Аріелла: значення імені, історія походження, характер та доля

Аріелла – скільки ніжності таїться у цьому імені. Дівчина, яка його носить, є повітряним створінням. Крихким, з великими очима і копицею густого волосся. Зовсім як русалонька з однойменного мультфільму.

Що означає ім'я Аріелла? Чи схожа ілюзія про його носительку на неї справжню? Про це – у статті.

Походження та значення

Це ім'я не походить від русалочки Аріель. Коріння його сягає далеко в минуле. В Ізраїлі, бо ім'я Арієла (Аріелла) – єврейського походження. Що означає воно? Переклад досить незвичайний – “лев Бога”. Якщо пристосувати його до сучаснішого ладу, то прозвучить переклад як “Божественний лев”. У нашому випадку – “Божественна левиця”.

Аріелла: значення імені, історія походження, характер та доля

Скорочені форми

Ми розібралися зі значенням імені Аріелла для дівчинки. Тепер поговоримо про те, як коротко можна звертатися до носії? Різноманітність скорочених форм просто дивує: Арья, Елла, Арі, Рія, Еля, Рела, Аріша, Арюша, Аріелка, Аріеллочка.

Дитинство

Значення жіночого імені Аріелла таїть у собі особливу прихильність до будинку. Маленька Арюша – ніжне, усміхнене створіння. Дорослі зачаровані цією малечею, така вона мила і довірлива. Дивиться своїми величезними очима, а сама вся така наївна. Ну як тут не розчулитись?

Дитина абсолютно ненав'язлива. Еллочка здатна сама себе зайняти. Але із задоволенням допомагатиме мамі по господарству. Якщо в сім'ї є молодші діти, Аріелла порається з ними і піклується.

У школі навчається ретельно, але відмінницею їй не стати. Не тягне маля на круглі п'ятірки. Тверда добрива – це про Аріеллу.

У неї багато приятельок, усі прагнуть дружити з доброю дівчинкою. Але вона, через свою сором'язливість, не підпускає до себе близько багатьох. Подругу вибирає під собі: добру, тиху і чуйну.

Любить Аріелла та тварин. У її будинку змалку водяться кішки. Може принести бездомне кошеня і зі сльозами просити залишити його. Підбирає скалічених тварин та птахів. У дівчинки глибоко розвинене почуття співчуття. Може привести додому якусь бабусю, яка просить милостиню. Батькам доведеться докласти чималих зусиль, щоб делікатно донести до дочки: усім не допоможеш.

Аріелла: значення імені, історія походження, характер та доля

Юність

У значенні імені Аріелла приховується гранична доброта. Юна Аріюша залишається такою ж співчутливою. Доросліша, вона набуває дивовижної краси. Цією дівчиною милуються на вулиці, а хлопці просто проходу їй не дають. Аріеллу дуже бентежить таку пильну увагу.

Вона така сама домашня. Коли приятельки поспішають на вечірні гуляння та дискотеки, Еллочка корпить над підручниками. Вона з юності шукає себе. Професію обирає за допомогою батьків, бо просто не знає, ким би їй хотілося бути. Мамі та татові слід відштовхуватися від схильності Аріелли. Вона може стати чудовим ветеринарним лікарем.

Дорослі у дівчини виражаються у зміні іміджу. Вона намагається фарбуватися. І робить це зі смаком. У зачісці та одязі вміє підібрати власний, дуже витончений стиль.

Аріелла: значення імені, історія походження, характер та доля

Доросла Аріелла

Значення імені Аріелла несе у собі щасливу долю. Ось і виросло те чарівне дівчисько з величезними очима. Позаду інститут, попереду життя. Аріеела нерішуча, їй потрібна підтримка.

За життя їй легше із серйозним чоловіком, на якого можна спертися, який стане вірним супутником.

Подруг у неї, як і раніше, мало. Вірні та надійні, вони залишаються на все життя.

Елла – гарна господиня. Вона більше тяжіє до сім'ї, аніж до кар'єри. Їй дано уміння смачно готувати, добре шити. Живе ця жінка заради інших, думає про себе в останню чергу. Самовіддача – її головна якість. Принесе в жертву свої інтереси, аби комфортно було домашнім та близьким людям.

Дружна з братами-сестрами все своє життя. До останнього ніжно опікується ними.

Аріелла: значення імені, історія походження, характер та доля

Здоров'я

У значенні імені Аріелла таїться досить слабке здоров'я. Ця жінка схильна до захворювань зовнішніх дихальних шляхів та статевої системи. Спорт вона не любить, не дружить із ним.

Слід звертати увагу на зір. Ймовірно розвиток катаракти.

Кар'єра

На жаль, але Аріюша – не керівник. Вона любить свою роботу, виконує її ретельно. Проте не прагне зайняти крісло начальника.

Якщо Еллі до душі обрана їй спеціальність, вона викладатиметься на роботі. Якщо ж жінка не любить те, чим займається, то може хворіти через відсутність реалізації.

Найкращі робочі місця для Елли ті, які пов'язані із самовіддачею. Лікар чи ветеринарний фахівець – на першому місці.

Аріелла: значення імені, історія походження, характер та доля

Голодувати ця жінка ніколи не буде. Вона вміє господарювати, вміє рахувати копієчку. І на чорний день у неї завжди запасено. Просити у борг їй не дозволяє сором'язливість. Елла усвідомлює, що сім'ю потрібно годувати і розраховувати тільки на свій бюджет. Краще відмовить собі у чомусь, але домочадці цієї відмови не впізнають.

Сім'я та діти

У значенні імені Аріелла ховається потяг до сімейного життя. Ця жінка з тих, хто кине кар'єру і порине в домашній клопіт. Чоловіка віддається без залишку, любить його до самозабуття. І якщо чоловік цінуватиме це, а не користуватися, то Аріюша поряд з ним перетвориться на квітучу троянду.

Діти для неї дуже багато значать. Їх Арі обожнює. Пестить до крайнощів іноді. Своїм потомством пишається. І є чим: діти Аріелли – гордість школи та батьків. Виростаючи, вони здобувають престижну освіту. Влаштовуються на добрі посади. І все це самостійно, без жодних зв'язків

Не забуває Аріелла та батьків. Як правило, мати залишається однією. І жінка забирає стареньку до себе. Якщо та пручається, не бажаючи переїжджати, то щодня Елла дзвонить їй. Кілька разів на тиждень їздить відвідати. Яка тут робота, один суцільний домашній клопіт.

Аріелла: значення імені, історія походження, характер та доля

Плюси імені

Ми поговорили про те, яким є значення імені Аріелла, характер і доля його власниці. Тепер поговоримо про переваги жінки, нареченої так:

 • чуйність;
 • вміння співчувати;
 • господарчість;
 • сімейність;
 • відданість сім'ї;
 • любов до тварин.

Недоліки

Без вад навіть таке гарне ім'я не обійшлося. У носительки його є певні вади:

 • нерішучість;
 • боягузтво;
 • м'якотілість.

Через останню рису характеру нерідкі проблеми. Елла не вміє говорити “ні”, коли це потрібно. У результаті виникають неприємні ситуації. Жінка не хоче виконувати, але й відмовити не може: обіцяла ж. Ось і намагається Елла уникнути відповідальності.

Резюмуємо

Ми дізналися про значення імені Аріелла. З'ясували, якою є доля жінки, названої так.

Виділимо основні аспекти:

 • Аріелла – красива та скромна жінка;
 • у неї досить слабке здоров'я;
 • ідеальна мати, дружина та дочка;
 • надзвичайно милосердна;
 • не вміє відмовляти людям;
 • сором'язлива і боягузлива;
 • не має сильної волі.

Що ще можна сказати про Аріелл? Її дружину та дітям дуже пощастить. Так само як і колегам. Цю жінку люблять за її доброту та чуйність.

Висновок

Ось така вона – красуня Аріелла, схожа на казкову русалочку. Як і героїня казки, Аріюша здатна принести себе на поталу заради тих, кого любить. Чи варто називати так доньку – вирішувати батькам. Ім'я гарне та рідкісне, як і доля його власниці.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua