Усі соки вичавив: чоловіки цих 4 знаків зодіаку частіше бувають енергетичними вампірами.

Після спілкування з цими хлопцями почуваєшся постарілим років на 100.

Усі соки вичавив: чоловіки цих 4 знаків зодіаку частіше бувають енергетичними вампірами.

Часто тісне спілкування з чоловіками-Овнами призводить до найсильнішого занепаду сил. Що цікаво — вони не докладають до цього зусиль. Так відбувається саме собою. Справа в тому, що Овни неймовірно активні — своїми діями вони буквально закликають до активності всіх, хто поруч. Найбільше дістається найближчим. Такі чоловіки не можуть всидіти на місці і вступають в одну авантюру за іншою, завжди затягуючи з собою когось із друзів чи романтичного партнера. І ті погоджуються, навіть якщо їм не цікава ця ініціатива. Саме попадання під чарівність і харизму чоловіків-Овнів стає пасткою для оточуючих — поки що сам ініціатор справді кайфує від процесу, який погодився на його умови, страждає і вдає, що все добре.

В окремій статті ми писали, під якими знаками зодіаку найчастіше народжуються безпринципні люди.

2 Рак

Усі соки вичавив: чоловіки цих 4 знаків зодіаку частіше бувають енергетичними вампірами. Джерело: freepik.com

Чоловіки-Раки в основному являють собою жертовний тип енергетичного вампіра. Це означає, що вони привертають до себе увагу, розігруючи із себе найнещаснішу людину на світі і закликаючи до співчуття. Раки люблять вселяти почуття провини своїм друзям і близьким, щоб ті, намагаючись задобрити їх, виконували всі їхні забаганки. Коли ж чоловікам-Ракам вказують на їхні помилки, вони важко визнають, а, швидше, до останнього відхрещуються від своєї провини. При цьому не забувають розігрувати драматичну сцену. Таке перекладання відповідальності та газлайтинг кого хочеш вимотають. Ну, окрім самих Раків.

Усі соки вичавив: чоловіки цих 4 знаків зодіаку частіше бувають енергетичними вампірами. Джерело: freepik.com

Серед чоловіків цього знака часто трапляється нарцисичний тип енергетичного вампіра — тобто повністю сконцентрований на собі та власної інакшості. Так, з ними весело і, здається, що краще за друзів не знайдеш, але так відбувається тільки, якщо Водолій бачить для себе вигоду у вашому спілкуванні. Щойно зникають останні точки дотику, то до побачення. Такі чоловіки оточують себе лише тими, хто підживлює їх его. Тому їхні близькі, самі того не розуміючи, стають жертвами маніпуляцій — постійно почуваються нахвалювати свого Водолія і мало не дякувати небесам за те, що він їм послав цю прекрасну людину.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua