Хто святкує іменини 24 серпня?

У світовому масштабі 24 серпня є пам'ятною датою багатьох країн. Україна святкує цього дня здобуття незалежності. Киргизстан відзначає День внутрішніх військ МВС. В Естонії на цю дату припадає язичницьке свято – День Пяртеля, який присвячено початку осені. Найприємніший цей день для мешканців США, тут усі ласуни відзначають Національний день вафель. Для України ця дата не є історичною. Натомість 24 серпня іменини святкують носії 7 імен.

Хто святкує іменини 24 серпня?

Олександр

Маленький Саша часто схильний до простудних захворювань. Але гартування допоможе зміцнити організм і набути здоров'я. Усвідомлення цього приходить до Олександра у підлітковому віці, і він прагне фізичних навантажень і здорового способу життя. Головна перевага носія цього імені – завзятість у досягненні своїх цілей.

Василь

З ранніх років дитина піклується про братів наших менших. Він ніколи не дасть образити беззахисне звірятко. Маленький Василь – загальний улюбленець. До нього тягнуться і бабусі з дідусями, і однолітки. Дружба є головним пріоритетом для цього чоловіка, тому він завжди перебуває серед товаришів та однодумців.

Макар

Носій цього імені з ранніх років супроводжує успіх і везіння. Найчастіше Макар швидко звикає до такого стану справ і починає пливти за течією, марнуючи свої здібності. Але виявивши завзятість і наполегливість, цей чоловік здатний досягти багато чого в житті.

Хто святкує іменини 24 серпня?

Максим

Максим також святкує іменини 24 серпня. Хлопчик росте безпроблемною дитиною, їй радіють і сім'я, і вихователі, і вчителі. Він старанний у всьому: і вдома, і в навчанні, – добре ладнає з іншими дітьми. Макс виявляє потяг до читання та нових знань, це сприяє розвитку уяви. Але дорослому чоловікові з таким ім'ям часто заважають досягати мети невпевненість, відсутність напору та схильність до сумнівів.

Марк

З дитинства хлопчика вирізняє вроджений егоцентризм. Але дорослий Марк вчиться приховувати свій характер за чарівною посмішкою, тактом та ввічливістю. Він завжди готовий прийти на допомогу близьким та друзям. Цей чоловік любить бути в центрі уваги і може цього досягти. Він, хоч і ревниво, але терпимо ставиться до успіхів оточуючих.

Мартін

Незважаючи на деяку замкнутість, нерішучість і боязкість, ця дитина відрізняється обов'язковістю та вмінням усі справи доводити до кінця, чим дуже тішить старших. Мартін любить займатися домашніми справами і проводити час у родинному колі.

Федір

Останній представник, який відзначає 24 серпня чоловічі іменини. Маленького Федора іноді супроводжують похмурість, мовчазність та впертість. Дитина мало спілкується з однолітками, вона воліє спокійніше проводити своє дозвілля. Головна перевага власника цього імені – акуратність та любов до наведення порядку.

Ось і всі іменинники – носії чоловічих імен. Жіночі іменини 24 серпня святкують носії всього одного імені.

Хто святкує іменини 24 серпня?

Марія

Маленька Маша відрізняється добротою, ніжністю та спокоєм. З ранніх років вона любить няньчитися з молодшими дітьми. Але старшим варто бути обережнішими з критикою, дівчинка легкоранима і схильна до самокопання. Але незважаючи на це, Марія має твердий характер.

Тепер вам відомо, хто відзначає іменини 24 серпня. А опікується народженим у цей день і іменинникам святий Варфоломій – один із 12 апостолів.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua