Знаки зодіаку, яким категорично не можна вживати алкоголь

Готуєшся до галасливої вечірки на вихідних? Не квап події. Раптом ти опинишся в цьому списку.

Знаки зодіаку, яким категорично не можна вживати алкоголь

Вогненним знакам у принципі пити алкоголь протипоказано. Але Овнов це стосується насамперед — у них одразу каламутніє розум і псується настрій. Представники знака в такому стані не здатні знаходити спільну мову з оточуючими. Прикопуються до всіх, кого бачать, скандалять, можуть різко впасти в апатію посеред вечірки та розплакатися.

У цій статті ви дізнаєтеся:

Близнюки

Близнюкам не потрібні ні компанія, ні привід, щоби випити. Якщо вони в настрої, то можуть влаштувати вечірку без приводу і без обмежень у спиртному Якщо засмучені, то теж не стримуватимуть і вип'ють, скільки вважають за потрібне. але в обох випадках п'яні кутежі представників знака можуть закінчитися раптовою розв'язкою. Наприклад, вони можуть опинитися в іншому місті або в гостях у незнайомих людей і не пам'ятати, що було напередодні ввечері. Алкоголь стирає Близнюкам пам'ять.

Терези

Знаки зодіаку, яким категорично не можна вживати алкоголь Джерело: Unsplash (@drew_beamer)

Люди, народжені під сузір'ям Терези, не можуть вчасно зупинитися. Однак, на відміну від Близнюків, їхня залежність проявляється не в одному вечорі, а може розтягнутися надовго. Представники знаку швидко піддаються на вмовляння піти в бар та переконання, що від 1-2 келихів нічого не буде. Але з ними таке не працює — для Терезів навіть 1-2 келихи можуть стати причиною тижневого запою.

Риби

Рибам точно не варто торкатися спиртного на вечірках. Якщо представники знаку почнуть, то не зможуть собі відмовити у третьому, четвертому коктейлі. А п'яні риби можуть наламати дров. Наприклад, зіпсувати стосунки з друзями або потрапити в якусь неприємну історію.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua