слово vita. А воно перекладається як життя.

Це ім'я особливо популярне у Франції, Україні, Італії, Португалії та Іспанії. Не можна не відзначити увагою той факт, що він має й іншу форму – Віталія.

Віталіна: значення імені та походження, характер і доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

Відомі особи

Історії знайома безліч жінок, які носили це ім'я, які прославилися. Ось лише деякі відомі люди з ім'ям Віталіна:

 • В. Буніна – танцівниця.
 • В. Зеленецька – телеведуча.
 • В. Дзоз – депутат Верховної ради України VII скликання.
 • В. Дяченко (Віталія, на фото вище) – тенісистка.
 • В. Ламова – танцівниця.
 • В. Бикова – модельєр.
 • В. Сонячна – музичний продюсер.
 • В. Єньшина – актриса.
 • В. Кожевнікова – художниця.

Напевно, надалі цей список суттєво поповниться. Адже саме ім'я Віталіна (скорочені форми – Віта та Вета) почало набирати популярності в нашій країні не так давно.

Дитинство

Розповівши про походження імені Віталіна, можна перейти і до питання, як воно впливає на характер своєї власниці.

Віталіна: значення імені та походження, характер і доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

Дівчинка, яку так вирішили назвати батьки, росте дуже незвичайною дитиною. У ній дивним чином поєднується непосидючість і спокій, бажання постійно щось вигадувати і прагнення до чесності.

Більше ця дівчинка прагне спілкування з хлопчиками. Лише в їхній компанії вона себе почуває комфортно і затишно, та й вони її поважають, адже Віталіна має напрочуд сильний характер. Проте пацанкою вона не росте.

До речі, завдяки своєму характеру вона має авторитет і серед дівчаток. Але у жіночій компанії вона завжди незмінний лідер.

Вчиться вона не дуже добре, однак є кілька предметів, які їй цікаві, а тому Віталіна встигає. Дівчинку відсутність статусу відмінниці не засмучує – вона й сама не вважає за потрібне розпорошуватися на те, що об'єктивно не дається.

Юність

Продовжуючи розповідати про значення імені Віталіна, слід зазначити, що з віком вона також робить вибір на користь чоловічої компанії. З роками її мислення розширюється, погляди сміливішають, з'являється здатність спокійно висловлювати свою думку в будь-якій суперечці.

Віталіна: значення імені та походження, характер і доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

У перехідному віці дівчинка потребує кумира. Їй потрібна жінка, у якої вона могла б чогось навчитися. Дівчинці з ім'ям Віталіна непросто придумати щось своє – тому вона вважає за краще наслідувати.

Добре, якщо цією жінкою стане мати. Розумна, красива, яка має певний статус у суспільстві та відмінні стосунки з батьком – вона обов'язково буде прикладом для наслідування. Якщо не мати виявиться кумиром, то Віталіні буде складно знайти когось іншого. Через це вона може надовго замкнутися в собі і почати вирішувати, яка роль їй приготована в цьому світі.

Зрілість

Минувши юність, Віталіна перетворюється на стильну, гарну особу зі сталевим стрижнем характеру. Іноді оточуючим здається, що вона ніби збирає інформацію про них – настільки вона спостережлива.

Частково так і є. Ретельний аналіз всього, що відбувається навколо – це процес отримання Віталіною колосального життєвого досвіду. Їй зовсім не обов'язково робити помилки. Вона просто дивиться, як їх роблять інші. А тому уникає багатьох проблем та розчарувань.

Віталіна: значення імені та походження, характер і доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

Але є в неї одна особливість. Через свою неуважність жінка на ім'я Віталіна не може приймати виважені, швидкі рішення, а тому їй краще не починати пробувати себе у бізнесі. Зате підлеглий із неї – що треба. Вона завжди «відмінно» справляється зі своїми обов'язками, вчасно виконує всю роботу.

Здоров'я

Імунітет у Віталіни добрий, хоча в дитинстві вона часто страждає від численних застуд. Також трапляються проблеми із травленням.

У віці часто страждає від мігрені, можуть виникнути судинні захворювання або порушитися тиск. Щоб зі здоров'ям усе було гаразд, не можна нехтувати профілактичними заходами. Віталіні буде корисно вести здоровий спосіб життя та правильно харчуватися.

Трудова діяльність

Якщо йдеться про значення імені Віталіна, то й цю тему також слід відзначити увагою. Як уже говорилося, бізнес для неї – невідповідний варіант. А ось до поставлених для неї кимось завдань належить вона завжди з відповідальністю, тому всі важливі справи довіряють, як правило, їй.

З неї може вийти добрий педагог. Втім, якимись шкільними дисциплінами ця жінка навряд чи займатиметься. Їй набагато цікавіше працювати із дорослими людьми.

Віталіна: значення імені та походження, характер і доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

Як би там не було, у жінки на ім'я Віталіна ніколи не буде проблем із грошима. Проте витрачає вона так само швидко, як і заробляє. Тож зробити накопичення буде проблематично.

Хобі та захоплення

Слід зазначити, що Віталіна є естетично розвиненою особистістю. Тож творчі напрямки тягнуть її найсильніше. Вона любить ходити на виставки та в музеї, відвідувати філармонічні концерти та літературні заходи.

Також їй подобається вчитися чогось нового, а тому Вета часто ходить на різні цікаві заняття, тренінги тощо. Якщо занурюватися в активну діяльність немає бажання, то, швидше за все, сяде читати книгу. Найбільше їй подобаються пригодницькі романи.

Варто зазначити, що дівчатам, які носять це ім'я, подобається спорт. Доказом цього є багато відомих особистостей, пов'язаних з активними видами діяльності (Віталія Дяченка, а також інші вищеперелічені персони).

Крім усього, володарці цього імені подобається проводити час у компанії людей. Особливо з чоловіками, причому по-дружньому. А ще вона обожнює керувати автомобілем, може годинами займатися її ремонтом.

Особисте життя

Цю тему також слід зазначити увагою, якщо йдеться про значення імені Віталіна. Ця дівчина відрізняється закоханістю. Однак вона не так зачаровується чоловіком, як його вміннями. Віталіні подобаються хлопці, які здатні щось робити майстерно.

Віталіна: значення імені та походження, характер і доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

Але супутника вона вибирає, враховуючи різні чинники. Як правило, її чоловіком стає дорослий чоловік, який відрізняється неабияким розумом, що має певний статус у суспільстві.

Слід зазначити, що в інтимі вона повільно набирає досвіду. А тому її партнеру потрібно бути терплячим. Зате з часом з неї виходить пристрасна, палка коханка.

сім'я

Обговорюючи таємницю імені Віталіна та характер, яким воно наділяє свою власницю, хотілося б помітити, що ця дівчина, вийшовши заміж, перетворюється на м'яку, поступливу особу, яка довіряє всі важливі рішення дружині. Свої жіночі функції вона ретельно фільтрує, вибираючи лише ті, що приносять задоволення.

Віталіна: значення імені та походження, характер і доля його власниці. Відомі люди з ім'ям Віталіна

Жінка з ім'ям Віталіна не проводитиме цілі дні за плитою, займатиметься городом чи генеральними прибираннями. Її не приваблює перспектива від ранку до вечора сидіти вдома. Вона здатна вибрати заняття цікавіше.

Втім, їй і не треба бути домогосподаркою. Віталіна одружується з тим, хто здатний забезпечити своїй родині фінансовий комфорт, дати певну свободу та особистий простір. Такого чоловіка вона обожнюватиме і обожнюватиме.

Однак якщо з'являться діти, то Віталіна стане гарною матір'ю. Вона виховає їх гідно – кожна дитина виросте самостійною та розумною.

Сумісність

Завершити розповідь про ім'я Віталіна та долю, яка уготована його володарці, хотілося б цією темою. Вважається, що найкраще у цієї дівчини складаються стосунки з такими чоловіками:

 • Олександр. Вони утворюють енергійну, сильну пару, об'єднану прагненням влади. До того ж Сашко та Вета мислять схоже. Водночас їм буде не лише комфортно – вони зуміють ще організувати спільну справу. А недоліку в оригінальних ідеях у них не буде.
 • Данило. У них вийде дуже цікава, багатогранна спілка. Одноманітність ніколи не затьмарить їхні стосунки. Данила та Віталіна поєднує однаковий темперамент, схожі погляди на життя та спосіб мислення.
 • Марк. Цей безкорисливий, відкритий, навіть наївний чоловік підкорить серце Віталіни. У суспільстві його поважають, а сам він є відданою, вірною людиною, яка не вимагає від інших того, на що вони не здатні. Тому Віта вважатиме його відповідним супутником для життя.
 • Артем. Духовно незалежний і вільний, простий і привабливий – з таким хлопцем Віталіна обов'язково радітиме життю. А йому обов'язково буде комфортно поряд з сильною і життєрадісною Світою, яка нізащо не дозволить йому зневіритися.
 • Андрій. Ці двоє утворюють пару, яка буде дуже популярна та улюблена у суспільстві. Вони будуть багато часу проводити в компанії спільних друзів і товаришів, часто веселитися з іншими людьми. А наодинці – вдаватися до пристрастей.

Також у Віталіни можуть скластися стосунки з Михайлом, Дмитром, Микитою, Єгором, Іллею, Романом, Володимиром, Сергієм, Миколою, Денисом, Тимуром, Євгеном, Ігорем, Давидом, Юрієм, Віктором та Леонідом.

Але з Кирилом, В'ячеславом, Ярославом, Олегом, Антоном, Павлом, Федором і Левом їй краще не зв'язуватися. Вони не мають перспектив на енергетичному рівні.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua