Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня

Має бути непростий тиждень — треба готуватися до початку осені (навчального року, трудового сезону тощо), а сил не вистачає. Допоможуть режим дня та розумне планування.

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня

Понеділок, 15.08

Перш ніж викладатись на всі сто, виконуючи нові завдання на роботі, з'ясуй, чи будуть оплачені твої додаткові старання. Крім того, підкоряйся сьогодні лише тим, до кого ставишся з повагою. Є ймовірність конфлікту з начальством. Істина, швидше за все, буде на твоїй стороні, але намагайся не загострювати.

Вівторок, 16.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня

Будь терпиміше до подруги: ти теж не завжди чиниш так, як вона від тебе очікує. Не найкращий день для душевної розмови: твої слова можуть бути сприйняті зовсім не з тим підтекстом, який ти в них вкладаєш. Краще придумай формат спілкування, який не потребує довгих особистих розмов — можна, наприклад, зайнятися спортом.

Середа, 17.08

Гроші, як відомо, люблять рахунок. Сьогодні цей відомий вираз має стати правилом. І якщо ти не дотримуватимешся його, найближчим часом можеш стати банкрутом. Контролювати необхідно і свій апетит, особливо кількість солодощів, що споживаються, які зараз здаються особливо смачними і бажаними.

Четвер, 18.08

Девіз цього дня — стриманість, практичність та економія. Шопінг не рекомендується. Покупки в кредит будуть з часом тягарем, вони можуть довго псувати тобі настрій і позбавляти відчуття радості життя. А ось із боргами чи хоча б їхньою частиною розплатитися зараз варто. Цього дня можуть з'явитися нові джерела прибутку.

П'ятниця, 19.08

Навіть якщо ти з ранку відчуєш приплив сил та енергії, не захоплюйся спортивними заняттями. Незамінні у боротьбі за красу тіла фізичні навантаження варто контролювати вони можуть стати джерелом проблем із самопочуттям. День буде наповнений активним спілкуванням, доведеться переробляти та засвоювати багато інформації.

Субота, 20.08

Місячний гороскоп для всіх знаків зодіаку з 15 по 21 серпня

Навчися зараз всьому, що викличе твій інтерес. Знання легко засвоюватимуться, до того ж ти дуже швидко знайдеш їм практичне застосування. Можна придбати будь-які транспортні засоби — від самокатів до катерів. Приділи більше часу сім'ї — навіть звичайна спокійна прогулянка парком подарує рідним багато радості.

Неділя, 21.08

Відмінний час, щоб із задоволенням пройтися магазинами і з не меншим задоволенням придбати речі, в яких ти відчуватимеш себе привабливою. Краще, якщо ти наперед визначиш, чого не вистачає у твоєму гардеробі. Не бери із собою ні подруг, ні родичів. Нехай тобі ніхто не заважає і ніхто тебе не квапить.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua