Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Гороскоп Лева на 2023 рік готує багато цікавого та захоплюючого. Прогнози ґрунтуються на розташуванні планет. Особливо сприятливим періодом буде перше півріччя. Представникам знака в цей час вподобає доля у справах за кордоном та будь-яких подорожах.

Загальні тенденції

Рік Кролика починається для Львів із завантаженості у навчанні чи роботі. Доведеться багато уваги приділяти навчальним курсам, письмовим роботам, що допоможе здобути грандіозний досвід. Наполеглива праця неминуче призведе до просування кар’єрними сходами або переходу на хорошу роботу. Слід досягати своїх амбітних планів разом із однодумцями.

У особистому житті Львів помітні зрушення розпочнуться вже у лютому. У цей час можна вдатися до спроби налагодити взаємини, якщо є привід. Можна урізноманітнити зустрічі романтичною вечерею або рольовими іграми, щоб струсити почуття, що заснули.

Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

На початку весни почнуть надходити різні цікаві пропозиції та проекти, на які може не залишатись часу. Левам доведеться якнайшвидше закінчувати розпочаті справи. До травня слід засукати рукави і добре попрацювати. Тоді результат не забариться. Найманих працівників очікує на підвищення. А у підприємців буде дуже вигідний контракт.

Стан здоров’я Львів балансуватиме на межі. Інтенсивна професійна діяльність добре вимотує до середини року, тому липень краще виділити для відпочинку, відпустки. До серпня сили відновляться і можна буде знову йти в бій.

Початок осінь вдалий для здійснення великих побутових покупок. Тільки перед придбанням краще замислитись, наскільки ця річ актуальна для Львова. У цей період можна планувати ремонт. Він пройде набагато швидше та легше, ніж в іншу пору року.

Любовний гороскоп

Леви та Леви відносяться до стихії вогню, тому представникам знака властиві запальність та агресивна поведінка стосовно оточуючих. Бажання досягти бажаної мети і нетерплячість може неабияк зіпсувати намічені романтичні взаємини. Швидше за все, їх наздожене розрив, який принесе у свою чергу безмежну свободу.

У сімейних Львів намітиться кризовий період уже у першій половині року. Кролик дозволить подолати труднощі, якщо подружжя захоче разом налагодити стосунки, поговорить до душі. Це буде своєрідна перевірка на силу почуттів та серйозність намірів.

Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Якщо представники знака немає чітких орієнтирів, цей час надасть море свободи. Це не зовсім добре, тому що призведе до протилежного стану – психологічного глухого кута. Леви хапатимуться за все поспіль. Зустрічатися з усіма, хто призначить побачення. У результаті можна дуже заплутатися у випадкових зв’язках.

Друга половина року чудово підходить для одруження та зачаття немовляти. Головне, щоб поряд була людина, яку представники знака справді люблять та цінують.

Гороскоп здоров’я

Рік Кролика в цілому очікується нейтральним для здоров’я, але будуть свої нюанси. Насамперед бажано приборкати свою зайву емоційність, тому що саме вона сильно впливатиме на самопочуття.

Варто зайвий раз подумати, щоб вибігти на хвилинку в одній футболці на вулицю та захворіти. Можливо, саме в період хвороби Леви упустять вигідну угоду або пропозицію по роботі.

Навесні є великий ризик отримати виробничу травму, але знову ж таки через підвищену емоційність та запальність. Гороскоп рекомендує зайнятися доступним видом спорту, щоб своєчасно випускати пар.

Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

До середини року самопочуття стабілізується. Хронічні захворювання перестануть турбувати. Якщо з’явиться можливість незаплановано відпочити, астрологи рекомендують скористатися цим і вибратися в санаторій або на курорт. Це значно підвищить працездатність.

До кінця літа емоції почнуть затихати, настає сприятливий час для самолікування, заняттями йогою чи езотеричними практиками. А наприкінці року настане момент, коли сприятлива подія значно вплине на фізичний та психічний стан.

Грошовий гороскоп на 2023 рік

Абсолютно вдалий період для професійної діяльності та фінансового стану. Протягом року Кролик принесе чимало випробувань, але вони принесуть свою гідну нагороду. Не доведеться особливо розраховувати на підтримку колег, деякі з яких просто заздритиме успіхам Львів.

На початку року відкриється багато перспектив, серед яких доведеться обирати найвигідніші. У будь-якому разі: найманий працівник чи підприємець, у роботі представникам знака краще зосередитися на головній меті, що веде до збільшення доходів.

Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Можна реалізовувати плани, які здавалися раніше недосяжними. Тільки не варто, як і раніше, ризикувати і вступати в сумнівні угоди. Спустошити гаманець може допомогти чоловік чи дружина. Не варто піддаватися хвилинним поривам і здійснювати імпульсні покупки, про які потім доведеться пошкодувати.

У другій половині року краще грати в команді, тож можна досягти набагато більших результатів. Підприємцям варто задуматися про інвестиції у вигідний проект.

Прогноз на кожен місяць

Гороскоп на кожен місяць дозволить підготуватися до певних моментів, уникнути непотрібних конфліктів та прискорити вирішення важливих питань:

Назва місяця Прогнози астрологів
Січень Бажано зосередити свою енергію на вирішенні певних питань. Потрібна увага та розуміння для других половинок.
Лютий Краще зосередитися на своїй сім’ї, на коханні та вірності. А інші справи на якийсь час доведеться відкласти, інакше є ризик втратити чоловіка.
Березень Сприятливе спілкування з друзями та знайомими. З’явиться впевненість у власних силах, підвищиться самооцінка.
Квітень Великий приплив енергії допоможе подолати труднощі, що зустрічаються. Професійні перспективи мають бути на найвищому рівні.
Травень Бажано усі серйозні питання відкласти на кінець місяця. Важливо бути стриманим та дипломатичним, чекаючи, коли несприятливий період закінчиться.
Червень Ідеальний час для любовних взаємин вільних представників та сімейних. Фінансові активи збільшаться із завершенням вигідних проектів.
Липня Активно розвиваються соціальних відносин. Місяць сприятливий для будь-яких починань у професійній сфері.
Серпень Слід обмежити свої бажання та прислухатися до думки інших. Гороскоп принесе нові знайомства та друзів.
Вересень Спокійне життя дасть змогу прислухатися до думки близької людини. Буде багато можливостей для розваг, що дозволить розвантажити емоційну напругу.
Жовтень Слід пошукати компроміси у спілкуванні з чоловіком, тоді вдасться уникнути проблем у сім’ї. Професійний успіх вірогідніший у другій половині місяця.
Листопад Чудовий місяць для шлюбу, нових починань. Колишні справи будуть успішно закінчені та з’явиться можливість нових вигідних проектів.
грудень Можливі проблеми у особистих взаєминах. А ось у кар’єрі буде все чудово.

Рік Кролика для жінки-Лева

Кожна Левиця буде оточена увагою протилежної статі. Любов і пристрасть просто вируватимуть у жилах. Саме час познайомитися з тим єдиним і задуматися про створення сім’ї.

Заміжнім жінкам краще подумати про звільнення свого подружжя від низки домашніх обов’язків. Гороскоп хоче більше довіряти другим половинкам.

Щедрість Левиць буде оцінена рідними та близькими, які особливо старанно проситимуть у борг. Тут важливо оцінювати ризики повернення боргу, щоби не залишитися без грошей. В особистому бізнесі не варто покладатися на поради друзів. Швидше за все, вони будуть порожніми або навіть збитковими.

Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Жіночому здоров’ю слід приділити більше уваги. У разі перших проявів хвороби рекомендується одразу звернутися до лікаря. Не варто вдаватися до самолікування, щоб не запустити захворювання. Гороскоп наполягає у збалансованому харчуванні, яке допоможе уникнути проблем із шлунково-кишковим трактом.

Рік Кролика для чоловіка-Лева

Господар року зробить період шалено продуктивним для чоловіків. Весь час буде багато енергії, яка допоможе впоратися із будь-якими завданнями. Тому у чоловіків катастрофічно не вистачатиме часу на відпочинок, особисте життя та хобі. Гороскоп рекомендує планувати свій час, грамотно складати свій графік. Тоді знайдеться час для здійснення своїх бажань.

Надлишок справ у Лева безпосередньо впливатиме на особисте життя. Тому навесні краще розвантажити час, і приділити увагу другій половинці. Влітку теж розпочнеться напружений час, професійна зайнятість не залишить час на романтичні взаємини. 2023 – прекрасний час для планування дитини в сім’ї. А якщо дитина вже є, варто постаратися приділяти їй час та увагу.

Гороскоп Лева на 2023 рік Кролика: точний прогноз

Самопочуття може підвести Лева у другому півріччі. З’явиться певна втома та тяжкість у тілі. Астрологи рекомендують включати в режим дня перепочинку, заняття йогою, включити піші прогулянки на свіжому повітрі.

Золотих гір у фінансах Левам чекати не доводиться, але стабільність однаково простежується. Важливо не упустити вигідну угоду, тоді це стане фундаментом збільшення доходів. Літо очікується спірним. Потрібно бути дуже уважним, щоб не вступити до сумнівного проекту та не втратити нажитий капітал.

Гороскоп Лева на 2023 рік загалом готує багато позитивних моментів, які потрібно побачити вчасно. Тоді успіх у будь-якій справі гарантовано. Не слід представникам знаку забувати про своє сімейне оточення. Рідні чекатимуть по відношенню до себе турботу, любов та увагу.

Тищенко Лия
zmorshki.in.ua