“Токсичні” числа в особистій психоматриці: які цифри негативно впливають на наше життя

Розповідаємо, поєднання та відсутність яких чисел, згідно з нумерологією, псують наш характер.

«Токсичні» числа в особистій психоматриці: які цифри негативно впливають на наше життя

“Квадрат Піфагора”, або Психоматриця

“Квадрат Піфагора” – самостійний напрямок в нумерології. Історія вчення сягає корінням у глибину століть. Першими взаємозв'язок між датою народження людини та її характером помітили єгипетські жерці. Пізніше давньогрецький філософ і математик Піфагор трансформував систему, внісши до неї математичну концепцію.

Вчений та його прихильники доповнили значення окремих цифр визначеннями цільових ліній квадрата. Так з'явилася психоматрица, що дозволяє розрахувати мету та місію людини. В окремій статті ми докладніше розповідали, що таке “Квадрат Піфагора”, як зробити розрахунки самостійно та розшифрувати їх.

Числа «токсіків»

Аналіз людини через “Квадрат Піфагора” відбувається на основі дати його народження. Кожна цифра у психоматриці має позитивну та негативну характеристику. За ними можна визначити, наскільки людина схильна до токсичності та чому. Щоб не гаяти часу, можна зробити онлайн-розрахунок «Квадрата Піфагора». Наприклад, так має психоматрица для дати народження: 20.04.1991.

«Токсичні» числа в особистій психоматриці: які цифри негативно впливають на наше життя

Розберемо, які числа надають поведінці «токсичності», як вони проявляються в залежності від осередку, до якого знаходяться, і дізнаємося, чи є вони в нашому прикладі.

Як виявляється «токсичність» цифр 44, 55 та 88

  • 44 – сектор здоров'я. Якщо людина не реалізує свій спортивний чи фізичний потенціал, не спрямовує енергію у правильне русло, у неї підсвідомо накопичується агресія.
  • 55 – надмірна логіка. Сильний розум та потужний інтелект. Настільки, що людина постійно щось думає, помічає кожну дрібницю, кожну деталь, яку інші люди. У тому числі недоліки.
  • Якщо в матриці є 88, то він може ввічливо промовчати свої висновки. Інші не обмежують себе у висловлюваннях, і ці зауваження часто можуть бути досить їдкими і колкими.

«Токсичні» числа в особистій психоматриці: які цифри негативно впливають на наше життя Джерело: freepik.com

Що якщо в матриці є лише цифри 22 або 44

Коли в матриці людини зустрічаються цифри 22 або 44, це означає, що вона занадто багато енергії. Якщо не використовувати її, вона трансформується на пасивну агресію. Такі люди терплять, мовчать, а потім буквально вибухають і вступають із кимось у конфлікт на рівному місці. Так організм намагається позбутися надлишку енергії.

Про що говорить «порожнеча» та цифри 22, 55, 99

– токсичність через надмірну логіку

  • “Порожнеча”. Коли у показнику матриці відсутня трійка, сектор «Інтерес» у людини порожній. У цьому випадку спостерігається схильність до песимізму та депресії.
  • 22. Якщо в сусідньому секторі «Енергія» знаходиться багато двійок — від двох і більше — такі гнітючі настрої виявляються сильнішими.
  • 55. Погіршити ситуацію також може сусідство цифри 55. У цьому випадку людина концентрує увагу на негативних деталях, недоліках, помічає різні нюанси та чіпляється за них.
  • 99. Наявність цієї цифри говорить про хорошу пам'ять. З одного боку, це добре, але з іншого — володар такої психоматриці, помітивши якийсь недолік, якщо й промовчить, то лише одного разу. Якщо помітить щось подібне ще раз, обов'язково висловиться і зробить це досить їдко.

Завжди краще першому дізнатися про свої недоліки, знати, як їх опрацьовувати. Це приємніше, ніж почути про свою «токсичність» із боку та втратити стосунки з важливими людьми. Нумерологія, на думку Маріяни Анаель, дозволяє ефективно обчислити свої слабкі місця та врівноважити їх для комфортного життя.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua