25 липня – іменини за Святцями

У кого випадають іменини на 25 липня? Кожен чекає на свій день народження, особливо в дитинстві. Але не слід забувати і про день ангела. Відзначаються за церковним календарем 25 липня іменини і чоловічі, і жіночі. Докладніше – далі.

Іменини у чоловіків

25 липня свято у тих, кого хрестили ім'ям:

  • Семен (почутий Богом). Сила волі, поєднана з внутрішньою м'якістю, довірливістю та повною впевненістю в оточуючих людях – такі властивості характеризують Сему. Юнак з цим ім'ям – це обдарована людина, яка не боїться роботи. В нього добре почуття гумору.
  • Георгій (пильний). Таким чином називали Зевса, а отже, можна дійти невтішного висновку, що Георгій – людина з «гучною» вдачею. Він веселий і добродушний, проте в моменти роздратування здатний і крикнути, і роздратуватися. Георгій часто запальний, але швидко остигає.
  • Іван (помилований Богом). Власник імені Іван – боєць та трудівник, який постійно шукає правди. Юнак з цим ім'ям не переносить обману та проживає згідно з принципом “усім віддасться”. 25 липня - іменини за Святцями
  • Михайло також відзначає іменини 25 липня. Носії цього імені обдаровані логічним складом розуму. Можуть благополучно працювати вчителями, юристами, їх виходять хороші керівники. Швидко орієнтуються у невідомій ситуації, врівноважені, проте критику приймають негативно. Люблять тварин, дуже рідко обходяться без кішки чи собаки у житло. Діти відчувають доброту Михайла, він же любить грати з ними, ні в чому не відмовляє, балує дорогими подарунками.
  • Юхим. Від природи артистичний, добре відчуває психічний стан інших, що дає можливість йому легко адаптуватися до людей та розташовувати їх до себе. Найчастіше це творча особистість. На роботі керівник завжди добродушно налаштований до Юхима, колеги ніколи не очікують від нього підступів. Досягає всього в житті лише своєю працею.
  • Антон. За деякими припущеннями, це російська форма давньоримського імені (що входить у бій). Як правило, це чудовий малюк. Чарівність, що сприяє йому людей, Антон зберігає і в зрілому віці. Вдачею, як правило, схожий на матір, проте міцно тримається тата навіть у разі, якщо батьки розлучені та проживають окремо. Однак Антоша все життя прагне з повагою ставитись до батьків. Дуже працездатний. Трудоголік. Знаток своєї справи. У дитячому віці болісний, чимало читає. Сексуальний, із представницями слабкої статі добрий. Проте самолюбний, буває дуже ревнивий і тоді – некерований. Любить випити.
  • Гаврило. Вважається, що ім'я походить від давньоєврейського імені Габріел, що означає “фортеця Божа”, “помічник Бога”. Воно дуже поширене у багатьох державах світу. У слов'ян це ім'я часто звучить як Гаврило. Наразі ім'я в Україні не має широкого поширення, хоча поступово старі традиції відроджуються. 25 липня - іменини за Святцями

Іменини Вероніки

Жіночі іменини 25 липня також відзначають. Цього дня свято у Вероніки. Значення імені – “що приносить перемогу”. Ця молода дівчина вразлива і слабка, при цьому марнославна і дуже любить керувати. Власниця імені віддає перевагу зручності і вибирає для себе все найкраще. Чоловік повинен брати на себе забезпечення побуту і розумно ставитись до спроб Вероніки здобути владу в сім'ї.

Іменини Марії

Марія перекладається як “бажана”. У Маші поступливий і легкий характер, але лише доти, доки проблема не стосується важливих для неї речей. Вона може захистити те, що їй дорого. Носителька імені Марія часто вибирає роботу з дітьми чи спеціальності, пов'язані зі спортом. Їй важко цілий день займатися домашнім господарством, тому сімейство веде активний спосіб життя і багаторазово подорожує.

25 липня - іменини за Святцями

На закінчення

Потрібно врахувати: скільки людей – стільки й доль. Їхнє розшифрування проглядається в павутині життєвої головоломки. Тут можна враховувати багато факторів, наприклад день, рік та час народження. Кажуть, що при народженні дитина вже має карму з попереднього життя, адже людина – це життєва судина, керована вищими силами та Богом. Про це свідчать численні чудеса, які складно пояснити ще науці.

25 липня - іменини за Святцями

Але не можна забувати і про людський чинник. Ми самі вирішуємо, як вчинити під тиском зовнішніх обставин, визначаємо, як пройти свій життєвий шлях. Вибираючи ім'я дитині, ви лише задаєте загальний напрямок. Але яка людина виросте з малюка, залежить лише від батьків.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua