Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Усі імена унікальні. У кожного є своя цікава історія походження та енергетика. Зараз мова піде про значення імені Кирило – красиве і досить популярне. Варто вивчити не лише особливості його походження та перекладу, а ще й те, як його енергетика впливає на долю та майбутнє хлопця, якого колись так вирішили назвати батьки.

Історія появи

З цієї теми слід розпочати розповідь про значення імені Кирило. У нього грецьке походження і перекладається воно як «господар», «володар» або «пан». В оригіналі пишеться як Κύριλλος.

Хоча є ще одна версія. Відповідно до неї, у імені перське коріння, і перекладається воно російською мовою як «сонце».

Як воно потрапило на Русь? Взагалі, це ім'я прийшло до нас із Візантії разом із християнством. Якщо вірити В.А. Ніконову, навіть на момент недалекого 1988 року це ім'я було досить рідкісним. У сільській місцевості воно взагалі практично не зустрічалося, але в містах набуло незабаром популярності.

На думку Ю. А. Рилова, ім'я Кирило залишалося маловідомим до 2003 року. Але як би там не було, від нього утворилося безліч прізвищ (близько 60, якщо точніше).

Вплив літер

Слід зробити і своєрідне розшифрування імені Кирило. Кажуть, що кожна буква має свою особливу енергетику. Вона відбивається на імені і, відповідно, характері та долі його власника. У разі роль грають чотири літери, оскільки ще дві повторюються. І ось як їх можна охарактеризувати:

 • К – у букві міститься енергетика чарівності та привабливості. Люди, ім'я яких починається з неї, наче магнітом привертають до себе увагу. Також їм властиво небачену завзятість – вони здатні йти до поставлених цілей абсолютно будь-якими шляхами. Свого домагаються будь-якими шляхами, і в цьому їм допомагає разюче терпіння і здатність надовго причаїтися перед вирішальним ривком.
 • І – ця буква наділяє людину, в імені якої вона присутня, живим розумом та проникливістю. Їх можна назвати романтиками не від цього світу, з неймовірно добрим серцем і розвиненою фантазією. Їм непросто знайти відповідного партнера, зате в роботі вони можуть досягти приголомшливих успіхів, а все завдяки їхньому неабиякому розуму.
 • Р – у цій букві простежується енергетика терплячості та відповідальності. Люди, в іменах яких є «Р», відрізняються власним, непорушним поглядом життя і впевненістю у своїй правоті. Вони оптимістичні, практично ніколи не падають духом, і завжди готові до нових звершень. Якщо говорити про кохання, то їм потрібна та людина, яка, перш за все, здатна на відданість та підтримку.
 • Л – люди з цією літерою в імені люблять все нестандартне та несподіване. У них вражаючі творчі здібності та розвинене логічне мислення. Також вони можуть досягти успіху в абсолютно будь-якій сфері – головне, щоб їх діяльність цікавила.

Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Виходячи з цієї інформації, можна скласти зразкове позначення імені Кирило. Слід зазначити, що найбільший вплив, все-таки, має перша літера.

Дитинство

Вивчивши, що означає ім'я Кирило, можна перейти до іншого питання. А саме як воно впливає на характер свого власника?

Хлопчик, якого так назвали батьки, росте дуже допитливою дитиною. Його мамі і татові доводиться відповідати на цілу купу питань і виявляти неабияке терпіння, пояснюючи значення всіх предметів, які оточують їхнього сина.

Треба відповісти, що Кирило легко та швидко засвоює правила гарної поведінки. Тож у плані виховання проблем ніяких не буде – ні в батьків, ні в учителів.

Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Але як не дивно, у дитячому колективі у нього не завжди гладко складаються стосунки з однолітками. Адже він хоче бути лідером у всьому, а це подобається не кожному. Втім, чужа думка його мало хвилює навіть у дитинстві. У характері маленького Кирила з ранніх років простежується твердий «стрижень», а внутрішня сила з роками розвивається все сильніше.

Ще хотілося б обмовитися, що хлопчикові подобається блищати своїми знаннями, красуватися та демонструвати існуючі навички. Багато хто сприймає це як зазнайство. Однак сам він ніколи нікого не образить. Навіть якщо якийсь задиристий однокласник виставить себе повним невігласом.

Юність

Яким же стає у старшому віці хлопчик з ім'ям Кирило? Значення імені, як можна пам'ятати – це «господар» та «володар».

Так ось, з роками властиве йому бажання у всьому бути першим лише міцніє. І він справді може стати лідером, якщо він оточить себе товаришами, готовими миритися з його відвертим егоїзмом. До речі, часто Кирило вплутує приятелів у всякі авантюри, але сам при цьому участі в них не бере.

Однокласники його не дуже люблять. Підліток нікому не підказує на уроках, списувати не дає – адже він вважає, що один має бути найкращим у всьому класі. Через це Кирило часто залишається без друзів, прославляючись затятим егоїстом. Адже невміння думати про когось іншого, крім себе, заважає зав'язуватися дружбі.

Це не найкраща якість. У житті воно дуже заважає. І майбутнім батькам, які намагаються зрозуміти, що означає ім'я Кирило, і яким виросте їхній син, якщо так його назвати, потрібно враховувати цей нюанс. Їм доведеться витратити чимало сил на коригування його егоїстичності.

Найголовніше – не заохочувати розвиток самолюбства. Якщо вони часто хвалитимуть сина, то він швидко звикне до приємних слів та компліментів. І в результаті чекатиме того ж від людей, які його оточують.

Здоров'я

Дивно, але ім'я може навіть сформувати схильність до чогось у фізіологічному плані. Тому тему здоров'я оминути не можна.

Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Що ж можна сказати в даному випадку в рамках теми щодо значення імені Кирило? У нього чудова пам'ять, і це великий плюс. Також цей хлопець дуже допитливий, що визначає його потяг до читання, що виявляється з ранніх років. Він мало не томами поглинає книжки, багато дивиться телевізор. Батькам дуже важливо взяти під контроль його режим, адже довгий час біля екрану загрожує наслідками.

Буде чудово, якщо хлопчик зацікавиться спортом. Активний спосіб життя зміцнить здоров'я Кирила, значення якого неможливо переоцінити.

Більше того, займаючись спортом, хлопчик зможе реалізувати своє бажання бути першим – адже тут це якраз можливо. Та й статистика не бреше! Багатьом юнакам, що носять ім'я Кирило (що означає воно – було сказано раніше), вдалося досягти вражаючих результатів у різних видах спорту.

Чи має він слабкі місця? Так, і це – органи ШКТ. Батьки зобов'язані приділити максимум уваги меню своєї дитини, навчити її дотримуватися культури харчування, допомогти тому усвідомити важливість здорової їжі. Інакше будуть проблеми із шлунково-кишковим трактом.

Ще треба подбати про систему кровообігу. У багатьох Кирилів спостерігаються проблеми із гемоглобіном.

Зрілість

Продовжуючи тему, що стосується значення імені Кір (укорочений варіант Кирила), слід розповісти, яким його власник стає через роки.

Що ж, він перетворюється на чоловіка, який усі свої дії порівнює з громадською думкою. Купуючи квартиру чи автомобіль, вибираючи роботу чи дружину, він обов'язково розмірковує, а що про це подумають оточуючі. Можливо, через те, що він обожнює похвалу.

Любов до компліментів, до речі, з віком лише міцнішає. Лісові слова найсильніше вирощують його самолюбство і збільшують самовпевненість.

Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Хочеться відзначити, що дорослий Кирило – чудовий актор. Він майстерно вміє вдавати, що в нього все добре, навіть якщо це не так. Також хлопець чудово приховує властиві йому недоліки – так, що інші іноді і не здогадуються про їх існування.

Але так само він вміло ховає і свої щирі почуття. Зрозуміти, що коїться у Кирила на душі, неможливо. Всі думки та емоції заховані глибоко в душі. Про них знають лише найближчі люди – ті, які за роки змогли довести свою відданість та щирість.

Вплив пір року

Цю тему також варто зауважити, вивчаючи таємницю імені Кирило. Що означає воно для свого власника, як впливає на його долю – сказати із стовідсотковою впевненістю неможливо. Оскільки чималу роль відіграє і пора року, коли хлопець з'явився на світ.

Звичайно, далі будуть розказані загальні моменти, що стосуються долі хлопців, які носять ім'я Кирило, проте треба пам'ятати, що юнак, який народився влітку, може бути зовсім не схожим на того, хто народився взимку. Отже, ось короткі характеристики, наказані часом року:

 • Весна. Кирило, що народився в березні, квітні чи травні, не відрізняється товариськістю. Тож чекати від нього бурхливого прояву емоцій не потрібно. Однак ця особливість не робить його поганою! Він чуйний та добродушний – ось його головні якості. Також весняний Кирило не любить галасливих тусовок – їм він віддає перевагу тихим сімейним вечорам. Але у відносинах йому нелегко, оскільки він не романтичний, а дівчата все-таки люблять вияв емоцій.
 • Літо. Значення імені Кір, якщо його власник народився у червні, липні чи серпні, відразу змінюється. Літній хлопець відрізняється зовнішньою привабливістю, честолюбством, відмінними манерами і чарівністю, що підкорює жіночу стать. Він ненавидить випадкові зв'язки, воліє все розраховувати до дрібниць навіть у особистому житті. З ним дуже легко і приємно спілкуватися, тож літньому Кирилу раді в будь-якій компанії. До того ж багато власників цього імені, що народилися влітку, захоплюються психологією та філософією – це допомагає їм грамотно вибудовувати стосунки з іншими людьми.
 • Осінь. Якщо хлопчика, який народився у вересні, жовтні чи листопаді, назвати цим ім'ям, то він виросте владолюбним лідером з аналітичним складом розуму та потягом до техніки. Єдине, що йому даватиметься важко – це стосунки з дівчатами. Не кожна жінка погодиться терпіти його важкий характер.
 • Зима. Кирило, що народився в цей час року, є чуйною, уважною і працьовитою людиною. В принципі, його можна назвати бавовною долі, адже для здійснення своїх планів йому не доводиться докладати жодних особливих зусиль. У Кирила ніби все відбувається само собою. Та й з жінками щастить – він швидко знаходить свою «другу половинку», з якою потім живе довго та щасливо.

Поведінка у суспільстві

Людям, які бажають знати значення імені Кирило, варто вивчити кожен аспект, що стосується цієї теми. Те, як поводиться цей хлопець у суспільстві, також важливо.

Близьких у нього небагато. Чому? Тому що власник цього імені дуже високо цінує мораль. Він живе, суворо дотримуючись прийнятих у суспільстві стандартів, і дотримуючись своїх власних принципів. Можливо, саме тому він у будь-якій компанії тримається окремо, чим і привертає до себе увагу, власне кажучи.

У Кирила є схильність до фізичного прояву сили. Але сам бійку ніколи не почне – цей чоловік цілком здатний постояти за себе, використовуючи особистий авторитет.

Взагалі люблять його за безконфліктність. Кирило ненавидить всякого роду розбирання, а тому завжди спокійно знаходить вихід із будь-якої, навіть найскладнішої та агресивнішої ситуації, не розжарюючи обстановку. Також оточуючим подобається властивий йому оптимізм, інтелектуальність і вражаюча впевненість у прийнятих рішеннях.

Будучи досить життєрадісним, він легко вживається практично в будь-якому колективі. І якщо над Кирилом не візьме гору самолюбство чи егоїзм, то стосунки з іншими людьми складуться добре. Він обов'язково матиме товаришів. Кирило – хороший співрозмовник, який багато чим цікавиться, розмову з яким захоплює в лічені секунди.

Робота

Як же у трудовій сфері себе показує Кирило? Що означає це ім'я – ясно, як воно відбивається на характері свого власника – теж. Тепер варто спробувати розібратися з робочим аспектом.

Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Насправді багато хто вважає Кирила кар'єристом. Він впевнено просувається кар'єрними сходами, може навіть йти по головах. Однак цей хлопець – той, хто заслуговує на успіх. Адже працює він багато й наполегливо.

Кирило – трудоголік, якому важливо постійно вдосконалюватись та розвиватися. Зрозуміло, це найкраще відбивається на його професіоналізмі. Як і властива йому відповідальність – навіть дрібниці і доручення Кирило виконує на совість.

Йому під силу будь-яка професія. Він може стати справедливим суддею, добрим лікарем, ґрунтовним адвокатом, навіть артистом.

Кирила відрізняє вдумливість, уміння аналізувати і концентруватися на чомусь, щоденну працю, віру у свої сили, розвинений інтелект. Це все чудові якості, але є дещо, від чого йому слід відмовитись. І це – зайва самовпевненість та максималізм.

Незважаючи на вражаючу працездатність, Кирилові важко розбагатіти. Свій стан він наживає з великими труднощами. До речі, може стати непоганим керівником – тоді гроші попливуть річкою. Чому? Бо якщо Кирило почне свою справу, то лише через захопленість якоюсь ідеєю. Однак керівником він виявиться вимогливим і суворим – підлеглим буде нелегко у прагненні до досконалості результату, на який він від них чекає.

Хобі

Вище було багато сказано про особливості імені Кирило, значення імені для дитини і про те, як воно впливає на характер свого власника. Настав час поговорити і про його інтереси.

Любов до читання у Кирила зберігається протягом усього життя. Цей хлопець чудово запам'ятовує прочитане, що допомагає йому непогано вчитися. Найбільше, звичайно, йому подобаються книги на медичну, філософську та психологічну тематику.

Активними видами хобі Кирило, значення імені якого розповідалося раніше, практично не цікавиться. Його не захоплюють воєнізовані ігри, риболовля чи полювання. Що йому подобається – то це подорожі. Вони він бачить сенс, саме розширення кругозору.

Також своєрідним захопленням можна вважати розмови на абстрактні теми, які Кирило може вести годинами. Втім, будь-яка розмова з ним цікава, адже він – хлопець освічений, і йому є. Що розповісти.

Відносини та секс

Розглядаючи значення імені Кирило і характер його власника, не можна обминути таку пікантну тему.

Цей хлопець чітко поділяє поняття «секс» та «любов». Він, як говорилося раніше, не особливо емоційний. Тож дівчині, яка зацікавилася ним, доведеться постаратися, щоб розглянути притаманну йому на глибинному рівні чуттєвість. Але шкодувати не доведеться! Адже закоханий Кирило – це уважний, щедрий кавалер, що вміє доглядати чарівну леді.

Його справжнісінькою слабкістю є чуттєві, сексуальні, яскраві дівчата. Він ніколи не зверне уваги на просту, не харизматичну, звичайну особу, хай навіть і милу зовні.

До речі, секс у його життя приходить зарано. Знаходячи досвід, він стає чудовим коханцем, який знає, як принести жінці задоволення. Взагалі Кирило – це дуже нетривіальний чоловік. У ньому дивним чином поєднується консерватизм і пристрасть, зовнішній спокій та палкість, холодність та чуттєвість.

Він вміє розслаблятися в сексі, у нього вдається поєднувати еротику з романтикою, привносити в інтимні стосунки елемент гри, фантазії, вигадки. Це подобається і самому Кирилу, але для нього набагато важливіше принести задоволення партнерці.

Шлюб та сім'я

Розповідаючи про те, що означає ім'я Кирило, і цей аспект треба торкнутися уваги. Раніше вже говорилося – хлопцеві вкрай важлива думка оточуючих. Дружину він собі обиратиме з тим самим обліком. Йому реально важливо, яке враження справить дівчина інших людей. Тому Кирило вибере ту особу, якою можна пишатися у всіх планах. Вона має бути красивою, розумною, освіченою та вихованою.

Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Хоча він цілком може одружитися з владною особою. Йому не подобається командувати в сім'ї, що дивно, адже Кирило – лідер за вдачею. Дружині Кирило цілком може підкоритися без зазріння совісті – адже за дружину він вибере ту, яку не соромно слухатися. Але, незважаючи на це, її вважатиме особистою власністю. Такий парадокс.

Дружині Кирила треба пам'ятати, що він досить ревнивий і занудний. Випадкова усмішка, адресована нею з ввічливості давньому знайомому, що зустрівся на вулиці, може стати для нього справжнім приводом для скандалу та розбірок. Приревнувавши за повною програмою, він ще довгий час нагадуватиме дружині те, що сталося. Можливо, через те, що сам Кирило нізащо змінювати не стане. Вибудовані стосунки він дуже високо цінує.

Не можна не відзначити увагою гостинність, властива власнику імені Кирило. Значення імені вказує на те, що він егоїстичний лідер за своєю природою, проте насправді цей чоловік відрізняється вражаючою привітністю. Якщо до будинку приходять гості, то він виставить на стіл усе, що має тільки.

Взагалі, Кирило – сім'янин невибагливий. Він не вимагає від дружини кулінарних вишукувань, хоча ситно та смачно пообідати ніколи не відмовиться. Ідеєю обзавестися потомством не горить – у нього може бути максимум одна дитина. Кирило не хоче займатися вихованням. По господарству від нього на допомогу теж чекати не варто. Виконати якесь прохання він погодиться, але ініціативу не виявить.

У плані спільного проживання дуже радикальний. Ні за що не житиме з тещею чи іншими родичами, навіть за наявності проблем із власним будинком. Сумно лише те, що негативне ставлення до матері подружжя формується суб'єктивно. Жінка може бути дуже добродушною та милою, але Кирило все одно її незлюбить. Ще до особистого знайомства.

Езотеричний аспект

Виходячи з усього вищесказаного, можна зробити певні висновки, що стосуються значення імені Кирило та долі, іменем накресленої його власнику. Завершити тему хотілося б перерахуванням талісманів, які сприяли йому життя. Їх можна виділити в такий перелік:

 • Планета-покровитель – Сатурн.
 • Вдалий день тижня – субота.
 • Щаслива пора року – зима.
 • Тотемна тварина – тюлень та марал.
 • Колір, що приносить удачу, – жовтий, коричневий і червоний.
 • Тотемна рослина – ялиця, крокус та кукурудза.
 • Камінь-талісман – сапфір жовтого кольору.

І, коли йдеться про значення імені Кирило, варто перерахувати і знаки зодіаку, які йому підходять найсильніше. Їх лише два.

Значення імені Кирило, походження, вплив імені на характер та долю людини

Перший – Козеріг. Людей, що народилися під заступництвом даного знака, відрізняє відповідальність, дисциплінованість, амбітність, самодостатність, а також самостійність, безмежна харизматичність та комунікабельність.

Другий відповідний знак – Скорпіон. Співчутливість, турботливість, відданість, спостережливість, інтуїтивність, жалісливість, чутливість – ось лише мала частина тих якостей, які властиві людям, які народилися в період з 23 жовтня до 22 листопада. Також вони дуже цікаві, справедливі практичні люди із розвиненою душевною організацією.

Астрологічна специфіка цікава і має безпосереднє відношення до теми, що стосується значення імені Кирило, характеру і долі його володаря. Про неї можна розповідати ще дуже довго, але завершити міркування хотілося б одним фактом – кажуть, якщо назвати так хлопчика, який народився в період правління Козерога чи Водолія, то найкращі риси, зумовлені знаком зодіаку, розкриються в ньому повною мірою.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua