Сніговий настрій: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 лютого

Зима пішла на спад, насолодись наостанок її радощами — хрумким сніжком, бадьорим морозцем і домашнім теплом!

Сніговий настрій: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 лютого

Витрати . Витрат цього тижня у тебе буде багато, причому незапланованих. Але не переймайся, у середині періоду також несподівано гроші можуть і прийти. Розмова з керівництвом про підвищення зарплати виявиться успішною, тож будь сміливішою і впевненішою в собі. Всі твої ініціативи не виявляться марними і дуже скоро принесуть тобі не лише зростання авторитету, а й добрий прибуток. Наприкінці тижня ретельно готуйся до поїздок.

Вдалі дні: 9.02, 11.02

Телець

Несподіванки . Жити за планом у тебе зараз навряд чи вийде — обставини будуть змінюватися дуже швидко, так що ти навряд чи встигатимеш коригувати свої вчинки. Дій за обстановкою – це зараз найкраща тактика. Будь гнучкою та готовою до компромісу. Наприкінці тижня не марнувати гроші. Зараз є необхідність підрахувати всі свої активи та розпланувати витрати на найближчі кілька місяців. Це допоможе уникнути проблем. Вечори проводи вдома, у спокої – з чашкою гарячої кави або чаю, більше відпочивай.

Вдалі дні: 7.02, 13.02

Близнюки

Здоров'я . Цього тижня можуть загостритись хронічні захворювання, також є небезпека спортивних травм. Постарайся уникати занять екстремальними видами спорту, не піднімати важких речей і рідше сідати за кермо. Але якщо неприємність все ж таки відбулася, зверніться до фахівців, інакше процес може погіршитися. Ти зможеш розгадати якусь складну загадку, розкрити таємницю. Шануй хороший детектив – це корисно для мозку.

Вдалі дні: 8.02, 11.02

Рак

Свобода . Ось і настав для тебе час, коли нічого і нікого не потрібно утримувати: твоє життя саме собою оновлюється, з нього йде те, що тобі більше ніколи не знадобиться. Відновляться зв'язки з друзями, з'являться нові колеги, у яких багато чого ти навчишся. Намагайся використати цей період, щоб отримати нові знання, розширити кругозір. Наприкінці тижня самопочуття буде нестабільним, бережи нервову систему, вчасно лягай спати.

Вдалі дні: 9.02, 10.02

Лев

Сніговий настрій: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 лютого

Зміни . Може раптово змінити ситуацію на роботі: швидше за все, перестановки відбудуться у верхніх ешелонах, а в тебе зміниться безпосередній начальник. Сприймай це як вдалий шанс підвищити свій професійний рейтинг. Спробуй неординарний підхід до досягнення цілей, якісь робочі проблеми виріши по-новому. Можливо, це допоможе налагодити стосунки з новим шефом та показати твої можливості.

Вдалі дні: 11.02, 13.02

Діва

Баланс . Відносини з людьми здалеку цього тижня можуть скластися непередбачувано. Імовірні сварки, непорозуміння, з'ясування стосунків. У будь-яких конфліктах шукай золоту середину між далекими родичами та своїми дітьми, нічиї інтереси не повинні бути ущемлені. На далекі поїздки та навчання зараз підуть не лише великі суми, а й багато часу. Якщо це можна відкласти на якийсь час, постарайся так і вчинити.

Вдалі дні: 12.02, 13.02

Терези

Випробування . Тиждень видасться неспокійним: можливі якісь шокуючі обставини, які змусять тебе мобілізувати всі свої фізичні та психічні сили. Зібраність допоможе подолати конфлікти, стреси та страхи. Ти переконаєшся, що здатна впоратися з усім цим. Не тримай все у собі, поділися з партнером чи подругою. Відвертість допоможе тобі сформулювати, усвідомити і подолати труднощі, що виникли.

Вдалі дні: 10.02, 12.02

Скорпіон

Сніговий настрій: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 7 по 13 лютого

Партнерство . У цей період ти можеш укласти якісь нові домовленості, якщо прийматимеш рішення швидко і чітко. Зараз не час довго розглядати варіанти та вибирати найкраще. Інтуїція підкаже тобі єдиний шлях. Суперечності у відносинах із кимось із партнерів — діловим чи шлюбним — цього тижня можуть різко загостритися. Аж до повного розриву, тож, можливо, на тебе чекає оновлення кола спілкування.

Вдалі дні: 13.02, 14.02

Стрілець

Кар'єра . На роботі на тебе чекають зміни. Постарайся використати цю обставину у своїх інтересах — наприклад, досягни того, щоб твої нові обов'язки додатково оплачували. У всьому, що стосується грошей, проявляй ініціативу, не бійся ставити запитання та ставити умови. Спробуй відмовитись від якоїсь шкідливої звички — зараз це вийде легко, з мінімальною напругою. У боротьбі з курінням чи потягом до солодкого допоможе спорт.

Вдалі дні: 08.02, 11.02

Козеріг

Сім'я . Вирішення багатьох своїх проблем ти знайдеш у спілкуванні з дітьми. Можливо, те, як вони швидко і просто знаходять вихід із будь-якої заплутаної ситуації, граючи один з одним, допоможе тобі зрозуміти, яку тактику варто вибрати у відносинах зі своїми дорослими друзями чи співробітниками. Приділяй більше уваги своєму партнеру — згадай, як давно ти цікавилася його справами на роботі, стосунками з друзями чи навіть самопочуттям.

Вдалі дні: 7.02, 9.02

Водолій

Будинок . Зміни відбудуться у твоїх стосунках із домочадцями. Можливо, хтось із дорослих дітей вирішить пожити окремо: кількість тих, хто проживає під одним дахом, зменшиться. Також цілком ймовірно, що твої плани щодо ремонту почнуть втілюватися в життя — несподівано хтось порадить тобі дуже хорошого майстра, і ти вирішиш, що не можна не скористатися його послугами. А може, з вигодою позбавишся непотрібних речей.

Вдалі дні: 10.02, 13.02

Риби

Поїздки . Цього тижня очікуються незаплановані подорожі. Швидше за все, це будуть пересування на невеликі відстані, можливо пов'язані з роботою або з необхідністю отримати якісь документи там, де ти жила раніше. Можливе знайомство з цікавими людьми. Крім того, зміна обстановки допоможе по-новому поглянути на свої стосунки з близькими та спробувати щось змінити. Почни з того, що привези їм усім подарунки з мандрівки.

Вдалі дні: 9.02, 14.02

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua