4 знаки зодіаку, яким пощастить з грошима в серпні

Останній літній місяць допоможе представникам цього знаку заробити непогану підмогу на кілька місяців уперед.

4 знаки зодіаку, яким пощастить з грошима в серпні

Меркурій цього місяця прихильний до Овнів. У тебе з'явиться можливість отримати те, що давно мріяла. Приплив енергії дозволить завершити розпочаті справи, отримати хороший дохід та приємні бонуси. Період сприятливий для фінансової активності та великих вкладень грошей. Ти зможеш здійснити довгоочікувані покупки, вирушити у подорож мрії, покращити здоров'я. Астрологи прогнозують потужний грошовий потік, але коштами у серпні потрібно розпорядитися з розумом, інакше удача швидко покине тебе. Постарайся знайти нові джерела доходу, вони можуть не пов'язані з основною роботою.

У цій статті ви дізнаєтеся:

2 Козеріг

4 знаки зодіаку, яким пощастить з грошима в серпні Джерело: Unsplash (@elashv)

У серпні ти можеш сміливо розпочинати нові проекти — зірки обіцяють успішну реалізацію планів. Всі твої зусилля будуть винагороджені з лишком. Однак на якийсь час доведеться забути про відпочинок — треба буде викладатися на повну.
Не варто зволікати з прийняттям рішень, укладанням договорів, реалізацією масштабних ідей. Якщо ти втратиш час, упустиш дорогоцінні можливості. Зараз у тебе з'являється шанс розкрити свій потенціал та продемонструвати професіоналізм. Домовляйся з новими партнерами, розширюй клієнтську базу. Запорука твого успіху – лояльність та терпіння. Перші результати активної діяльності зможеш побачити у середині місяця. Наприкінці літа очікується грандіозний фінансовий успіх та просування у кар'єрі.

3 Скорпіон

4 знаки зодіаку, яким пощастить з грошима в серпні Джерело: Unsplash (@elashv)

У тебе починається смуга везіння. Ти зможеш досягти підвищення, отримати додатковий прибуток та/або вдало інвестувати кошти. Твоїй енергійності та діловій хватці можна лише позаздрити. На початку місяця, ймовірно, доведеться вливатися до колективу чи пристосовуватися до нових умов роботи. Але скоро ти відчуєш серйозне покращення матеріального становища, і зрозумієш, що не дарма витратила сили. Не бійся ризикувати, проте уникай відвертих авантюр. Можливо, великі суми доведеться витратити на ремонт та вирішення сімейних питань. Не варто економити на близьких — якщо хтось із родичів потрапив до складної ситуації, ти зможеш виручити його. Зроблене добро повернеться тобі у потрійному розмірі. Не турбуйся про доходи — наприкінці місяця прибуток збільшиться у рази.

4 Риби

Ти відчуєш себе справжнім витівком долі. Не відмовляйся від допомоги, яку пропонують друзі та колеги – успіх прийде через вдале знайомство чи заступництво. Ти зможеш домогтися премії або збільшення зарплати. Також у серпні дозволиш собі незаплановані витрати. Але великі покупки краще обговорити зі своїми близькими – можливо, вони запропонують вигідніший варіант. В останній місяць летячи ти зможеш розширити можливості, якщо виявиш кмітливість. Не проґав цікаві пропозиції — цього місяця вони сипатимуться, як із рогу достатку. До вересня твій бюджет суттєво зросте, з'явиться шанс на нову цікаву співпрацю.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua