Як приворожити коханого: 6 диких та смішних способів

Знайшла принца на білому коні, а тепер мрієш прив'язати його собі тугіше? Дивись і вчися: ми підібрали для тебе шкідливі поради про те, як робити точно не треба.

Як приворожити коханого: 6 диких та смішних способів

Якщо, раптом, ти відчуєш щось таке і занудьгуєш — неважливо це буде 14 лютого або будь-якого іншого дня, — відвернися, наприклад, на милу і злегка дикувату «магічну» дурницю.

1 Ритуал із восковими фігурками

Для проведення обряду тобі потрібно виготовити фігурку зі свічок та волосся твого обранця. Туди ж треба додати і трохи своїх локонів — з цим все просто, згадай, скільки грошей ти вклала у засоби догляду та фарбування, і вони самі випадуть від жаху.

Все разом потрібно обв'язати червоною стрічкою та зберігати у недоступному місці. Воно й зрозуміло, якщо чоловік побачить цей артефакт, він може вирішити, що ти злегка з'їхала дахом і вирушаєш. Тобто, ефект буде радикально протилежний. Отже, лише таємний сейф, лише хардкор.

2 Ритуал із медом

Як приворожити коханого: 6 диких та смішних способів Джерело: freepik.com

Якщо тобі віск тобі з якихось причин не милий, використовуй мед — також перемішай його з волоссям потенційного партнера, не прогадаєш (хоч би після всіх цих маніпуляцій йому волосся на життя вистачило). Не знаємо, чи це допоможе зберегти відносини, але потяг до солодкого, до меду зокрема, відіб'є точно.

Коли змішаєш усі інгредієнти, проговори три рази над посудиною з медом та волоссям: «Як мед тане, так і серце раба Божого (ім'я чоловіка) любов'ю до раба Божого (своє ім'я) наповнюється. Кохання міцне, доля складна, не зможе жити раб без (ім'я замовника) ніколи. Друк із воску слова скріплює, магічною силою наділяє, долі переплітає. Хай буде так, а не інакше».

Як приворожити коханого: 6 диких та смішних способів Джерело: freepik.com

Ще одна назва привороту на рушник – присушування. Окультисти зазначають, що попри свою легкість це досить сильний ритуал. Тому вплинути може напевно. Щоб “магія” почалася, треба дати обраному чоловікові витерти руки або обличчя заздалегідь підготовленим рушником. Важливо враховувати перед приворотом:

  • не можна робити його, якщо людина хворіє або почувається погано,
  • перед ритуалом треба прийняти душ і одягнутися в чистий одяг,
  • рушник для обряду має бути новим,
  • найкращий час — це фаза Місяця, що росте.

Якщо все вийшло, потрібно взяти використаний рушник і вийти з ним до іншої кімнати. Там зав'яжи тканину в щільний вузол і дев'ять разів скажи:

Після прибери рушник подалі в шафу, і нехай він лежить там як мінімум 3-4 місяці.

5 Приворот з рослинами

Як приворожити коханого: 6 диких та смішних способів Джерело: freepik.com

Для цього ритуалу знадобляться: базилік, манжетка блискуча, або приворот-трава (так-так, так у магазині і питай). Базилік посилює сексуальний потяг, а манжетка допомагає викликати у чоловіка відчуття, що жінка, яка перебуває перед ним, особлива і з нею дуже добре.

Щоб усе спрацювало, треба змішати усі інгредієнти та після підсипати в їжу чоловікові. У процесі промов тричі: «Від Неба трава, від Землі корінець, від сонечка квітка. На що ти вгодна, на що придатна, то я тебе й беру. Земля-мати-благослови траву брати!».

6 Ритуал із вітром

Цей варіант, можна сказати, для лінивих. Для нього не потрібно зрізати нігті, вищипувати волосся або оскверняти продукти з холодильника. Потрібно лише вийти на вулицю, послінявити палець і відчути повітряний потік. Після потрібно нашіптувати вітру все, що ти думаєш про свого потенційного бойфренда. Уявляй у цей момент, щоби зливаєшся з потоками повітря, що ти і є сама вітер. Потрібно повністю поринути у цей стан.

Слова, які потрібно промовляти у процесі

Розплети мої коси, ти мій друже вітер-вітерець, та назад їх мені заплети — нехай буде навколо мене розплетений і знову заплетений раб Божий вовком витися, коси мої заплітати та очей з мене не спускати. Ніхто йому, крім мене, радості не принесе, та своїх очей ясних він від мене не відведе. Слово моє вітер світом рознесе — до серця коханого донесе.

Після спонукайте на вітрі ще пару хвилин, подумай про свого коханого, уяви ваше щасливе життя разом і тільки потім повертайся в будинок.

Сподіваємося, що ці ритуали відвернуть тебе від сумних думок. Не надавай їм великого значення, сприймай більше як вихід із зони комфорту. До речі, за цим принципом діють симоронські обряди. Про них ми розповідали у окремій статті.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua