Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі

Розповідаємо, як нічне світило, згідно з астрологією, впливає на організм і які якості мають місячні знаки зодіаку.

Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі

Від розташування Місяця в натальній карті, згідно з астрологією, залежить, наскільки розвинена самосвідомість, складно чи легко людині ставити перед собою цілі в житті і, що головне, досягати їх. Також вважається, що нічне світило впливає на стосунки з мамою та рівень емоційного розвитку особистості. Головний візуальний символ Місяця — білий колір, а зі стихій йому опікується Вода.

З нашої статті ти дізнаєшся, що означає Місяць у натальній карті жінок і чоловіків, наскільки змінюється (чи ні) її вплив залежно від знаку зодіаку, в якому він знаходиться.

За що відповідає Місяць у натальній карті

Коротко ми вже окреслили сферу впливу Місяця. Тепер розповімо про роль Місяця у гороскопі докладніше.

Вплив на організм. Сферою впливу Місяця вважаються слизові оболонки, імунітет, психологічні захворювання та шлунково-кишковий тракт (ЖКТ). Також Місяць в астрології відповідає за здоров'я сечостатевої системи у жінок.

Поведінка людини залежить від позиції Місяця в натальній карті. Воно буває: сильним, слабким, ураженим та гармонійним.

  1. Якщо Місяць у сильній позиції, особистість відрізняється вразливістю та емоційністю. При цьому вміє не піддаватися паніці і не засмучується, коли щось йде не за його планом. Такі люди добре спілкуються з іншими. Тому швидко обзаводяться знайомими. Їм не страшно виявляти свої почуття, адже свою відкритість вони переплітають із раціональним підходом.
  2. Слабкий Місяць – практично повна протилежність сильної. Складно зрозуміти, яку емоцію відчуває така людина, тому що зазвичай вона або їх стримує, або виявляє дуже слабко. Люди зі слабким Місяцем схильні до інтровертності — їм комфортніші одним, ніж у галасливій компанії — і мають слабке чуття. Знайомство з новою людиною для них — катування. Сильні почуття теж.
  3. Вражений Місяць зустрічається у людей з тяжким дитинством, наприклад. Також її маркери – погані стосунки з батьками чи близькими родичами. Такі події стають причиною невлаштованості у дорослому житті, і мова не про фінансове становище. Людина з ураженим Місяцем може бути успішною. Швидше, тут про вплив на самовідчуття та складність у викоріненні психологічних травм, страхів.
  4. Гармонійний Місяць, мабуть, найкомфортніше становище. У ньому немає перегинів у мінус і екзальтованості Людина з таким Місяцем уміє вибудовувати відносини, має високу емпатію і тактовно розставляє особисті межі. У таких особистостей все гаразд з інтуїцією, при всьому своєму співчутті до чужих проблем вони вміють відрізняти шахраїв і тих, хто хоче поживитися за їх рахунок, від порядних людей. В астрології вважається, що саме люди з гармонійним Місяцем більше за інших схильні до ясновидіння.

Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі Джерело: freepik.com

Які сузір'я сприятливі. Є положення Місяця, які найбільше сприяють доброму самопочуттю. Так, найкраще позитивні якості нічного світила розкриваються у сузір'ї Раку — коли Місяць перебуває в цьому знаку, люди можуть відчувати піднесення життєвої енергії, стають активнішими, настрій покращується. Екзальтований стан – коли так з'являється неприродне наснагу – людина може відчувати при міграції Місяця на знак Тельця.

Менш вдалими вважаються знаки Козерога та Скорпіона. У цьому положенні відчувається занепад сил, з'являються розлади через дрібниці, і все буквально валиться з рук. У такі періоди не можна приймати категоричних і важливих рішень, тому що обставини постають трохи викривленими в негативний бік.

Яка планет найкраще впливає. Як не дивно, але найкраще Місяць «дружить» із Меркурієм. Тієї планети, яка 3-4 рази на рік наводить жах своїм ретроградним рухом. В окремій статті ми, до речі, розповідали, коли чекати назад у 2023 році і що робити в ці періоди. Незважаючи на свій спірний характер, у союзі з Місяцем Меркурій стає м'яким та комфортним. Тому, якщо в натальній карті жінки або чоловіка Місяць знаходиться поряд із цією планетою – це добрий знак.

З іншими планетами Місяць немає відкритої конфронтації. Навіть із Марсом перебуває у нейтральних відносинах.

Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі Джерело: freepik.com

4 стихії, яким належать знаки зодіаку, задають свій тон.

  1. Становище вогненних знаках наділяє жінку войовничістю, різкістю та категоричністю.
  2. Земні сузір'я надають розважливості та спокою.
  3. Водні посилюють інтуїцію, але водночас провокують залежність від поганих звичок.
  4. Повітряні знаки надають поведінці легкості, іноді на межі легковажності. Це може спричинити складнощі у вибудовуванні довгих відносин.

Читаючи натальну карту, важливо враховувати усі складові. Так картинка буде повнішою.

Місяць у натальній карті чоловіка

Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі Джерело: freepik.com

На поведінку та стан чоловіків Місяць також впливає. Здебільшого фокус зміщений на вибудовуванні стосунків із жінками. Враховуються ті самі аспекти, що ми перерахували вище — пройдемося ними.

  • Сильний і гармонійний Місяць допомагає краще відчувати та розуміти жінок. Такі чоловіки вміють привертати увагу протилежної статі, не використовуючи якихось особливих хитрощів. Вони мають завидне чуття, тому вміють швидко орієнтуватися в ситуації. Це, до речі, добре відбивається на підприємницькому таланті. Терплячість та вміння зчитувати причини вчинків людей також на користь як у відносинах, так і в бізнесі.
  • Вражений і слабкий Місяць провокує потяг до збочень та агресивної поведінки в сексі. Цей аспект наділяє чоловіка комплексами, з якими йому важко впоратися. Часто в такому випадку є сильна прив'язка у матері, причому з негативним забарвленням. Вона і лежить в основі негативного ставлення до жінок в цілому. Таким хлопцям складно подолати звички та установки родом із дитинства.

Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі Джерело: freepik.com

Тільці зосереджено на фінансовому достатку. Вони починають фізично погано почуватися, якщо відчувають. що мають недостатню кількість грошей. Якщо ж місячні Тельці перебувають у комфортній для них обстановці — у хорошому житлі, мають стабільну роботу, міцні родинні та особисті стосунки — вони можуть згорнути гори. Для таких людей дуже важливим є тил. Вільний час Тельці із задоволенням проведуть за домашніми турботами, зокрема це може бути якесь спокійне та навіть монотонне хобі. Таке навантаження не напружує Тельців. Навпаки, вони люблять усе, що пов'язане зі уважністю та акуратністю.

Місяць у Близнюках

Місячні Близнюки мають живий розум. Це люди, які швидко приймають рішення та не люблять зволікати. Про них добре говорить рядок із віршика «Бовтуха» Агнії Барто: «Драмгурток, гурток по фото, хоркружок — мені співати полювання». І у них справді талант — робити кілька справ одночасно. Однак через надмірну активність Близнюки часто розчаровуються.

Щоб уникнути неприємних наслідків носіям Місяця у цьому спритному знаку, потрібно свідомо уповільнювати себе. Наприклад, приділяти більше уваги однієї діяльності та не гнатися за кількістю досягнень. Крім того, часта зміна хобі не дасть розкритися потенціалу. Також Близнюки відрізняються інфантильністю та схильністю до флірту. Ці аспекти також потрібно врахувати, якщо хочеться щось виправити у поведінці.

Місяць у Раку

Місячні Раки рідко страждають від невизначеності у житті. Зазвичай вже з дитинства вони точно знають, ким хочуть бути, коли стануть старшими. Про таких дітей кажуть: «Кмітливий та самостійний не за роками». Раки вміють збирати і витрачати гроші. У поодиноких випадках у людини з Місяцем у Раку на рахунку буде по нулях. Як вкладення він воліє щось, що допоможе йому стати кращим — у пріоритеті завжди навчання та подорожі. Раки не докладають зусиль, щоб вразити протилежну стать – вроджена чарівність робить це за них. В особистому житті таких людей зазвичай все добре. Вони дарують своїм партнерам почуття впевненості у завтрашньому дні.

Місяць у Леві

Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі Джерело: freepik.com

Місяць у Леві посилює привабливість особистості. Коли така людина заходить до приміщення, мимоволі усі погляди звертаються до неї. І Леви чудово справляються з такою увагою. Більше того, без нього вони почуваються набагато гірше. Тому постійно підігрівають себе інтерес. Місячні Леви не бувають на позиції запасного, вони ведуть за собою – вміння розташовувати і відмінне почуття цього стилю сприяє. У їжі такі люди вибіркові.

Місяць у Діві

Важко уявити когось більш роботящого, ніж місячна Діва. Такі люди чудово справляються зі складними ситуаціями. Панікувати, істерити та нагнітати — це не в їхньому стилі. Діви спокійно та поетапно вирішують проблеми, чим викликають захоплення. Однак не варто думати, що людина з Місяцем у Діві не зазнає стресу — просто вона її не показує. Така скритність часто стає причиною психосоматичних хвороб. Тому, щоб захистити себе, Дівам потрібно чергувати ударну роботу з розслабленням, а також навчитися отримувати задоволення від того, що відбувається зараз, а не обіцяти собі відпочинок після вирішення чергового робочого завдання.

Місяць у Терезах

Ось ми й дійшли до дипломатичних особистостей. Місячні Терези – це люди, з якими, щоб посваритися, потрібно докласти зусиль. Тобто треба дуже їх розчарувати, щоб вони зірвалися на крик або відмовилися від дружби. Такі люди не люблять крайнощів в інших і собі їх не дозволяють — вони спочатку розуміються на ситуації і тільки потім роблять висновки. При цьому з Терезами завжди весело, адже вони вміють підхопити настрій співрозмовника і швидко вливаються у те, що відбувається. Терези високо цінують психологічну близькість, отримують задоволення після душевної розмови з рідною людиною.

Місяць у Скорпіоні

Місячні Скорпіони йдуть на контрасті з Терезами. Людина з таким становищем Місяця, навпаки, не вважає за потрібне зважати на чужий настрій — йому подобається нав'язувати свій стан. При цьому за день настрій Скорпіона може змінюватися від веселого та легкого до занудного та агресивного. Такі люди рідко бувають задоволені своєю поведінкою. Їхня егоїстичність, швидше, напускна. Насправді Скорпіони постійно жалять самі себе — найбільш самокритичних людей треба ще пошукати. Знижують своє емоційне тло вони зазвичай через екстрим. Для близьких місячні Скорпіони зроблять все, що потрібно.

Місяць у натальній карті чоловіків та жінок: за що відповідає у гороскопі Джерело: freepik.com

Творчі та духовно окрилені Водолії розкриваються серед однодумців. У пошуках своїх людей носії Місяця у Водолії постійно заводять знайомства і дуже бережуть тих, з ким опинилися на «однієї хвилі». За всієї своєї любові до натовпу Водолії — індивідуалісти. Вони ревно ставляться до того, що в когось, наприклад, такий одяг. Але таке буває рідко, тому що місячні Водолії мислять нестандартно і зовні відрізняються від інших.

Місяць у Рибах

Місячні Риби небагатослівні. Вони швидше спостерігачі. Звичка розглядати інших та вроджена мрійливість роблять Риб привабливими та загадковими – оточуючих так і підмиває підійти до них, познайомитися та дізнатися ближче. Спілкування з Рибами не розчаровує — вони цікаві та різнобічно розвинені співрозмовники, з якими можна посміятися вдосталь, і на філософські теми поговорити. Риби не люблять конфліктувати, тому терпітимуть до останнього. Однак, якщо ігнорувати їхню привітність, можуть вибухнути і обрушити шквал свого гніву. Сварки, навіть які самі ініціювали, рани Риби переносять складно. Отямитися Рибам найкраще допомагає прогулянка біля водойми.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua