9 речей у твоєму будинку, які забирають енергію

Прозора Вікторія Райдос розповіла, яких речей потрібно позбутися негайно, а які можна залишити, але зберігати певним чином.

9 речей у твоєму будинку, які забирають енергію

  • До місць, де нам було добре.
  • До певної музики, яка навіює приємні спогади.
  • До їжі, що асоціюється зі щастям, безтурботністю та відпочинком.
  • І, звісно, до речей. Якісь із них нам справді дорогі, тому ми їх зберігаємо. Але є і відвертий мотлох, з яким з незрозумілих причин не можемо розлучитися. Це погано, тому що серед таких речей цілком можу опинитися об'єкти з негативним зарядом, які здатні поглинати сили людини.

Запитали переможницю 16-го сезону «Битви екстрасенсів» Вікторію Райдос, яких речей у своєму оточенні краще терміново позбутися, а які потрібно правильно зберігати, щоб вони не нашкодили твоїй енергетиці.

9 речей у твоєму будинку, які забирають енергію Вікторія Райдос екстрасенс Окинь поглядом своє помешкання і спробуй вгадати, що саме з навколишнього викрадає твій власний позитивний заряд. Особливо це корисно тим, хто постійно почувається втомленим і розбитим, не маючи такого стану жодних серйозних передумов.

1 Зламана техніка

Такі речі або повинні виконувати свою функцію, або вирушають на смітник. Інакше вони починають погано впливати на людину, починаючи від настрою і закінчуючи створенням гнітючої нервової атмосфери. Те ж саме відноситься до перегорілих лампочок, скриплячих петлях, дверних ручок, що хитаються. Все має бути справним та у робочому стані. Двері та вікна теж можна сюди віднести — вони виконують роль кордонів, які оберігають тебе від ворожого зовнішнього світу не лише фізично, а й енергетично. Якщо вони не в порядку, то в житті власника будинку можуть виникати проблеми з особистими межами, наприклад.

2 Засохлі рослини

Так, це може бути естетично та доречно щодо декору. Або зручно — не треба поливати, пересаджувати та дбати. Але сухоцвіти несуть у собі мертву енергію, якої місце серед живих. Тому не дивуйся, якщо поряд з такою окрасою твоє самопочуття погіршується, негативні емоції та важкі думки стають домінуючими. Наприклад, якщо ти розмістила гербарій у спальні, сон може стати неспокійним, під час нього ти не відновлюватимешся.

3 Зображення мертвих тварин

Негативну енергію принесуть і зображення мертвих тварин, а також роги на стіні, опудала і навіть зібрані на морі черепашки. Все це має певний друк смерті та страждання. У комплекті з такою окрасою будинку йдуть апатія, відчуття власної вразливості та депресивний настрій. Згідно з прикметами, такі речі можуть не просто погіршувати атмосферу у твоєму домі, а й стати провісниками нещасть, хвороб серця, легенів та, можливо, втрати близьких.

9 речей у твоєму будинку, які забирають енергію Вікторія Райдос екстрасенс Фотографії з родичами, що пішли, теж рекомендую зняти зі стіни або прибрати з тумбочки. Більше того, їх не треба зберігати навіть разом з фото тих, хто нині живе, краще прибрати в окремий альбом і переглядати лише в пам'ятні для тебе дні.

4 Бітий посуд

Тріщини, відколи, відбиті краї — це привід попрощатися з найулюбленішою чашкою. Навіть якщо хочеться залишити її у шафі на полиці, треба подолати це бажання. Їсти й пити з такого посуду однозначно не можна, позитивна енергетика втрачена — присутність у твоєму будинку пошкоджених блюдець, келихів та іншого погано впливає. Це стосується не тільки тих предметів, якими користуєшся щодня, а й будь-якого бабусиного сервізу, який стоїть багато років за дверцятами серванту. Звичайно, не треба позбавлятися всього набору повністю, але від тих, що втратили свою цілісність цукровиць точно варто.

5 Магніти на холодильник

9 речей у твоєму будинку, які забирають енергію Джерело: Unsplash (@squared_one)

Так, і ці безневинні дрібнички можуть проявити себе не найкращим чином. Кожна з них несе в собі певний маленький заряд і може стати джерелом крихітного негативу — ти ж не знаєш, скільки і яких людей торкалося цих магнітів. Тому зібрання цих дрібниць, та ще й на дверцятах, за якими зберігається їжа, навряд чи назвеш вдалим рішенням. Викидати їх не обов'язково, можна просто скласти в окрему коробку. Так і безпечніше, і пил не збирається.

6 Ножі

Ножі, які ти використовуєш для обробки м'яса, краще промивати з сіллю після кожного застосування, зберігати в закритому ящику окремо від інших і не різати ними інші продукти. Частий дотик цих предметів з мертвим тілом дозволяє їм вбирати в себе все те, що точно не принесе тобі користі з точки зору збереження позитивної енергії. Також не залишай ножі на кухонному столі – так можна залучити в будинок нечисть, яка порушить спокій своїми паскудствами. Якщо ви виявили, що ручка ножа зламалася або саме лезо має пошкодження, то його слід негайно викинути.

7 Сільничка

9 речей у твоєму будинку, які забирають енергію Джерело: Unsplash (@lachlancormie)

В ідеалі сільничка має бути дерев'яна та закрита. Допускається використання кераміки, але наявність кришки є обов'язковою. Сіль – продукт унікальний з погляду магії. Вона може очистити від негативної енергії все, з чим стикається, вбираючи її до себе. Тому тримати сільничку відкритою не можна, адже будь-які твої помисли, поганий настрій, роздратування чи злість вона одразу вбере, як губка. Куди це піде надалі? Правильно, у їжу. Воно тобі потрібно?

8 Статуетки

Милі і витончені статуетки мають здатність розсіювати увагу. Якщо ти помітила, що стала забудькуватою, втрачаєш здатність концентруватися, не можеш згадати, де залишила ключі або куди повісила парасольку, перевір, чи не багато у тебе маленьких фігурок у будинку. Найкраще місце для зберігання статуеток – полиця за склом. Нехай вони тішать око, але не відволікають тебе від повсякденних справ. Тим більше, їх не повинно бути поряд із робочим місцем чи ліжком.

9 Старий віник

Раптом у тебе досі він припадає пилом у кутку? Віники – це прямий зв'язок з енергією благоденства у твоєму домі. Не дарма раніше вірили, що не можна помстити сміття до порога — так можна вигадати гроші та здоров'я. А користуватися віником, що скуштував, значить натягнути на себе безгрошів'я та хвороби, пилосос надійніший.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua