Все від нервів: які психосоматичні хвороби тобі загрожують за знаком зодіаку

Наші тривоги, страхи та інші переживання пов'язані зі здоров'ям. Це ключова теза психосоматики — напрямки на стику медицини та психології. У статті ти дізнаєшся, які хвороби стрес може спровокувати в тебе.

Все від нервів: які психосоматичні хвороби тобі загрожують за знаком зодіаку

Овен

Представники знака мають підвищену емоційність, запальну вдачу і надмірну активність. Рано чи пізно це може призвести до проблем із зайвою вагою. Адже Овни схильні заїдати стрес та перепади настрою чимось шкідливим.

Телець

Людям, народженим під цим сузір'ям, опікується Венера. Тому Тельці — досить велелюбний знак. Тому їх часто турбують різні серцеві справи. Щоб переживання не спровокували хвороби, пов'язані з серцем, Тельцям слід слідкувати за артеріальним тиском та берегти свій «мотор».

Близнюки

Все від нервів: які психосоматичні хвороби тобі загрожують за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@russ_jay)

Планета-покровитель Близнюків – Меркурій. Такі люди винахідливі, діяльні, їхні думки більшу частину часу зайняті вигадкою якихось хитромудрих планів, які зможуть допомогти їм стати багатшими. Також підприємливість допомагає Близнюки викручуватися зі складних ситуацій. Покарання для Близнюків це рутина. Якщо представники знака почуваються незатребуваними чи можуть проявити себе, впадають у апатію. На цьому тлі у них нерідко страждає вегетосудинна система.

Рак

Раки – чутливий знак. Найбільше їх засмучують невдачі на любовному фронті чи роботі. Жінки через це навіть можуть впадати у депресію. Такий упадницький настрій, у свою чергу, відбивається на гормональному рівні, або виникають проблеми зі шлунком.

Лев

Народжені під знаком Лева – творчі особи. Вони часто шукають сенс життя, мріють про сім'ю та дітей. Якщо щось піде за їхнім планом, Леви сильно переживають. Часто від таких душевних метань страждає на серцево-судинну систему. Головне – знайти спосіб, щоб Лев не закрився від навколишнього світу. Самобічування чревате нервовими розладами.

Діва

Все від нервів: які психосоматичні хвороби тобі загрожують за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@carocaro1987)

Слабке місце Дів – зуби. Протягом усього життя представники знаку часто страждають від зубного болю. З погляду психосоматики, така проблема пов'язана з переживаннями людини про свою неспроможність або її страх поразки. Щоб таких незручностей було менше, Дівам, крім догляду за зубами та їх своєчасного лікування, потрібно намагатися подумки не нагнітати себе і йти наперекір своїм страхам.

Терези

Терези люблять гучні компанії та вечірки у колі друзів. Вони досить терплячі, але якщо нерви здають, то насамперед удар припадає по ендокринній системі. Інколи Терези прислухаються до думки сторонніх людей, які абсолютно нічого не знають про їхнє життя. І можуть поникнути від їхніх слів. Це теж відбивається на їхньому самопочутті. Від психосоматичних хвороб представників знака може вберегти концентрація на своїх емоціях та стриманість.

Скорпіон

Скорпіони – емоційні особистості. Вони не можуть довго накопичувати образи та негатив, воліють виплескувати емоції на оточуючих. Якщо з якихось причин Скорпіон змушений тримати емоції, це неодмінно позначиться на здоров'ї. Насамперед від їхньої уїдливості та грубості страждає нервова система.

Стрілець

Все від нервів: які психосоматичні хвороби тобі загрожують за знаком зодіаку Джерело: Unsplash (@verneho)

Стрільцям – великі мрійники. Для щасливого життя їм необхідно мати перед собою мету і прагнути її здійснення. Здобувши одну перемогу, вони відразу ж шукають нові орієнтиру. Їм складно задовольнятися тріумфом тривалий час — так уже влаштовані Стрільці. Тому через переживання Стрільців, що вони застрянуть у процесі досягнення або нова мета постійно вислизатиме, страждає їхня дихальна система. Вони буквально починають задихатися від страху.

Козеріг

Козероги – перфекціоністи та трудоголіки. Ще це дуже недовірливі люди. З таким набором якостей їм доводиться нелегко, адже вони можуть додумати будь-що за когось або почати гризти себе за погану роботу, хоча інші можуть бути від неї в захваті. Загалом нерви у них пустують. Стресові ситуації згодом можуть призвести до захворювання рук чи ніг. Щоб не збожеволіти, Козерогам потрібно фокусуватися на розміреному відпочинку і періодично змінювати обстановку. Це може бути похід у театр чи виставку.

Водолій

Вразливий орган Водоліїв – горло. Проблеми виникають через те, що представники цієї стихії не дають виходу емоціям, тримають весь негатив при собі. Уникнути проблем із горлом, згідно з психосоматикою, можливо, якщо не замовчувати, а висловлювати свої думки та відстоювати свої межі — на роботі, в сім'ї, з друзями чи просто в суспільстві.

Риби

Риби – фантазери та ревнивці. Їх незадоволені амбіції та ревні думки можуть згубно відбиватися на сечостатевій системі. Уникнути таких наслідків та бути у формі допоможуть промовляння своїх страхів уголос та робота, спрямована на перемикання уваги.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua