Парад планет у червні 2022 року: як позначиться на кожному знаку зодіаку

Рідкісний випадок, коли Парад планет можна буде частково побачити в телескоп або потужний бінокль. Астрологи обіцяють, що видовище буде гарне.

Парад планет у червні 2022 року: як позначиться на кожному знаку зодіаку

Овен
Телець
Близнюки
Рак
Діва
Терези
Скорпіон
Стрілець
Козеріг
Водолій
Риби

24 червня 2022 відбудеться Великий Парад планет – в одну лінію вишикуються всі планети Сонячної системи. Ця астрологічна подія буде частково видимою — через телескоп чи бінокль можна буде добре розглянути Меркурій, Венеру, Марс та Юпітер та Сатурн, а от Нептун та Плутон буде погано видно. Унікальне явище жителі Росії зможуть спостерігати рано-вранці, особливо пощастить тим, хто живе на Півдні країни — Парад планет там підніметься над горизонтом ще вночі.

Проте Парад запам'ятається не лише своєю красою, а й впливом, який вплине на людей. З нашої статті ти дізнаєшся, як взаємодія планет вплине на представників різних знаків зодіаку, в яких знаках будуть планети і що це означає.

Особливості Параду планет 2022 року

Парад планет у червні 2022 року: як позначиться на кожному знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@alazar_k5)

Планети-гіганти 24 червня період вишикуються в ряд і створять потужне магнітне поле, яке вплине на стан усіх мешканців Землі. Напередодні, вчасно та наступного дня після астрологічної події у людей із чутливою нервовою системою може:

 • погіршитися самопочуття,
 • підвищитися плаксивість,
 • почастішати сумні настрої.

Але Парад — це й гарний час. Якщо використовувати його правильно, можна поліпшити відносини, вплинути на протягом важливих справ і виконати бажання. Але для цього важливо дотриматись низки умов. Наприклад, енергія планет буде на боці тих, хто під час активності Параду планет — з 23 по 25 червня — розпочне значний проект або виявить ініціативу у спілкуванні.

Із бажаннями діє такий самий принцип — просто хотіти буде мало. Мрія збудеться, якщо, наприклад, скласти докладний план дій хоча б приблизний. Він допоможе вивести бажання зі списку чогось недосяжного. Це розуміння стане фундаментом для дій, а дії, у свою чергу, підхопить енергія планет — з'явиться почуття, що тобі допомагають ухвалити рішення та передбачити можливі ризики.

Положення у сузір'ях на момент параду:

 • Юпітер у Овні. Таке становище найбільшої планети Сонячної системи примножує активності та провокує яскраві спалахи творчих здібностей;
 • Сонце в Близнюках пробуджує допитливість, інтерес до містики, у тому числі допомагає помічати знаки долі;
 • Нептун у Рибах – сигналізує про духовне пробудження;
 • Уран Тельце — несе зміни, зокрема трансформацію старих звичок;
 • Сатурн у Водолії — символ часу, коли потрібно прикладати максимум зусиль для розвитку, ривок уперед можливий через визнання власних помилок, скоєних у гніві чи неуважності.

Планети будуть розташовані лише в одній половині зодіакального кола. Такий стан регулює питання сім'ї, роботи, нерухомості та державних структур, тому радикальних трансформацій у цих сферах можливі великі зміни.

Як Парад вплине на життя

Парад планет змусить багатьох переглянути свої життєві погляди або змінити сферу діяльності, а також дозволить використати енергію планет для радикальних змін:

 • зміни місця проживання,
 • початку нової кар'єри,
 • зміни сімейного стану,
 • зачаття дитини.

Такий період підходить для реалізації планів — Всесвіт направить у потрібний бік, а знаки долі підкажуть правильні рішення. Використовуючи космічну енергію собі на благо, можна вирішити важливі питання. Наприклад:

 • досягти успіху в кар'єрі,
 • знайти своє покликання та налагодити стосунки з близькими.

Щоб не посваритися під впливом деструктивних емоцій, потрібно стежити за своєю поведінкою — у моменти, коли все особливо дратуватиме, свідомо себе смикати і намагатися направити енергію на творення. З людьми треба спілкуватися так, як хотілося б, щоби спілкувалися з тобою. Така стратегія покращить існуючі зв'язки та подарує нові. Будь-які конфлікти бажано оминати стороною, якщо не вийде — спробувати швидше згладити і звести нанівець.

Вплив Параду на знаки зодіаку

Овен

Щоб не запустити цикл негативних подій, постарайся уникати образ і гніву. Чи не вживай алкогольні напої. Проблеми із рідними можна вирішити розмовою. Також з'явиться можливість розрулити проблеми, що накопичилися. Період Параду планет для Овнів – унікальний момент, адже доля їм має шанс втілити свою мрію в реальність.

Телець

Тільці відчують приплив сил та бадьорості. Щоб цей період був вдалим, їм потрібно уникати зайвої метушні та поспіху та сконцентруватися на головному. Нові знайомства обіцяють бути перспективними. а фізична активність піде на користь, травм не передбачається.

Парад планет у червні 2022 року: як позначиться на кожному знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@jeswinthomas)

Близнюки

Парад планет відкриє близнюкам цікаві перспективи. Зірки обіцяють людям цього знака нову цікаву роботу. Вона покращить їхнє матеріальне становище. Сприятливо все складатиметься і на особистому фронті.

Рак

Ракам потрібно зібрати волю в кулак і скласти список важливих справ, щоб усе встигнути. На цей час потрібно утриматися від розваг та ледарства. Відволіктися від сумних думок, якщо вони будуть, допоможе робота. Активна позиція та діловий підхід приведуть до успіху, так що вдасться вбити одразу двох зайців.

Парад планет у червні 2022 року: як позначиться на кожному знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@neonbrand)

Лев

Щоб уникнути розчарувань, Левам не варто бути відвертими. Вдалий період, щоб зайнятися навчанням. Якщо з'явиться шанс вирушити у подорож, краще зробити це одразу. Після викроїти час буде складно – не дадуть невідкладні справи.

Діва

Представники знака розкриють виявлять нові таланти. Тим, хто в парі, можливо, надійде пропозиція вийти заміж. Шлюб, основа якого буде закладена під час Параду, буде щасливою — кохана людина стане надійною опорою та вірним другом.

Терези

Настає сприятливий час реалізації мрії. Особливо, якщо Терези не будуть соромитися висувати свої ініціативи. Будь-які креативні ідеї будуть прийняті без заперечень. Під час Параду планет Терези ухвалять рішення, яке забезпечить фінансову стабільність у майбутньому.

Скорпіон

Не варто приймати проблеми близько до серця — деякі події лише здаватимуться нерозв'язними. Щоб не загнати себе в кут і не захворіти, Скорпіонам потрібно знайти час для відпочинку, а також запровадити кілька корисних звичок. Наприклад, переглянути своє харчування і частіше влаштовувати тривалі прогулянки.

Стрілець

Стрільців зарядить активний відпочинок, розваги та поїздки. Заради такої порції енергії варто взяти паузу у справах та викроїти час для сімейного відпочинку чи відпустки з друзями. А от стосунки з'ясовувати не варто, сварка все зіпсує. Парад також допоможе знайти новий підхід до роботи.

Парад планет у червні 2022 року: як позначиться на кожному знаку зодіаку Джерело: Unsplash (@felixrstg)

Козеріг

Період Параду планет вплине на доходи Козерогів. На хороший чи поганий бік — залежить від представників знака. Якщо виявлять себе активно, заробіток збільшиться, якщо ні — не зміниться чи поменшає. Але, намагаючись у роботі, важливо дотримуватися балансу — не забувати про відпочинок. Перевантаження може призвести до неврозу. Також цей час сприятливий для початку ремонту або покупки нерухомості. З'явиться шанс налагодити стосунки усередині сім'ї.

Водолій

Неймовірно зручний період для Водоліїв. У представників знака з'явиться шанс вирушити у незабутню подорож, отримати корисну інформацію. Водолії зможуть розширити коло друзів та зав'язати корисні знайомства, якщо виявлять комунікабельність. Домашній клопіт буде приємним. Час підходить для ремонту, покупки меблів та техніки.

Риби

Рибам потрібно зосередитись на фінансових питаннях. Наприклад, почати шукати роботу з більш високим заробітком або докласти зусиль на нинішньому місці та досягти підвищення. Ініціатива в цей період приведе до успіху, а ось далекі подорожі краще відкласти. Замість них можна приділити час творчої діяльності, тим більше, що такий запит точно з'явиться — захочеться помалювати, спробувати поліпити з глини або змайструвати фігурку з дерева.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua