Походження та значення імені Вахід: особливості характеру чоловіка

Будь-яке ім'я є особливим символічним кодом, що впливає на самоідентифікацію людини. Воно сильно впливає на життєвий шлях носія, тому так важливо пізнати його значення. Ім'я Вахід, незважаючи на тверде і мужнє звучання, насправді наділяє свого володаря м'яким і добрим характером, схильністю до самопожертви. Можливо, саме позитивною енергетикою та зумовлена його популярність, яка з роками не втрачає своєї актуальності.

Значення та походження імені

Ім'я Вахід має арабське коріння. Це легко вгадується за звучанням. Воно є похідним від ім'ятворчого компонента وحيد (Vakhit), який дослівно перекладається російською, як «один, єдиний, винятковий». Саме так звучить одне з імен Аллаха. Найбільший попит він має у мусульман: азербайджанців, чеченців, іранців, турків, казахів. Згідно з давнім тлумаченням, значення імені Вахід – «первісток, обраний».

Характер Вахіда

Носій імені – безкорислива, добра, відкрита людина, для якої сенс життя полягає в прагненні допомагати оточуючим. Заради близьких він готовий пожертвувати кар'єрою, особистим щастям, самореалізацією. Чоловік почувається по-справжньому щасливим лише тоді, коли відчуває свою потребу та значущість. Він одержує радість не від споживання, а від служіння людям. Якщо поруч із володарем імені є хтось, хто гідно цінує його самовіддачу, він може досягти небувалих успіхів у кар'єрі.

Любовні стосунки

Вахід, чиє ім'я означає «один, перший, винятковий», хоче бути єдиним і незамінним для своєї обраниці. Він оточує кохану неймовірною турботою, увагою, ласкою, але його опіка буває надто обтяжливою. Закидати чоловікові нав'язливість неможливо, адже він щиро вважає, що робить все правильно. Тривалий та гармонійний союз вийде з тією дівчиною, яку влаштовує така самовіддана відданість обранця.

Походження та значення імені Вахід: особливості характеру чоловіка

У сімейному житті Вахіда можна з упевненістю назвати зразковим сім'янином: він зробить все можливе, щоб забезпечити дружині та дітям комфортне існування. Дружина може бути впевнена у його чесності та порядності. Чоловік сам ніколи не піде шукати пригод на боці та обраниці не простить зради.

Кар'єра та робота

Вахід – сумлінний та відповідальний працівник, завжди доводить розпочате до кінця, відрізняється дисциплінованістю та працьовитістю. З нього вийде чудовий виконавець, але не дуже добрий начальник. Через м'якість та доброту чоловікові складно керувати підлеглими. Крім того, володар імені і сам не прагне кар'єрного зростання: він отримує задоволення від того, що допомагає людям, несе у світ добро, бореться за справедливість.

Походження та значення імені Вахід: особливості характеру чоловіка

Відповідні професії:

 • юрист;
 • адвокат;
 • співробітник правоохоронних органів;
 • лікар;
 • психолог.

Нумерологія імені

Походження та значення імені Вахід: особливості характеру чоловіка

Нумерологічне значення імені Вахід дозволяє скласти точний психологічний портрет чоловіка. Числом долі носіїв даної іменоформи є шістка, що уособлює спокій та стабільність. Такі люди свято вшановують традиції, мають консервативні погляди на життя, бояться змін. Почуття обов'язку не дозволяє їм розірвати стосунки з родичами, друзями, відмовитися від старої безперспективної роботи на користь нової високооплачуваної.

З недоліків характеру можна виділити лінь, інертність, небажання займатися саморозвитком, делікатність, впертість, невдоволення зовнішнім світом, відсутність лідерських якостей.

Розшифровка за літерами

Літерне значення імені Вахід:

 1. В – творчі здібності, комунікабельність.
 2. А – прагнення до духовного та фізичного комфорту.
 3. Х – прагнення здобути авторитет у суспільстві, порядність.
 4. І – чесність, доброта, романтичність.
 5. Д – впертість, замкнутість, гордість.

Талісмани та астрологічні характеристики

Походження та значення імені Вахід: особливості характеру чоловіка

До талісманів та астрологічним символам власників імені належать:

 • відповідний знак зодіаку – Овен, Скорпіон;
 • планета-покровитель – Марс;
 • стихія – вогонь;
 • вдалий день тижня – вівторок;
 • метал – залізо;
 • каміння-талісмани – аметист, яшма, магнетит;
 • тотемні тварини – вовк, ворон, гриф, кінь;
 • тотемні рослини – спаржа, кропива, верес;
 • щасливе число – 6;
 • відповідні кольори – вогненно-червоний, кривавий.

Незалежно від національності, ім'я Вахід є уособленням жертовності, гуманності, відданості та чесності. Поруч із таким чоловіком кожна жінка зможе відчути себе справжньою королевою та музою, що надихає обранця на нові звершення.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua