Значення імені Давид, походження, характер та особливості

Ім'я Давид має стародавнє єврейське коріння. Воно перекладається як “коханий”. На Русі його використовували у вигляді Давид. Звідси й пішло прізвище Давидів. У мусульманській культурі великою шаною користується цар Давид, якого називають Даудом.

Про форми

Скорочене ім'я Давид звучить як Діно. І цю форму почали часто використовувати як окреме ім'я. В англійській традиції є ім'я Девіда. У фінів воно набуло форми Тааветті, Дайві почали називати Давида шотландцями.

Значення імені Давид, походження, характер та особливості

Таким чином, поширене ім'я Давид у православ'ї, у католицтві, у мусульманстві – тільки скрізь воно має свою форму. Зустрічається воно у всіх європейських країнах, воно було запозичене татарами.

Про характер

Визначаючи походження, значення імені Давид, тлумачі описують людину, названу таким чином, як врівноважену та впевнену в собі особистість. Йому властива наполегливість, гордість, прагматичність. Зазвичай хлопчик має велику волю, він добродушний і здатний співпереживати оточуючим. Якщо Давид щось пообіцяв, слово своє дотримає.

Давид має пристрасть до подорожей, він фізично розвинений, прагне стати лідером у всьому, хоч би чим займався. Він дещо егоїстичний, йому важливі похвали оточуючих. Але він не заздрісний, не тримає образ. Давид ніколи не буває жадібним. Йому не подобається, коли йому брешуть, він може розлютитися, але швидко заспокоїтися.

Описуючи значення імені Давид, походження його, багато хто підкреслює, що все своє життя чоловік з таким ім'ям буде невпинно вдосконалюватися. І це йому вдаватиметься. Він цінуватиме почуття гумору у людях.

На професійній ниві він буде прагнути нових емоцій, авантюр, він виявиться чудовим дипломатом, воїном, мандрівником. Цілком може стати геологом, альпіністом, спортсменом.

Значення імені Давид, походження, характер та особливості

Давид, чиє ім'я передбачає велику фізичну витривалість, буде чудовим скульптором, ювеліром. Він не вибере собі сферу діяльності, пов'язану з рутиною, оскільки швидко від неї втомлюється. Він точно знайде свій шлях у житті, досягне багато чого у фінансовому плані. Все життя матиме великі шанси для значного просування вгору кар'єрними сходами.

З Давида вийде чудовий підприємець. Йому притаманна інтуїція, і він легко відчуватиме протилежну стать. В описі походження імені Давид значення його значиться, що чоловік у першому шлюбі буде нещасливий. Він розлучиться, а другий шлюб буде цілком вдалим. Він чудовий господар, який має кулінарні таланти.

Найбільше у житті він цінує сім'ю, близьких людей. За дружину він вибере красиву, привабливу і вольову особу, яка у всьому його підтримуватиме. Дружина додасть йому впевненості у собі, хвалюючи його та вибудовуючи з ним теплі стосунки.

Якщо Давид був народжений у літню пору року, то він особливо любитиме своїх дітей. Йому будуть притаманні доброта та чуйність. Він дуже комунікативний, завжди заводить безліч друзів, через які нерідко виявляється в неприємних ситуаціях.

Значення імені Давид, походження, характер та особливості

Йому властивий романтизм, його приваблює все незвідане, таємниче, йому подобається подорожувати, обговорювати це у колі друзів. Якщо ж у розмові з'являється ділове забарвлення, то згідно з походженням, значенням імені Давид він миттєво демонструє обачність, обережність.

Щоб підтримувати добрі стосунки з нареченим таким чином людиною, важливо керуватися логічними аргументами. Часом безглуздо намагатися впливати на його почуття. З нього виходить хороший друг завдяки властивій йому добродушності. У нього розвинена воля, він чуйний, здатний співчувати.

За Хігіром

Російське ім'я Давид чи ні, в Україні воно з давніх-давен поширене. Втім, це стосується й багатьох європейських країн. З'ясуванням, чиє ім'я Давид за національністю, свого часу займався і Хігір. Він дійшов висновку, що перекладати його потрібно з давньоєврейської мови. Дослівно воно означає “коханий”. Незалежно від того, чиє ім'я Давид, національності, якою володіє його власник, чоловік, названий так, буде гордим, наполегливим. Він виявлятиме прагматичність.

У той же час він любить спілкуватися, він завжди має багато друзів, які провокують двозначні ситуації. Найчастіше хлопчик схожий на свою матір. Він дуже сильний фізично, не терпить брехні. Деколи запальний, але відхідливий.

Якщо Давид з'явився на світ у холодну пору року, він буде чудовим спортсменом, на якого чекають великі успіхи. У ряду чоловіків, названих так, усе життя дуже тісно пов'язане зі спортом.

Значення імені Давид, походження, характер та особливості

Якщо ж він народжений у літню пору року, то йому буде властива доброта. Нерідко Давид народжується у багатодітній сім'ї. Його вирізняє працьовитість.

Найчастіше чоловік із таким ім'ям стає інженером, тренером, художником, ювеліром, кухарем. Давид з легкістю здатний переконати людей у чому завгодно. Він завжди дотримується свого слова. Найчастіше чоловіки, названі таким чином, люблять великих собак. Вони намагаються впоратися зі своїми мінусами, і їм це чудово вдається. Мають вроджені кулінарні здібності.

Ружею

Давид відрізняється рухливістю, активністю. З ним не завжди просто спілкуватись. Найкраще це пояснює тим, що його тотемна рослина – кропива. Зазвичай Давид чудово почувається, коли бере найактивнішу участь у тому, що відбувається навколо. Йому важливо в усі втрутитися, комусь щось порадити, щось змінити, інакше він почувається непотрібним, нещасним. Йому властива гординя, він хоче всім сподобатися, бути визнаним.

Важливо, щоб Давид постійно працював над розвитком волі, не припиняючи. Інакше вона почне деградувати, що негативно позначиться на його житті. Давид легко збуджується. Дружба з Давидом не триватиме довго, йому подобаються зміни у всьому, у тому числі й у спілкуванні.

Зазвичай таких чоловіків вирізняє врівноваженість. Якщо їхня спеціальність не доведеться їм до вподоби, вони можуть нескінченно довго змінювати сферу своєї професійної зайнятості доти, доки не знайдуть відповідної для роботи. Давид нерідко буває егоцентричним.

З великою ймовірністю Давида захоплюватимуть музика і танці. Нерідко чоловіки, названі так, стають архітекторами, артистами, модельєрами. Їм подобається мандрувати. Вони добре розвинена інтуїція.

Значення імені Давид, походження, характер та особливості

Зазвичай Давид надчутливий. Ближче спілкується з матір'ю, ніж із батьком. Він інтелектуально розвинений, і це зчитується у всьому, що робить. Він аналізує все, що відбувається навколо, дуже активно, сприйнятливий. Важливо, щоб батьки виховували його так, щоб все його життя не керувалося одними його почуттями. Він повинен звикнути мати над ними владу, керуючи собою та своїм життям.

З урахуванням того, якою національності ім'я Давид, Руже підкреслює властивий людині з таким ім'ям гедонізм. Він любить насолоджуватися життям у повній мірі.

Про здоров'я

Він зазвичай здоровий, але часом у цій галузі виникають проблеми. Втім, недуги швидко лікуються. Давид легко втомлюється, цілком можливо, що він у ході свого життя стикатиметься з нервовим перенапругою. У нього вроджена схильність до повноти. Найслабшим місцем у організмі є очі. Важливо, щоб Давид контролював рівень тиску.

Про сексуальність

Зазвичай Давид стикається з деякими труднощами у сексуальній сфері. Вся справа в тому, що для чоловіка, названого так, важливим є розвиток чоловічих рис характеру. Допоможуть у цьому спорт та спосіб життя.

Часом Давид веде себе дещо екстравагантно, він бере до уваги лише свою точку зору. У той же час він має всі можливості для того, щоб стати шалено чарівною людиною. Йому подобається бувати у компанії.

За Надією та Дмитром Зимою

Визначаючи, який національності ім'я Давид, ці тлумачі сходяться на думці, що воно єврейське. Перекладається ім'я як “коханий”. Чоловік, названий таким чином, буде врівноваженим, впевненим у собі. Однак багато залежатиме від особливостей його виховання.

Наприклад, якщо в дитинстві Давид, який має самолюбство, перебуватиме в жорстоких умовах, то самолюбство його стане болючим. Він може стати гнівливою людиною. Але таке зустрічається не так часто. Навряд чи хлопчик стане мстивим.

Він схильний співпереживати людям, і найкраще, якщо це поєднуватиметься з рішучістю. Найчастіше в Давиді виявляється велика воля і добродушність, завдяки чому він має безліч друзів. Крім цього, ім'я Давид накладає на людину своєрідний відбиток, завдяки якому він матиме гарну уяву. Але навіть при цьому властива Давиду врівноваженість виявиться у поєднанні схильності до фантазування з прагматичності. Найчастіше він любить подорожі, переїжджати з місця на місце.

Значення імені Давид, походження, характер та особливості

У чоловіка, названого цим ім'ям, розвинені аналітичні здібності. Він захоче здобути непогану освіту, але навіть якщо і не зробить цього, буде начитаною людиною з гарною пам'яттю. Він здатний триматися інтелігентно, навіть якщо ситуація до того зовсім не має.

Про професію

Дуже велика ймовірність того, що Давид досягне великих успіхів на професійній ниві, а може, відкриє свій бізнес, який піде дуже успішно. Він проб'є собі дорогу у житті, чудово забезпечить свою сім'ю. Зазвичай йому це найважливіша у житті мета. Але якщо ж він намагатиметься реалізуватися у творчій діяльності, то йому перешкоджатиме логічність, за допомогою якої він намагається замінити недостатню глибину власних емоцій.

Секрети спілкування

Давид цінуватиме в оточуючих їх почуття гумору. Він комунікативний та романтичний, любить обговорювати пригоди. Але як тільки йдеться про важливу справу, планування, він виявляє всю свою обережну обачність. Не варто волати до його почуттів, з ним легше порозумітися, спираючись на логічні докази.

Слід в історії

Царя Давида Старий Завіт характеризує як «юнака, який вміє грати, хороброго та войовничого». Спочатку він був пастухом, а царем став значно пізніше. В історію увійшов його поєдинок із Голіафом, який символізував боротьбу филистимлян із ізраїльтянами. У переказах це бій описано докладно, і цей сюжет надалі неодноразово відбивався мистецтво. Він захоплював уми багатьох художників та скульпторів.

Значення імені Давид, походження, характер та особливості

До великої битви филистимлян з ізраїльтянами перші виставили вперед велетня Голіафа, чий зріст був «шістьма ліктями і п'яди». Вони запропонували ізраїльтянам битися з ним. Протягом 40 днів виставлявся Голіаф, закутий у важку броню, з величезним списом, але вигляд його страшив противника. Ніхто не хотів боротися з ним.

У той момент до царя Саула прийшов пастух Давид. Він залишив свою череду, почувши про поєдинок, і вийшов боротися з Голіафом. Саул був радий, забезпечив молодого чоловіка найкращими обладунками та зброєю, але Давид відмовився від них. У бій проти велетня він узяв лише пращу. Він сказав: Ти йдеш проти мене з мечем, списом і щитом, а я йду проти тебе в ім'я Бога воїнств ізраїлівських.

Запустивши у велетня камінь, Давид потрапив точно в лоба ворога. І Голіаф звалився одразу. Переможець підійшов до велетня і відтяв йому голову. Так і перемогло у тому протистоянні ізраїльське військо. Коли филистимляни побачили смерть велетня, вони кинулися тікати. Коли Давид здійснив ще кілька подвигів, він набув великої слави і пошани у своєму народі. Пізніше це дозволило йому стати ізраїльським царем. Правління його було легендарним.

Висновок

Давид – єврейське ім'я із надзвичайно багатою історією. Чоловік, названий так, буде врівноваженою, впевненою в собі людиною. Йому буде властива життєрадісність. Все це робить ім'я Давид чудовим вибором для дитини.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua