Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

Ім'я Євген спочатку грецьке, воно перекладається як «шляхетний». Друге значення чоловічого імені Євген – «з добрими генами». Від нього утворилося жіноче ім'я Євгена. У Російській імперії ці імена стали поширеними у XIX столітті. Зазвичай так називали своїх дітей представники дворянського стану.

Про форми

Спочатку чоловіче ім'я Женя вимовляли французькою – Ежен. Потім зменшувальною формою стало ім'я Женя. І також часто Євгенія називали Юджином чи Оуэном, як було заведено в британських традиціях.

Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

За однією з версій, ім'я Оуен утворилося від валлійського слова “ягня” або “юність”. Саме таке ім'я носив герой міфів про короля Артура, одного з лицарів Круглого Столу.

Про характер

Описуючи, що означає чоловіче ім'я Євген, багато тлумачів сходяться на тому, що йому властиво постійно фантазувати. Росте він дуже кмітливим хлопчиком, здатним вигадати цікаву гру з нічого. Він активний, гамірний, у своїх іграх завжди є головним героєм, який знищує зло.

Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

Однак нерідко в описі імені Євген, долі та значенні для хлопчика, названого так, значиться той факт, що він буде схильний до знаходження компромісів у житті. Він не конфліктуватиме, воліючи вирішувати питання мирним шляхом.

У нього вроджена здатність до освоєння іноземних мов, він сильний у математиці, чудово пише вірші, а мова його приємна та грамотна. Найчастіше, згідно з тлумаченням імені Євген, цей хлопчик чудово навчається у школі.

Зазвичай Женя занурений у свій внутрішній світ. Реальність йому складно сприймати тверезо, і з дитинства у ньому яскраво проявляється нерішучість. Він важко зосереджується на одній справі. Важливо, щоб Євген розвивав впевненість у собі, адже у значенні чоловічого імені Женя вказано, що йому цієї якості бракуватиме.

Тим не менш, у спілкуванні він цілком легкий, йому не важко подружитися як з хлопчиками, так і з дівчатками. Вже у дорослі роки Женя набуває такої межі, як гнівливість. Через те, що він часто сумнівається в собі самому, стає нервовим. Не виносить критики, досить вразливий.

Визначаючи, що означає ім'я Женя, тлумачі вказують на те, що хлопчик приховуватиме свої внутрішні страхи, намагаючись виглядати непохитним і розв'язним. І відкриватись по-справжньому він не стане. Власник цього імені завжди готовий підставити своє плече людині в біді, з усією уважністю ставиться до тих, хто йому дорогий.

Зазвичай, Женя покладається на свою інтуїцію. Він з легкістю помічає дрібниці, завдяки чому швидко дізнається про те, що відбувається навколо.

Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

І також власник імені чудово розбирається в різних областях життя. Відповідно до значення імені, характеру та долі Євгена, які наказує йому це ім'я, він буде приємним співрозмовником, з яким можна поговорити про все на світі. Йому властива витонченість, він легко стане душею компанії. На кожну тему чоловік видаватиме цікаву історію, багато жартуватиме.

Завдяки своїй комунікабельності та артистичності він стане бажаним гостем на будь-якому заході. Йому не подобається рутина. Євгенія нерідко приваблює театр, література. Описуючи, що означає чоловіче ім'я Женя, можна назвати захопленість його власника математикою, головоломками.

Ця людина навряд чи займатиметься творчістю, їй до душі логічно обґрунтовані вчинки. Він працелюбний, але при цьому має честолюбство, що дозволяє йому просуватися вгору кар'єрними сходами. Нерідко Женя стає інженером, архітектором, конструктором.

У той же час значення імені Євгена характеру і долі чоловіка надає відбиток романтичності. Це призводить до того, що Женя захоплюється письменницьким ремеслом, може стати актором чи журналістом.

У шлюбі він чудовий сім'янин, чудовий батько. Має великий запас терпіння, уникає конфліктів, приводить членів своєї сім'ї до компромісу. У своїй обраниці, як описують тлумачі значення імені, долю та сумісність імені Євген з особами протилежної статі, він понад усе цінуватиме відкритість, внутрішній світ і чистоту помислів. Тому Євген нерідко буває ревнивим. Йому властива непостійність, він легко розчаровується у своїх ідеалах.

Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

За Менделєвим

По-своєму ім'я Євген – значення імені та долю його носія – описав і Менделєв. Згідно з його трактуванням, слово це ніжне та гаряче. Євген буде пристрасною та невгамовною особистістю. Йому властива багата уява. Чоловік, названий так часто ризикує.

Женя буває хоробрим та грубим. У вчинках його часто проявляється імпульсивність, непередбачуваність. Він сам буде джерелом своїх бід, із захватом створюючи їх для себе. Нерідко чоловік із таким ім'ям виявляє безвідповідальність. Його не хвилюють наслідки його вчинків, він легко ображає людей, навіть тих, хто йому дорогий.

Однак йому властива безрозсудна хоробрість. Розповідаючи про таємницю імені Євген, значення імені та долю хлопчика, Менделєв підкреслює, що той не зможе ладнати з оточуючими, але при цьому не приховуватиме образ. Часом чоловік, названий так, дивуватиметься тому, як люди реагують на його дії.

Швидше за все, він буде нестандартною та нестабільною особистістю. Йому нічого не варто радикально змінити місце роботи, переїхати на інший кінець країни, попрощатися з сім'єю. Він любить іти назустріч новому.

За Хігіром

Значення імені Євгеній для хлопчика описав і Хігір. На його думку, правильний переклад цього імені – «шляхетний». З ранніх років названий таким чином виявлятиме кмітливість. Він швидко навчиться читання та письма, багато фантазуватиме.

У значенні імені Євген для хлопчика за Хігіром значиться, що він буде одним із найкращих у своєму класі. Йому легко даються твори, іноземні мови. Він товаришує з однолітками, користується їхньою повагою за прояви доброти та щедрості.

З представницями жіночої статі володар імені стане справжнім лицарем зі схильністю до ідеалізації дівчаток. Дружині властива працьовитість, батьки покладатимуть на нього великі надії.

Нерідко він любить спорт, багато уваги приділяє східним єдиноборствам. Коли названий таким чином хлопчик зіткнеться з труднощами у житті, вони можуть збити його зі шляху. Йому буде складно концентруватися на своїй меті.

На професійній ниві він досягне середніх висот. Найкраще йому даються точні науки, а як хобі він напевно вибере письменницьке ремесло.

Якщо Женя народився навесні року, то йому властива цілеспрямованість. Якщо ж він народився в інший сезон, то велика ймовірність того, що він одружується не один раз. Зазвичай Євген дружить із журналістами, художниками, письменниками.

У жінках він цінує чистоту помислів, причому йому важлива загадка в обраниці. Він чудовий сім'янин, який допомагатиме дружині по дому. Євген спокійно вимиє підлогу, сходить за продуктами, братиме активну участь у господарстві.

Женя ненавидить конфлікти, уникає їх, він у всьому шукає компроміси. Він не з тих, хто воюватиме за лідерство у відносинах, оскільки, згідно з описами імені Євген, значенням імені та долі, накресленим чоловікові, він цінуватиме спокійну атмосферу в сім'ї. Але нерідко дружина вважатиме його слабохарактерним саме через властиву йому миролюбність. І це може призвести до багатьох неприємних наслідків.

Про шлюб

Описуючи ім'я Євген, значення імені та долю його носія, тлумачі підкреслюють, що чоловік, названий так, відчуватиме страждання тих, хто йому дорогий. Але у складних ситуаціях він демонструє нерішучість. І це не пов'язано з боягузтвом.

Зазвичай Женя любить гуляти з дітьми і знаходить спільну мову з дитиною. Власнику цього імені властива ревнивість. Однак він не стане ініціатором розлучення навіть якщо для цього буде привід.

За Надією та Дмитром Зимою

На думку цих тлумачів, хлопчик із таким ім'ям буде спокійним, добродушним, у міру рухливим. Чи в дитинстві він буде непосидючим, проте тихим його не назвеш.

Зазвичай він зберігає золоту середину між спокоєм активністю протягом усього життя. Хоча характер у Євгена досить м'який, володар імені є досить імпульсивним, швидко відповідає на дратівливий фактор. Він досить іронічний.

Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

Йому не подобається вирішувати питання застосуванням сили, він цінує у людях внутрішню інтелігентність. Женя здатний на справжнісінький подвиг, але вже після його скоєння довго дивуватиметься скоєному. Це ім'я накладає на людину відбиток честолюбства. Чоловік, названий так, прагнутиме популярності та матеріальної забезпеченості. Але яке з цих прагнень виявлятиметься яскравіше, багато в чому залежить від виховання.

Зазвичай Женя йде життям, переслідуючи обидві ці цілі разом. Але на професійній ниві він навряд чи йтиме по головах, хоч і постарається вхопитися за шанс просунутися кар'єрними сходами.

Напевно, у якийсь період життя він відкриє свій бізнес, але найчастіше його мрія про фінансову самостійність залишається мрією. Проте винятки є. Зазвичай успіхів у бізнесі досягають Жені, які з дитинства вирізнялися потягом до незалежності.

У відносинах із протилежною статтю цей чоловік буде легким, товариським, йому властива галантність. Він інтелігентний, легко зводить з розуму жінок своєю чарівністю. З великою часткою ймовірності він одружується неодноразово, і, швидше за все, з усіма колишніми партнерками залишиться в теплих стосунках.

Нерідко, дивлячись на Женю, його вважають щасливим у сімейних відносинах, проте сам він дотримується іншої думки, хоча ніколи цього не зізнається. Нареченому таким ім'ям з ранніх років важливо те, як він виглядає в очах оточуючих. Ймовірно, цим пояснюються чудові артистичні здібності. Він такий інтелігентний і привабливий, що цілком може реалізуватися у творчій діяльності.

Секрети спілкування

Через власну неврівноваженість він часто схилятиметься то в один, то в інший бік. І нерідко люди через це вважають його слабохарактерним. Але це не так, ця ілюзія легко руйнується в момент, коли зачеплені виявляються інтереси цього чоловіка. У ході конфлікту з Женею варто готуватися не до рішучих дій з його боку, а до прояву великих запасів його іронії.

Слід в історії

Знаменитий носій імені – Євген Євстигнєєв – геніальний актор театру «Сучасник» та МХАТу. Жив він у 1926-1992 роки, а запам'ятався здатністю передати найтонші риси у характері своїх героїв. Він знімався і в багатьох фільмах, найвідомішою його роллю став професор Преображенський у «Собачому серці».

Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

Найяскравіше в його характері виділялася іронічність, яка робила його привабливим як у житті, так і в театрі. Збереглися відомості про реальний випадок, який якнайкраще демонструє це. Якось у театрі «Сучасник» він грав у виставі «Декабристи». Олег Єфремов у ролі царя Миколи I мав сказати: «Я відповідає за все і за всіх», але обмовився і сказав: «Я відповідаю за все і за світло». “Ну, вже тоді і за газ, і за воду, Ваша Величність”, – підхопив його партнер Євген Євстигнєєв.

Ружею

Руже описує Євгена як людину, яка живе у двох світах. Він зазначає, що чоловікові, названому так, буде властива сентиментальність. Рутше вважає, що Євген – психопат, але часто приховує це. У його сексуальному житті відзначаються дві тенденції – завдяки своїй вразливості образ коханої Женя ідеалізуватиме, а в період розчарування в ній стане агресивно-сексуальним. І такі повороти призведуть до неприємних наслідків.

Євген пасивний, він легко може мати схильність до мазохізму. Він має слабку волю. Нерідко здається, що чоловік з таким ім'ям занурений у свій внутрішній світ, але насправді він пильно стежить за тим, що відбувається навколо.

Перш ніж почати діяти, Євген ретельно розраховує свої сили. Він має розвинену інтуїцію. Зазвичай інтереси його вибіркові, Женя любить вдаватися до деталей і пропускати значні явища, не звертаючи на них уваги.

Євген нерідко піддається чужому впливу. Йому властива невпевненість у собі та нерішучість. Але він вміє адаптуватися до мінливих обставин. Женя часто втомлюватиметься, важливо, щоб спосіб його життя був розміреним.

Сексуальне життя Євгена підкоряється почуттю. Йому потрібен час, щоб усвідомити своє бажання, а потім все минає швидко.

Женя стане чудовим дослідником, який керуватиме не одним напрямком у роботі. Він комунікативний, особливо яскраво це проявляється, коли володар імені у хорошому настрої, але траплятися таке буде рідко. Йому не подобається відмовлятися від минулого. Не можна давати йому замкнутися у собі.

Сексуальний портрет по Хігіру

Женя ретельно обирає собі партнерку. Він виборчий і вимогливий до осіб жіночої статі. Його не можна назвати женоненависником, але все ж до представниць слабкої статі він ставиться з зневагою. Зазвичай Євген асоціює свою обраницю з невинністю, на захист якої активно вставатиме.

Краса та чарівність жінки для нього нерозривно пов'язані із сексуальністю. Він вважає, що інтимний досвід потрібен у молоді роки, а вже у дорослому віці людина має цікавитися чимось серйознішим – своєю справою, сім'єю та дітьми. І не дивно, що його обраниця нерідко почуватиметься незадоволеною поруч із ним. Вона почне часто дратуватись, стане вибагливою з часом. Але дивно те, що Женя сам вважатиме себе скривдженою стороною.

Ім'я Євген: значення імені та доля, походження, іменини

У сексуальному плані для Євгена стимулом є велика різноманітність партнерок. Для нього це не соромно – він має широкий погляд на світ. Женя часом буває відвертим, висловлюючи свої сексуальні уподобання, йому невластиві комплекси. Для нього важливо не тільки задовольнити потреби своєї обраниці, а й самому відновитися душевно та фізично.

Якщо він у чомусь незадоволений дружиною, то все одно розлучатися не буде. Він намагатиметься надолужити втрачене з іншою дівчиною. З віком він знизить стандарти у виборі партнерки, тому що секс для нього стане лише біологічною необхідністю.

Висновок

Таким чином, ім'я Євгена накладає на характер людини серйозний відбиток. Названий так чоловік демонструватиме іронічність. Він стане привабливим, але зі своєрідним ставленням до жінок людиною.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua