Ім'я Зураб: значення, походження та національність

Чоловіче ім'я Зураб є досить незвичайним, звучним і рідкісним. Це робить його цікавим щодо антропонімики. Адже всім відомо, що у кожного імені є своє унікальне значення, а також особлива енергетика, завдяки якій воно певним чином впливає на долю свого власника. Це справді цікаво.

Хочеться дізнатися, як ім'я Зураб відбивається на характері чоловіка, якого вирішили назвати батьки? Тоді варто ознайомитися з цією статтею, в якій йдеться саме про це.

Походження

З цього варто розпочати. Який національності ім'я Зураб? Взагалі прийшло воно з арабської культури. Вважається, що Зураб – версія грузинського імені Зухраб, що виник від арабської назви планети Венера – Зехра. Поширене воно у багатьох культурах, але найчастіше зустрічається у Вірменії, на Кавказі та Грузії.

Залежно від країни різниться і переклад. У Грузії у імені Зураб значення вельми глибокодумне – воно перекладається як «дорогоцінний червоний камінь», або просто «рубін». В вірмен трохи інакше. Представники цього народу перекладають ім'я як «запашний» або «божественний».

Є й інша версія. Відповідно до неї, у імені Зураб походження давньоперське. І з цієї мови вона перекладається як «вогонь та вода».

Ім'я Зураб: значення, походження та національність

Про вплив літер

Вивчивши переклад імені Зураба, треба відзначити увагою один цікавий нюанс. Справа в тому, що важливий вплив мають літери, його складові. Кожна літера має особливу енергетику, і це багато в чому визначає таємницю самого імені.

Коротко уявити це можна так:

 • З – людина, у імені якої є ця літера, здатний домогтися вражаючих висот у технічної діяльності. Однак, оскільки йому властива деяка поступливість, ним користуються інші люди з корисливою метою. Потрібно про це пам'ятати та працювати над собою.
 • У – ця літера наділена енергетикою гуманізму. Її впливом зумовлено відмінну уяву та гостра інтуїція, властива людям з літерою «У» у імені. Також для них характерна деяка непостійність. Вони можуть часто міняти “других половинок”, боячись втратити власну свободу. Втім, їхня мета життя – не любов, а боротьба за добробут та справедливість.
 • Р – у цій літері укладена енергетика терплячості та відповідальності. Людина з літерою «Р» у імені дотримується непорушних, власних поглядів життя. Він упевнений у собі і цілеспрямований.
 • А – ця літера втілює лідерство, завзятість і непохитну силу духу. Ось тільки її вплив знижує чутливість та емоційність людини, в імені яких вона присутня.
 • Б – дана літера відбиває виражене прагнення матеріальних цінностей і мирським благам. Людині, в імені яких є «Б», непросто вибудовувати особисті стосунки, навіть якщо вона відчуває кохання. Пристрасть до екстриму та часті розчарування його загартовують. Ключовою якістю можна назвати завзятість та робітничий фанатизм, через який людина з літерою «Б» у імені часто не помічає справжнього, нематеріального щастя.

Вивчивши наведену інформацію, можна приблизно зрозуміти значення імені Зураб. До речі, вважається, що найбільше впливає перша літера. В даному випадку – “З”.

Дитинство

Обговоривши, до якої національності ім'я Зураб відноситься, можна перейти до питання, що стосується того, як воно впливає на характер хлопчика, якого так вирішили назвати батьки.

Ім'я Зураб: значення, походження та національність

Росте він досить вразливою дитиною. Все, що відбувається навколо, обов'язково відбивається на ньому, залишаючи помітний слід у душі. Особливо це стосується поганих подій. Хоча, ця якість сильніше проявляється у старшому віці – у дитинстві Зураб здається досить серйозним та врівноваженим.

Але чим дорослішим він стає, тим більше міцніє його невпевненість у собі. Дуже важливо її викоренити, адже в юні роки цей перспективний молодий чоловік може багато чого досягти в силі своєї працьовитості і здатності вирішувати будь-які, навіть найнеординарніші завдання.

Юність

У підлітковому періоді у володаря імені Зураба проявляється схильність до нестандартного мислення. До будь-якої справи він підходить з несподіваного боку. Якщо говорити про характер, то найсильніше в юні роки дається взнаки потяг Зураба до справедливості і чесності.

Все це робить його досить непростим у спілкуванні людиною. Через зміцнюючу невпевненість у собі, Зураб підозріло ставиться до кожного, хто входить до його оточення. Він не вміє бути дипломатичним і гнучким, а через вічні сумніви здається похмурим, небалакучим і навіть дивним.

Ім'я Зураб: значення, походження та національність

Тож у нього мало друзів. Хоча, пара-трійка товаришів зі шкільної лави є. Юнакові на ім'я Зураб цього достатньо – таку дружбу він перенесе через усе життя.

До речі, може здатися, що цей потайливий юнак – інтроверт. Не спілкування йому до душі, але й на самоті він почувається комфортно. Можливо, хлопець і хотів би мати більше друзів, проте обзавестися великою кількістю товаришів йому заважає звичка приховувати свої почуття та песимістичність.

Відносини та кохання

Якщо чоловік на ім'я Зураб, значення якого було вивчено вище, колись одружується, це буде дуже пізно. Йому потрібен час, щоб знайти гідну обраницю – ту, якою він не побоїться відкритися. Але їй доведеться непросто.

Парадокс: за дружину Зураб вибере сильну жінку, проте поступатися їй у шлюбі відмовиться. Чи доходитиме ситуація до скандалів? Навряд чи, швидше за все, він просто замкнеться у собі, висловивши цим протест.

Ім'я Зураб: значення, походження та національність

Через вічні розбіжності в будинку пануватиме холодна атмосфера. Подружжю доведеться витратити чималу кількість часу на пошук компромісів. Тут доведеться попрацювати жінці: їй потрібно буде виявити мудрість, і стати м'якше, податливіше – в ім'я кохання. Ще дуже важливо, щоб вона підтримувала чоловіка у всіх починаннях. Він це цінує.

Трудова діяльність

Якщо йдеться про те, що означає ім'я Зураб, і як воно відбивається на характері свого власника, то і цей аспект треба торкнутися увагою.

Знайти себе цей чоловік може у будь-якій галузі. Йому під силу освоїти все: чи то бухгалтерія, слюсарна справа, юриспруденція чи бізнес.

Ім'я Зураб: значення, походження та національність

Швидше за все, Зураб зробить вибір на користь «робітничої» професії – щось на зразок автомеханіка чи будівельника. Але найбільших перспектив він отримає, якщо почне займатися сферою діяльності, пов'язаної з логістикою та грошима.

Нумерологія

Оскільки обговорюється таємниця імені Зураб, не можна оминути розмову про езотеричні аспекти. Адже саме вони її й становлять.

У кожного імені є своє власне число, і у Зураба це 6. «Шістка» наділяє цього чоловіка гіпертрофованим почуттям відповідальності та вмінням вирішувати будь-які, навіть найскладніші проблеми у найкоротший термін.

Перебуваючи під впливом цього числа, Зураб постійно рветься в бій, але не прагне отримати похвалу чи нагороду – він працює виключно в ім'я результату.

Ім'я Зураб: значення, походження та національність

Незважаючи на всю серйозність, цей чоловік є чудовим співрозмовником. Він уміло викладає свої думки, проте особисту думку не нав'язує. Порядність, комунікабельність, потяг до справедливості – ось якості «шістки», за які інші люди цінують та поважають Зураба.

Талісмани

Вони у кожного свого імені. Зурабу відповідають такі талісмани:

 • Планета-покровитель – Марс.
 • Тотемні тварини – собака, вовк, кінь, півень, гриф, ворон.
 • Сприятлива стихія – вогонь.
 • Тотемні рослини – пекучий перець, часник, боб, тютюн, верес, спаржа, редька, кропива, гірчиця.
 • Відтінки, що приносять удачу – залізистий, кривавий і червоний.
 • Тотемне каміння – яшма, лопарська кров, магнетит, аметист.
 • День, який підходить для здійснення планів – вівторок.
 • Тотемний метал – залізо.

Астрологія

Про це – насамкінець. Ім'я Зураб найбільше відповідають такі знаки зодіаку, як Овен і Скорпіон. Якщо хлопчика, який народився в період з 21 березня по 19 квітня, або з 23 жовтня по 22 листопада, назвати саме так, то найкращі астрологічні якості його покровителя розкриються повною мірою.

Ім'я Зураб: значення, походження та національність

І обидва знаки, треба сказати, гарні. Овни – це пристрасні, захоплені, авантюрні, амбітні, мужні особи, впевнені у собі. Справжнісінькі лідери, які намагаються завжди дотримуватися оптимістичного погляду на життя.

А Скорпіони – розумні, серйозні, виховані та дбайливі люди з чудовою пам'яттю, чудовою інтуїцією та інтелектуальним мисленням. Також вони досить чутливі, свавільні та співчутливі. А ще вірні.

Якщо почитати про кожен знак докладніше, можна зрозуміти, що вони справді підходять чоловікові на ім'я Зураб мало не на енергетичному рівні. Недоліки, звичайно, теж мають ці знаки. Але, якщо чоловік працюватиме над собою, то йому вдасться їх придушити.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua