Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку

Знайшли у персонажа відомого серіалу спільні риси із твоїм знаком зодіаку.

Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку

Овен – Кагир

Овни за своєю природою цілеспрямовані і впевнені в собі люди, які завжди схильні йти на ризик у досягненні своїх цілей. Кагир — один із найжорстокіших персонажів у «Відьмаку», який слід своєму серцю з наміром досягти своїх особистих цілей. Він не дбає ні про кого і може вбити будь-кого, хто спробує стати на його шляху. Це агресивний герой, який рішуче йде до своїх цілей. Подібними рисами має і Овен — люди цього знаку часто агресивні, цілеспрямовані і не дозволяють нікому вставати на шляху.

Телець – Геральт

Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку Джерело тут і далі: кадр із серіалу «Відьмак»

Тельці — терплячі та надійні люди, бо вони завжди намагаються дивитися на речі практично. Проте представники знака можуть бути дуже впертими — якщо вирішили щось зробити, то їх уже не переконати. Тільці не люблять, коли їм вказують, що робити, оскільки вони йдуть лише своєму серцю. Те саме відбувається і з відьмаком. Геральт – головний герой цієї історії, його характер демонструє ідеальні риси Тельця. Він терплячий і дозволяє нікому вказувати йому, що робити.

Близнюки – Цирила

Близнюки вірні і добрі за своєю природою і з них виходять добрі друзі. Їх дбайливий характер приваблює людей, але нерішучість виводить із рівноваги. Цирила, або Цирі, має всі риси Близнюків, у неї золоте серце і вона дуже ласкава. Цирі теж є ключовою героїнею серіалу, якій доводиться стикатися з багатьма труднощами, але її кмітливість допомагає їй пережити ці важкі часи.

Рак – Істредд

Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку

Народжені під знаком Рака емоційні та дбайливі. Вони співпереживають тим, хто переживає важкі часи у житті і цінують почуття понад усе. Всі ці риси видно в особистості Істредда. Було ясно видно, що він відчуває до неї справжні почуття і не має спраги влади. Істредд цінував почуття понад усе інше і багато допомагав. Це яскраві риси раку.

Лев – Геральт

Хоча Геральт має ознаки Тельця, у його особистості є риси Лева. Леви люблять сяяти серед людей і прагнуть бути лідерами. Вони люблять свою справу і хочуть, щоб про них говорили. Завдяки сильному характеру оточуючі тягнуться до Левів, також і Геральт привертає загальну увагу, куди б не пішов.

Діва – Тисая

Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку

Діви — перфекціоністи, які звертають увагу на деталі та аналізують навколишній світ. Як і Тисая, яка дуже добре організована і хоче досягти найкращих результатів від усіх своїх магів. Вона надто наполегливо підштовхує всіх, що є основною рисою цього знака. Діви критично ставляться до своєї справи, і коли їх ставлять на чолі, підуть на все, щоб досягти найкращого результату.

Ваги — Лютик

Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку

Терези люблять спілкуватися, виходити у світ, проявляти дипломатію і за будь-яку ціну уникати конфліктів. Персонаж, який відповідає всім цим якостям, — серіальний бард Лютик. Це людина, яка любить насолоджуватися кожним моментом та має здоровий підхід до життя. Він співає і танцює, щоб розважити людей, і багато каже, як і кожні Терези.

Скорпіон – Фрингілья

Скорпіони потайливі і вважають за краще тримати свої думки при собі. При цьому люди цього знаку винахідливі та пристрасні. Фрінгілья грає важливу роль у фінальній битві серіалу і не поспішає розкривати свої ідеї. Їй подобається тримати свої плани в таємниці та говорити про них дуже мало. Як і кожен Скорпіон, вона також цілеспрямована і винахідлива, оскільки є однією з найкращих чаклунок.

Стрілець – Стрігобор

Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку

Стрільці розумні. активні і працьовиті, вони можуть досягти того, у що вірять. Те саме можна сказати і про Стрегобора, дивного персонажа, який готовий на все заради досягнення своїх амбіцій. У тому числі піти проти самого відьмака. Безперечно, він розумний і має неперевершені здібності, тому його і поважають інші.

Геральт, Лютик чи Цирі: який ти персонаж із серіалу «Відьмак» за знаком зодіаку

Риб, що народилися під знаком — терплячі, емоційні і дуже дбайливі люди, а також всепрощаючі і романтичні. Єнніфер — безумовно Риби, оскільки має всі ці риси. Із самого початку серіалу вона постає як емоційна людина. Навколишні часто недооцінюють її і намагаються тиснути — так само люди не сприймають Риб всерйоз через їхній м'який характер. Але все змінюється, коли представники знаку сягають точки. Тоді всі розуміють, що їх треба шанувати.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua