Окрошка чи гаспачо: який ти літній суп за знаком зодіаку (відео)

Холодні супчики – те, що треба в спеку. Їх асортимент не обмежується лише фарбуванням. У нашій статті розповідаємо про різні літні супи та про те, який з них відповідає твоєму знаку (і чому).

Окрошка чи гаспачо: який ти літній суп за знаком зодіаку (відео)

Овен

Латиський холодний суп “Васара”. У тобі таїться стільки цікавих речей: ковбаса, буряк, огірок, а ще чорний перчик та редиска. Твій непередбачуваний і химерний характер дивує оточуючих так само, як «Васара», коли пробуєш цей суп вперше.

Телець

Легка холодна юшка. Ти не приймаєш жодної екзотики та не любиш експерименти. Консерватизм – твоє все. І хоча оточуючі люди можуть втомитися від твоєї прихильності до ритуалів і традицій, вони нізащо не проміняють тебе на дивовижне «страва».

Близнюки

Гаспачо із полуницею. Спілкування з тобою завжди залишає приємний післясмак. Таке саме почуття залишає гаспачо з полуницею. Влітку він освіжає так само, як ти «тонізуєш» улюблену компанію своєю присутністю.

Рак

Холодні щі. Ця освіжаюча версія традиційних щій теж до смаку багатьом. Ось тільки іноді «кислота» в ньому може набриднути і набриднути. У спілкуванні з тобою таке також можливе. Наприклад, ти можеш перегнути ціпок, скаржачись оточуючим на життя. Обережніше із рівнем кислоти!

Лев

Вишуканий гаспачо із сиром страчателла. Такий простий і такий складний, як загадкова душа Лева. Цей суп гідно можуть оцінити лише гурмани. Аналогічно спілкування з тобою витримують лише найвірніші друзі та такі ж яскраві особистості. Іншим смертним ти нізащо не розкриєшся у всій красі.

Діва

Окрошка на кефірі. Ця страва, незважаючи на свою простоту, вимагає особливої уваги та ретельної підготовки. Ти теж непроста та загадкова особистість, хоча збоку здається простіше, ніж є насправді. Ти готова поступитися своєю складністю і поступитися, якщо переконаєшся в щирості людини.

Терези

Затишний білоруський охолодник. Ти завжди рада подбати про оточуючих людей, зробити їх життя красивішим, насиченішим і «смачнішим». Ти вважаєш за краще не перетягувати на себе увагу, хоча всі підстави для цього в тебе є. А ще, примудряєшся знаходити спільну мову з різними людьми так само легко, як білоруська холодина поєднується з іншими стравами.

Стрілець

Таємничий холодний болгарський суп “Таратор”. Ті, хто погано тебе знають, думають, що ти горда особистість. І тільки близьким відома правда незважаючи на свій «пікантний» характер з невеликою гостротою, ти зовсім не зазнайка і егоїстка. Друзі люблять проводити час у твоєму суспільстві. Для своїх ти зрозуміла і проста, але це не заважає тобі зберігати свої таємниці і залишатися на думці.

Скорпіон

Холодний мигдально-часниковий крем-суп. У тобі так багато «чесноку», що непосвяченій людині буває нелегко поряд. Такий суп – страва для обраних і потребує певних умінь. Так само люди, знайомі з тобою давно, не дадуть збрехати, що «терпка» і нестерпна ти тільки спочатку. Потім, коли поспілкуєшся якийсь час, розкриваєшся з найкращих сторін.

Козеріг

Щавеліва окрошка на кефірі. Простий, зрозумілий і такий консервативний. Людям завжди тепло та добре у твоєму суспільстві. Іноді вони пересичуються твоєю простотою і вимагають чогось новенького, але згодом розуміють, що не можуть прожити без цього сталості.

Водолій

Окрошка чи гаспачо: який ти літній суп за знаком зодіаку (відео) Джерело: eda.ru

Холодний суп-пюре з вівсянки та овочі. Навколишні давно оцінили твою багатогранність і навіть трохи втомилися від неї. Але щоразу, коли людина думає, що вже все про тебе знає, ти знаходиш лазівку, щоб здивувати її. Не навмисно, просто якось саме так виходить. І вкотре твоя одночасно проста і вишукана подача себе підкуповує. Таку ж реакцію викликає холодний суп-пюре з вівсянкою та овочами.

Риби

Суп-пюре із петрушки. Легкий, повітряний і чарівний – ти подобаєшся людям своєю мрійливістю та легкістю. Так, похвалитися густим смаком, як класичний борщ чи борщ, такий супчик не може, але це й не потрібно. Його люблять за неповторний смак, як і Риб люблять за їхню творчу індивідуальність.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua