Некорисні витрати: звички знаків зодіаку, які роблять їх біднішими

Алкоголь, ігроманія та куріння – очевидні, але не єдині негативні уподобання. До поганих навичок також відносяться якості характеру. Якщо їх не опрацьовувати, можна сильно нашкодити собі.

Некорисні витрати: звички знаків зодіаку, які роблять їх біднішими

Такі слабкості є у кожного, але комусь вдається їх тримати їх у вузді, а комусь ні. У нашій статті ми розповімо, які погані звички можуть зробити людей різних знаків зодіаку найбіднішими — морально й матеріально.

Овен

Алкоголь. Гарячі та запальні Овни не вміють тримати під контролем свої емоції та почуття, тому можуть із нічого зробити скандал. При цьому через 10 хвилин представники знака можуть пошкодувати про сказане та вибачитись. Якщо їх каяття не приймають, Овни страждають. Переживання можуть спонукати їх до алкоголю. Про те, що спиртне — не вихід, а глухий кут, люди цього знака усвідомлюють, коли на ранок після чергової вечірки з жахом дивляться на свій банківський рахунок.

Телець

Нетерплячість. Негативні риси Тельця – упертість та нетерпіння. Коли в їхньому житті відбуваються ситуації, де важливо зупинитися, проаналізувати ситуацію і все розкласти по поличках — Тельці поводяться з точністю навпаки. Вони ставлять собі одне єдине завдання: «Треба зробити негайно!». Такий темперамент Тельцов часто ускладнює їм життя — особисте та робоче. Через квапливість і бажання зробити швидше за інших представники знака можуть втратити великі суми грошей. Наприклад, потрапити на хитрощі шахраїв.

Близнюки

Некорисні витрати: звички знаків зодіаку, які роблять їх біднішими Джерело: Unsplash (@zhpix)

Куріння. Близнюки прагнуть постійно бути всюдисущими — хочуть займатися кількома справами одночасно, всюди і всюди все встигнути. Через це вони постійно нервуються – бояться щось забути, панікують, якщо пропустили якусь прохідну подію. Нескінченна тривожність вимотує Близнюків, тому нерідко, щоб позбавитися від нудоти, що накочує, представники знаку курять. Багато курять. Позбутися цієї звички у них не буде шансів, поки вони не вгамують свій неспокійний розум.

Раки

Залежність екстриму. Для Раків емоції стоять першому місці. Відчувати незабутні почуття якнайчастіше людям цього знака дозволяють екстремальні види спорту. Вони буквально підсідають на «адреналінову голку» і втрачають зв'язок із реальністю, коли обмірковують чергову божевільну пригоду. На своє небезпечне захоплення Раки можуть витрачати всі гроші, не замислюючись про завтрашній день. Така поведінка ще більш-менш допустима для одинаків, але стає великою проблемою для сімейних.

Лев

Некорисні витрати: звички знаків зодіаку, які роблять їх біднішими Джерело: Unsplash (@kaysha)

Ігроманія. Леви егоїстичні і теж азартні. Ці риси характеру нерідко приносять проблеми життя представників знака, зокрема у фінансову сферу. Щоб не стати банкрутами, Левам, як і Ракам, не можна підходити до ігрових автоматів, вплутуватися в авантюри і навіть грати в лотереї. Інакше вони спустять на ці сумнівні справи велику суму грошей, можливо, не лише свої.

Діва

Безтактність. Постійна критика всіх і всі можуть зіграти злий жарт у житті своїх підопічних. У найнесподіваніший момент навіть випадкове їдке зауваження на адресу, наприклад, свого начальника чи ділового партнера може коштувати Діві великого гонорару чи премії.

Терези

Шопоголізм. Терези люблять ходити по магазинах, причому надихає їх не тільки новий одяг і техніка, але і предмети мистецтва, а також вінтажні меблі. На це представники знака можуть спускати величезні суми. Може навіть залізти в кредит, щоб купити щось статусне. Проте вже за кілька днів Терези шкодують про зроблене, коли розуміють, що фінанси знову співають романси.

Скорпіон

Гнівливість і недовірливість. Пристрасні та захоплені Скорпіони швидко спалахують ідеями — не шкодують сил та часу, щоб знайти однодумців, «заразити» їх своїми думками і, якщо знадобиться, вкласти свої гроші на старті. Але якщо Скорпіон зрозуміє, що його не сприймають серйозно, або зачепитися за щось, що розпалить його недовірливість, на зміну дружелюбності прийдуть його погані звички: гнівливість і образливість. У такі моменти Скорпіони можуть наговорити гидоти, влаштувати підступи йди навіть бійку. Закінчується все розривом будь-яких угод та травмами. Якщо були замішані гроші, то ще й фінансовим крахом.

Стрільці

Некорисні витрати: звички знаків зодіаку, які роблять їх біднішими Джерело: Unsplash (@alexhaney)

Відсутність почуття міри. Основна проблема Стрільців — відсутність почуття міри в їжі та фізичних навантаженнях. Такий цікавий комплект. Представники знака витрачають багато грошей на походи ресторанами та кафе, також можуть вкластися в нове спортивне захоплення, а потім закинути його, або, навпаки, маніакально захопитися і довести себе до знемоги або травми. Після Стрільцям доводиться витрачати гроші на відновлення здоров'я.

Козеріг

Трудоголізм. Козероги — трудоголіки, але їхня завзятість у роботі переходить усі межі. Представники знаку працюють не шкодуючи сил – можуть цілодобово стояти на своєму посту і до останнього ігнорують погане самопочуття, а потім дивуються, чому раптом захворіли. Недуга підкошує Козерогів не часто, зате по-крупному. Тому люди цього знака змушені витрачати колосальну суму відновлення свого організму.

Водолій

Брехня. У Водоліїв часто з'являється бажання знайти спосіб легкого збагачення. Наприклад, через обман у азартних іграх. Але представників знака підводить їхню недалекоглядність і оману, що їхній план ніхто не розгадає. Через це Водоліїв часто ловлять на місці злочину, і їм доводиться відшкодовувати збиток у подвійному розмірі.

Риби

Іпохондрія. Яскрава риса характеру Риб – це довірливість і самонавіювання. Тому люди цього знака можуть стати легкою здобиччю для авантюристів та шахраїв. Також гроші з гаманця Риб викачує іпохондрію, до якої схильні представники знаку. Постійне занепокоєння своє здоров'я змушує Риб витрачати величезні кошти на ліки на лікування болячок, яких вони немає.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua