4 знаки зодіаку, серед яких найчастіше зустрічаються жахливі свекрухи

Розповідаємо, чому мама твого коханого може поводитися неприязно і що з цим робити.

4 знаки зодіаку, серед яких найчастіше зустрічаються жахливі свекрухи

Свекрухи-Овни нерідко виявляють ревнощі та егоїзм і вступають із невісткою в конкурентні відносини. Тож не варто чекати, що вони одразу стануть дружні. Щоб пом'якшити притирання, краще спочатку не вставати між нею і її сином, навіть якщо вона прагне занадто багато уваги. Вітай її, навіть якщо відвідує тебе вп'яте за тиждень. Згодом така владна свекруха послабить хватку.

Ніколи не говори їй про сварки та розбіжності у вашій парі, бо матері-Овни точно не встануть на бік невістки. Вони завжди думатимуть, що це обраниця сина у всьому винна і лише створює йому проблеми у житті. Дотримуючись цих думок, почнуть вигадувати, як швидше прибрати невістку з очей геть. Тому краще не конфліктувати з чоловіком чи нареченим у її присутності та по можливості підтримувати з такою свекрухою нейтральні стосунки.

2 Лев

4 знаки зодіаку, серед яких найчастіше зустрічаються жахливі свекрухи Джерело: freepik.com

Львів має непростий характер — вони прагнуть контролю, влади та домінування у всіх сферах життя і особливо в сім'ї. Від дорослих синів такі мами очікують шанобливого ставлення як до єдиної королеви у своєму житті. Тому їм важко миритись, якщо син прислухається до коханої більше, ніж до них. Невістки свекрухи-Лева треба засвоїти, що їм краще не говорити нічого впоперек. Тільки всіляко показуючи, що вона в будинку головна, можна заслужити її поблажливість.

Конкурувати з такими свекровками марно. Якщо ти їй не сподобаєшся, вона не прикидатиметься, навпаки, провокуватиме проблеми у вашому шлюбі чи стосунках. Але якщо встановити з нею хороші міцні відносини, в яких вона почуватиметься головною, стане вірною опорою та підтримкою.

3 Скорпіон

4 знаки зодіаку, серед яких найчастіше зустрічаються жахливі свекрухи Джерело: freepik.com

Представниці цього знаку зодіаку нелегко втертися в довіру, особливо якщо йдеться про обраницю її сина. Свекруха-Скорпіон дуже ревнива, тому в жодному разі не слід перетягувати ковдру на себе в її присутності або показувати їй, що ти в будинку головна. Зроби вигляд, що вона також важлива у житті свого сина, тоді вдасться встановити дружній контакт. Якщо вдасться завоювати її розташування, матимеш надійного союзника і захисника. Якщо ж не вийде, чекай на пасивно-агресивні висловлювання і тиск. Найкраща тактика в такому разі — не сперечатися і говорити правду, адже Скорпіони тонко відчувають брехню.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua