Подорож як сенс життя: 4 знаки зодіаку з «циганською душею»

За першої ж нагоди учасники нашого списку рвуться за межі будинку — назустріч пригодам. Впевнені, що у Лари Крофт чи Індіани Джонса був якийсь із цих знаків зодіаку.

Подорож як сенс життя: 4 знаку зодіаку з «циганською душею»

Ти живеш заради пригод та гострих вражень. Саме тому не мислиш себе без постійних подорожей та підкорення нових територій. Якщо проводиш у чотирьох стінах занадто багато часу, в'янеш як кімнатну квітку. Ти потребуєш постійної зміни обстановки, і зовсім не боїшся круто змінити своє життя. Дальнє відрядження? Валіза вже зібрані! Переїзд у інше місто? Чому б і ні? Твоя бунтівна і волелюбна душа знаходить спокій тільки в подорожах та пригодах.

2 Близнюки

Подорож як сенс життя: 4 знаку зодіаку з «циганською душею» Джерело: Unsplash (@felixrstg)

На відміну від Овнів, які можуть зірватися у велику подорож наодинці, тобі для пригод життєво необхідна компанія. Близнюки сильно залежать від соціуму, розквітаючи у колі друзів. Де ще можна стати душею компанії, розповідаючи тисячу та одну захоплюючу історію? Ти погодишся на будь-яку авантюру, але якщо до неї приєднаються близькі люди. Інакше страждатимеш, але тільки доти, доки не заведеш нових знайомих на новому місці або по дорозі. Відбувається це дуже швидко, тому можна не перейматися відсутністю компанії. Такі унікальні люди, як Близнюки, обростають друзями і знаходять контакти в різних куточках планети. Дуже часто вони вирушають у гості до нових товаришів, кочуючи з одного місця на інше і пізнаючи місцевий побут.

Подорож як сенс життя: 4 знаку зодіаку з «циганською душею» Джерело: Unsplash (@nixcreative)

Час від часу (або дуже часто) ти любиш тікати від своїх проблем, шукаючи втіху у подорожі. Саме в незнайомому середовищі можна знайти втрачену гармонію та знайти відповіді на складні питання. Для Водоліїв подорож є справжнісіньким сенсом життя, адже тільки в пагоні можна вийти на новий рівень просвітлення та черпати натхнення. Зазвичай ти дієш спонтанно і до останнього моменту не уявляєш, в який бік повернути. Як правило, найбільше Водоліїв приваблюють відокремлені місця з гарною природою, які ідеальні для споглядання та медитації. Ти вкладаєш у свої подорожі дуже багато і знаходиш у ньому справжнє призначення.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua