Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 6 по 12 червня

Місяць знаходиться у першій фазі, починає рости. А це означає, що можна розпочинати нові проекти, реалізовувати сміливі задуми, міняти долю. Дій сміливіше – і все вийде!

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 6 по 12 червня

Понеділок, 6.06

Складний день, особливо якщо багато спілкуватися з колегами або партнерами. Є ймовірність повернення до якоїсь старої справи, яка вважалася закритою. Нові обставини вимагатимуть переробок уже завершеної роботи, через що ти можеш засмутитися. Не варто засмучуватися, результат буде набагато кращим.

Вівторок, 7.06

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 6 по 12 червня

Має бути боротися з ілюзіями, як власними, так і чужими. Якщо не дотримаєшся емоцій, з'ясування відносин може перерости у конфлікт. Намагайся цього уникати, тому що наслідки «аукатиметься» ще дуже довго. Займися рутинними справами, це найбезпечніше і корисне проведення часу в такі дні.

Середа, 8.06

Місяць у Діві, а значить настав час упорядкувати фінансові справи. Якщо на роботі у тебе немає в цьому гострої потреби, проведи ревізію сімейного бюджету, перевір своєчасність оплати рахунків та кредитів, пошукай резерви для економії. Будуть вдалими будь-які банківські операції та угоди з нерухомістю.

Четвер, 9.06

Твори, кохай, шукай себе. Сьогодні чудовий день для будь-якого креативного самовираження. Яскраві ідеї самі приходитимуть з нізвідки, ти сама здивуєшся своєї сміливості та неординарності. Дуже добре працюватимуть фізичні навантаження, за допомогою вправ ти зможеш вирішити багато наболілих проблем.

П'ятниця, 10.06

Місячний гороскоп для всіх знаків Зодіаку з 6 по 12 червня

Перенеси прийняття важливих рішень на другий день — Місяць у Терезах все одно завадить тобі зупинитися на чомусь конкретному. Гарний час для подорожей та відряджень. Можна вирушати як поодинці, так і у великій компанії. Емоційно будеш нестійкою, уникай конфліктних ситуацій.

Субота, 11.06

Призначай побачення, зустрічайся з коханим. А якщо такої можливості немає, хоч би поговори з ним по телефону. Ніжність, взаємне тяжіння та здатність до емпатії у цей день виявлятимуться сильнішими за звичайний. Також це гарний час для благодійності, роби подарунки та добрі справи.

Неділя, 12.06

Знижуй активність, фізичну та інтелектуальну. Постарайся повноцінно відпочити. Причому краще на самоті. Місяць у Скорпіоні сприяє самоаналізу. Тобі захочеться покопатися в собі, переоцінити свої цілі та досягнення, плюси та мінуси. Зроби це, результат духовної ревізії допоможе уникнути помилок.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua