Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

Діана – популярне жіноче ім'я у різних країнах світу. Однак для України воно все ж таки рідкісне. У жодному разі іменини Діани в нашій країні не святкують, бо у православному календарі немає такої святої. Хрестять Діан в Україні зазвичай як Анн. Іноді їх називають у церкві також і Дар'ями.

Таємниця імені Діана та його значення

Називати дівчаток цим ім'ям у нашій країні стали нещодавно. Ім'я Діана не належить до старослов'янських. Прийшло воно в Росію, як і до інших країн світу, з Стародавнього Риму. Велика імперія минулих століть, як відомо, перейняла свою культуру від витончених еллінів. І грецька богиня Артеміда перетворилася на Римі на Діану. Покровительку полювання та Місяця греки та римляни представляли прекрасною та сміливою амазонкою з списом та совою на плечі.

Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

Цікавим є і той факт, що подібна богиня колись була і у слов'ян. Мисливці на Русі в давнину шанували і поклонялися Девані. З латинського це ім'я перекладається як «божественна». Однозначної відповіді на питання про те, якою національності ім'я Діана, на даний момент не існує. Власні його форми є в багатьох народів світу. Наприклад, у Білорусі – це Дзіана, в англомовних країнах – Даяна, в близькосхідних – Дінара.

Дитинство

Отже, ми з'ясували значення імені Діана. Ім'я це “неземне”, і виправдовувати його “божественний” зміст володарки починають із самого дитинства. Маленькі Діани розумні, виховані та шляхетні. Носії цього імені легко діляться з іншими дітьми іграшками, здатні виявляти співчуття і, за необхідності, надавати одноліткам підтримку. Також Діани у дитинстві дуже люблять тварин. Подарувати якогось домашнього вихованця дівчинці з таким ім'ям варто обов'язково.

Недоліком характеру Діан у дитинстві є схильність до хитрості та обману. Фантазія цих дівчаток розвинена дуже добре. Батькам Діани варто звернути увагу на цю не надто привабливу рису характеру доньки та виховувати її відповідним чином. Тоді хитрість не стане причиною невдач і нещасть дорослої Діани. У підлітковому віці дівчатка з цим ім'ям зазвичай починають виявляти норовливість. Діана стає все більш незалежною, твердою та волелюбною. А це, своєю чергою, часто призводить до виникнення проблем із оточуючими.

Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

У школі Діани навчаються зазвичай дуже добре. І справа тут зовсім не в особливій допитливості чи любові до якихось дисциплін. Просто володарки цього імені зазвичай прагнуть бути найкращими у всьому. Особливо добре Діанам у школі даються точні науки. З вчителями Діани іноді поводяться дещо зарозуміло і зухвало. Але зазвичай їм це прощається, оскільки вони, крім усього іншого, є просто відмінними організаторами і часто стають старанними помічницями для педагогів.

Характер

Шляхетне значення свого імені Діана власниці виправдовують і більш дорослому віці. З роками такі дівчата зберігають свої щедрі царські риси.

Як і в дитинстві, Діани відрізняються чуйністю, щедрістю та чуйністю. Дорослі володарки цього імені терпіти не можуть холодних та байдужих людей.

У юності Діани зазвичай – відчайдушні кокетки. Але любові та дружбі вони завжди надають величезного значення. До позитивних рис Діан можна віднести врівноваженість та емоційну твердість. Негативними ж рисами носительок цього імені найчастіше стають зайвий самоконтроль та самолюбство.

Однією з особливостей характеру Діани є нелюбов до одноманітності. Жінки із цим ім'ям досить часто змінюють місце роботи, проживання, навчання. Також Діанам чужа скрупульозність.

Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

Здоров'я

Що означає Діана, ми з'ясували. Його володарки, як і всі принцеси, ростуть досить ніжними та слабенькими. Причому це пояснюється, в першу чергу тим, що вони погано їдять і не люблять вчасно лягати спати. Але фізично дівчатка із цим ім'ям завжди розвиваються нормально. Виявляється слабкість Діан зазвичай не якісь серйозні захворювання, а частими застудами, ангінами і бронхітами. Респіраторні інфекції до таких дівчаток буквально липнуть. З віком Діани поступово набираються сили. Простудними захворюваннями дорослі носії цього імені хворіють рідше. Однак вони зазвичай не надто добре переносять високу температуру тіла. До того ж Діан навіть у дорослому віці часто залишається схильністю до бронхіту. Тому брати до рук цигарку власницям цього імені украй не рекомендується. Іноді Діан також може розвиватися сколіоз. Тож у дитинстві дівчинку з таким ім'ям батькам обов'язково варто записати до басейну. До того ж, такі заняття обов'язково зміцнять імунітет Діани.

Сумісність

Що означає ім'я Діана та його значення – зрозуміло. Благородство та царственість його власниць проявляються і у стосунках із чоловіками. Юні Діани, як уже згадувалося, люблять кокетувати з представниками протилежної статі. Однак відбувається це не через любов дівчат до веселого життя, а просто через надлишок жіночності. Діани заводять романтичні стосунки лише з тими хлопцями, які їм справді подобаються. Партнерів вони обирають дуже ретельно.

Вважається, що у коханні володарки цього імені сумісні з:

  • Дмитром.
  • Вадимом.
  • Глібом.
  • Єгором.
  • Данилом.
  • Левом.

З Антоном, Олегом, Ярославом та Олександром можливо, не варто Діанам зав'язувати стосунки. Спілки з володарями таких імен вони зазвичай міцними не бувають.

Друзі

Однією з відмінних рис характеру Діан і те, що вони можуть розташовувати себе людей. Друзі у власниць цього імені зазвичай багато як серед чоловіків, так і серед жінок. Однак надто довірчих відносин Діани ні з ким не заводять. Керуються ці жінки навіть у дружбі насамперед своїми власними меркантильними інтересами.

Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

Батькам, які вирішили назвати таку дочку, слід розуміти, що ім'я Діана для дівчинки означає її підвищену обачність і прагнення у всьому і завжди бути першою. Навіть досягши великого успіху в житті, Діана завжди почуватиметься так, ніби її в чомусь обділили.

Доля Діани: шлюб

Вибрати відповідного чоловіка для створення сім'ї “богиням полювання”, на жаль, буває досить складно. Так відбувається практично з усіма володарками імені Діана. Значення імені – “божественна”, і до своїх обранців його носительки часто бувають надто вимогливими. У будь-якому випадку підкорятися партнеру така жінка не буде за жодних обставин. При цьому володарка цього імені і не потерпить поряд із собою слабкого безініціативного чоловіка.

Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

Коли ж Діана знайде відповідного кандидата на шлюб і покохає його, вона стане для нього найкращою дружиною. Власниці цього імені зазвичай бувають дуже добрими господинями. Готують Діани чудово. У будинку в них завжди чисто. Не ухиляються від Діани і від обов'язків з виховання дітей. Однак жінки з цим ім'ям зазвичай все ж таки не присвячують себе цілком і повністю сім'ї. Домочадці повною мірою зазнають запальності “божественної” Діани. Зрештою, вона або стане головою сім'ї, або ж «сірим кардиналом». У будь-якому випадку зважати на свою думку чоловіка вона змусить. Дітей Діана зазвичай виховує у суворості. Власниці цього імені, здебільшого, особливу увагу приділяють матеріальному благополуччю свого потомства. Проте діти Діани можуть, на жаль, відчувати нестачу ніжності з боку матері.

Робота

Як же виявляє себе в кар'єрі неземне позначення імені Діана? У колективі такі царствені жінки досить швидко стають лідерами і йдуть вгору кар'єрними сходами. Таких співробітниць, через їхнє відповідальне ставлення до роботи та хороші організаторські здібності, часто призначають на керівні посади. До підлеглих начальниця Діана зазвичай ставиться вимогливо, але справедливо. Щоправда, іноді на роботі Діана може бути надто крикливою.

На керівній посаді жінка з цим ім'ям може досягти великого успіху. Однак бізнесом Діанам краще не займатись. У фінансовому плані вони рідко щасливі. Пояснюється це тим, що Діани не надто люблять дбати про гроші. До фінансової прірви володарку цього імені може призвести і її вроджена природна щедрість. Найбільш важливе значення для таких жінок має все ж таки престиж, а не гроші.

Через відсутність скрупульозності Діанам, крім усього іншого, не варто також працювати бухгалтерами або простими службовцями. Крім керівних посад, жінкам із таким ім'ям підходять професії, пов'язані з театром, літературою, образотворчим мистецтвом, музикою.

Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

Символи та талісмани

У якому разі варто назвати дівчинку ім'ям Діана? Значення імені має на долю таких жінок, звичайно ж, значний вплив. Його носительки – пані благородні, щедрі та вимогливі. Безумовно, батькам хочеться, щоб їхня донька мала ще й щасливу долю.

Вважається, що називати Діанами найкраще дівчаток, народжених під знаками Зодіаку Рак та Телець. Тоді обране для малюка ім'я приноситиме їй удачу.

Талісманами для Діани можуть стати:

  • тварини – леопард та бобер;

  • рослина – груша і конвалія.

Фігурки леопарда або бобра Діані можна поставити десь у квартирі як декоративну прикрасу. Конвалії і грушу обов'язково варто посадити на дачі.

Каміння також може стати непоганим талісманом для володарки імені Діана. Значення імені має, звичайно ж, враховуватись, і при виборі прикрас. Безумовно, найкращим варіантом каменю для “божественних” Діан стане король мінералів алмаз. Кільце чи сережки з діамантами неодмінно принесуть володарці цього імені удачу.

Ще одним каменем-талісманом для Діани може стати селеніт. Цей магічний місячний мінерал не тільки зробить носійку цього імені більш щасливою, а й захистить її від поганого ока та псування.

Ім'я Діана: значення імені, походження, характер та доля

Щасливими квітами для Діан вважаються червоний, коричневий, жовтий та сріблястий. Саме такі відтінки мають переважати в одязі володарки цього імені. Найвдалішим часом року для Діани зазвичай стає літо.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua