На кохання, на багатство, на удачу: як ворожити у Новий рік, щоби все збувалося

Чого ти чекаєш від Нового року: ворожіння в ніч з 31 грудня на 1 січня допоможе сформулювати не тільки найзаповітніші мрії, а й цілком конкретні цілі. Все, що ти загадаєш у цей чарівний час, обов'язково здійсниться!

На кохання, на багатство, на удачу: як ворожити у Новий рік, щоби все збувалося

Хоч би яким був сценарій новорічної вечірки, у ньому завжди є місце містиці. Чарівна магія цифр, перехід з одного року в інший, що відбувається в одну мить, змушує навіть найпрагматичніших циніків повірити в диво. Спалювання папірця з побажаннями та попіл у шампанському давно вже стали звичним звичаєм поряд з олів'є та «Іронією долі».

При цьому всім хочеться чогось нового та казкового. Обов'язково використовуй такий настрій — влаштуй у цей день ворожіння. Можна перетворити їх на веселу розвагу для всієї компанії, а можна усамітнитися і цілком серйозно поспілкуватися з Всесвітом. Як гадати на Новий рік? Використовуй традиції, інтуїтивні підказки та фантазію. А для натхнення вивчи перелік найпопулярніших передноворічних ворожінь.

Найкращі ворожіння у Новий рік: бажання здійсняться!

Для домашнього гадання не потрібно щось купувати, можна використовувати підручні матеріали. Головне, визначити мету ритуалу. Що ти хочеш дізнатися, яка сфера життя тебе особливо цікавить, що хочеш попросити долю? Відповівши на ці питання, вибирай спосіб ворожіння.

На кохання

На кохання, на багатство, на удачу: як ворожити у Новий рік, щоби все збувалося

 • Віщий сон. Перед тим, як лягти спати, потрібно взяти аркуш паперу та намалювати на ньому олівцем чоловічий силует. Не прагну до високохудожнього виконання, головне, щоб ти могла намалювати нареченого в уяві. Який він? Високий чи середнього зросту, худорлявий чи накачаний, білявий чи брюнет? Постарайся якомога чіткіше побачити майбутнього обранця. Потім поклади малюнок у чорний пакет та помісти під подушку. Якщо тобі судилося наступного року зустріти свого єдиного, він тобі обов'язково насниться.
 • Ім'я нареченого. Це може стати веселою розвагою та приводом для жартів у дружній компанії на цілий рік. Старовинний російський звичай так радить дізнатися ім'я нареченого. Відразу після настання Нового року чи Різдва потрібно вийти на вулицю та спитати першого зустрічного, як його звуть. Так кликатимуть і твого обранця. Ще один спосіб – налити в широку ємність воду і прикріпити на краю папірці з чоловічими іменами. Дівчата сідають навколо і пускають у плавання шкаралупи волоського горіха. До якого імені твоя шкаралупа пристане, той і буде твоїм коханим. Можна дмухати на «кораблики» та підганяти їх до бажаного берега — і це дуже весело!
 • Люстерко. Це потрібно робити одній та у відповідному стані душі. Краще налаштуватись серйозно, тоді є шанс отримати результат. Незадовго до півночі закрийся в спальні чи іншому окремому приміщенні. Постав на стіл дзеркало та склянку з водою. Одночасно з боєм курантів запали свічку перед дзеркалом, візьми в руку склянку, підніми її до очей і через воду глянь у дзеркало. За старих часів при цьому говорили: «Нареченого покажи, про майбутнє розкажи». Якщо тобі пощастить, можеш побачити у дзеркалі образ майбутнього чоловіка.

На багатство

На кохання, на багатство, на удачу: як ворожити у Новий рік, щоби все збувалося

 • Візерунки на склі. 31 грудня візьми будь-яке скельце або дзеркальце. Налий на нього трохи води та виклади на мороз — на балконі чи за вікном. Вранці уважно розглянь, як виглядають візерунки. Якщо явно видно кола, кола, будь-які плавні лінії – наступний рік пройде в достатку, грошей вистачить на все. У візерунках переважає мотив «ялинка» — потребувати не доведеться, якщо важко працюватимеш. Багато гострих кутів, ламаних ліній — готуйся до фінансових труднощів. На кохання, на багатство, на удачу: як ворожити у Новий рік, щоби все збувалося
  • Чашки. Ворожіння для компанії. Візьми 7 чашок, необов'язково однакових. Одну наповни водою. В інші поклади по черзі трохи цукру, сіль, кільце, монетку, цибулину, шматочок хліба. Якщо народу більше, розклади всі інгредієнти у кількість чашок. Ворожки відвертаються. Ти переставляєш чашки місцями. Потім всі заплющують очі, повертаються до столу і кожен акуратно, намагаючись не торкнутися вмісту, бере одну чашку. Потім дивимося, що комусь дісталося. Вода пророкує наступного року спокійне життя. Цукор обіцяє удачу. Сіль попереджає про неприємності. Хліб символізує достаток, сите життя, монета — багатство, фінансовий прибуток. Цибуля – це сльози. Кільце – велика можливість вийти заміж.
  • Звуки 1 січня вранці потрібно підійти до вікна і відкрити кватирку. Перший звук, який ти почуєш, передбачить, що чекає на тебе в найближчому майбутньому. Чийсь сміх принесе успіх, досягнення мети, виконання бажань. Особливо добре почути, як сміється дитина. Собачий гавкіт говорить про нові корисні знайомства. Жіночий голос застерігає від пліток та неприємних розмов за спиною. Чоловічий передбачає спокійний рік, без потрясінь. На кохання, на багатство, на удачу: як ворожити у Новий рік, щоби все збувалося

   Щоб дізнатися про майбутнє, необов'язково намагатися зробити це в ніч на 1 січня. У нас у країні прийнято ворожити до передодня Хрещення, 18 січня. Якщо Новий рік ритуал пройде добре і сподобається твоїм гостям, наступний сеанс можна приурочити до старого Нового року. Це свято відзначають не так широко, але й за сімейним столом, зібравшись із близькими родичами, можна запропонувати знову погадати — адже свято ще з нами.

   • Наприклад, за допомогою звичайної нитки червоного кольору. На аркуші паперу пишемо бажання. Беремо червону нитку, продаємо її в голку. Праву руку розташовуємо на столі паралельно до паперу. У ліву беремо нитку з голкою і піднімаємо руку над столом так, щоб голка розгойдувалася над листом на висоті 5-7 см. Якщо голка хитається маятником – відповідь негативна. Якщо ходить колами — бажання здійсниться.
   • На старий Новий рік можна погадати і на нареченого. Використовуй перевірений інструмент – карти. Візьми нову колоду, добре перемішай. Витягай карти одну за одною, рахуючи до тринадцяти. Подивися на карту, яка випала останньою. Якщо це валет чи король, наступного року одружишся. Причому бубновий і червовий означають, що наречений буде веселою і легкою людиною. Трефовий чи піковий – серйозним та налаштованим на кар'єру. Королі темної масті обіцяють забезпечене та благополучне заміжжя. Черв'яні та бубнові попереджають: заради чоловіка, можливо, доведеться переїхати в інше місто чи країну.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua