Оберіг від пристріту та псування: 12 найсильніших амулетів з підручних засобів

Ладанка, нитковий браслет, шпилька та інші амулети. Розповідаємо, як підготувати обереги до носіння, щоб вони ефективно захищали від поганого ока та інших неприємностей.

Оберіг від пристріту та псування: 12 найсильніших амулетів з підручних засобів

Нашкодити фізичному та психічному здоров'ю людини досить легко. Достатньо мати певні знання або вдатися до допомоги темних магів. Пристріт і псування – це два найпоширеніших види негативної енергії, що насилається, які відрізняються один від одного силою впливу на людину. І якщо пристріт можна прибрати досить легко, то псування наводиться із залученням темних сил.

Навіть якщо не віриш у існування пристріту, це не гарантує захист від негативної енергії.

Щоб захистити себе та своїх близьких від небезпечної дії, необов'язково вдаватися до сторонньої допомоги. Зробити надійний оберіг від пристріту та псування можна самостійно. Перед тобою 12 найнадійніших амулетів від негативної енергетики.

1 Нитка червоного кольору

Вовняна нитка червоного кольору – потужний захисник від негативного впливу. Напевно, у твоєму арсеналі знайдеться така «помічниця», яку треба зав'язати на руці. Щоб оберіг спрацював, потрібно дотримуватися таких правил:

 • пов'язати на руку нитку повинна любляча людина, оскільки талісман, зроблений самостійно, буде марним, коли в нього не вкладають тепло та турботу;
 • носити оберіг треба на лівій руці, тому що саме через неї в організм проникає негативна енергія;
 • обгорнуту навколо зап'ястя нитку зафіксувати сімома вузлами. Зав'язуючи, важливо думати про добрі речі та планувати добрі помисли – ця енергія посилить захисні функції нитки.

Така ниточка не впустить у твоє життя не лише заздрість, а й руйнівний гнів, а також будь-які негативні емоції.

2 Звичайна шпилька

Оберіг від пристріту та псування: 12 найсильніших амулетів з підручних засобів Джерело: Unsplash (@jullka)

Булавка – ефективний оберіг від пристріту та псування. За рахунок простоти такий оберіг можуть носити дорослі та діти. Якщо приколеш її до свого одягу, обзаведешся вірним щитом, який відганятиме негативну енергію. Прикріпити шпильку потрібно з внутрішньої сторони одягу, щоб про її існування ніхто не знав. Стара шпилька не підійде, захисний предмет має бути новим та чистим, тільки так він допоможе. Як одягнеш, уважно стеж за станом талісмана. Якщо він потемнів чи поржавів, — це очевидна ознака, що хтось намагається тебе наврочити. У такому разі закопай шпильку глибоко в землю, а потім купи нову.

3 Голка зі сталі

Ще один ефективний предмет для захисту від псування та пристріту — голка з чистої сталі. Вона захистить від будь-якого зла та поганого ока, особливо у місцях великого скупчення людей. Наприклад, на будь-яких світських
заходи.

Що потрібно зробити, щоб оберіг заробив:

 • візьми нову голку зі сталі, проми її звичайною водою;
 • вдень у вушко невелику нитку червоного кольору, закріпи так, щоб вона не розв'язалася;
 • заши голку у внутрішню частину одягу, щоб не вколотися.

Тепер негатив, який можуть навести вороги, просто відскакуватимуть від тебе.

Оберіг від пристріту та псування: 12 найсильніших амулетів з підручних засобів Джерело: Unsplash (@wjtuinstra)

Звичайна сіль теж захистить від поганого впливу пристріту і псування. Для цього вона має пройти термічну обробку.

Щоб створити такий оберіг, потрібно:

 • взяти жменю солі і прожарити на сковорідці,
 • пересипати її в тканинний мішечок і носи з собою,
 • міняти сіль кожні 5 днів – за цей час вона вбере весь можливий негатив.

8 Монетка

Оберіг від пристріту та псування: 12 найсильніших амулетів з підручних засобів Джерело: Unsplash (@eduschadesoares)

Стародавні слов'яни знали, що ефективний захист від пристріту та псування — це звичайна монетка. Щоб вона зняла сильну негативну енергію, потрібно перекинути монету через ліве плече, а потім розжарити на сковороді. Після підготовки оберіг слід носити ближче до себе – у кишені чи сумочці.

9 Трав'яний мішечок

Знімають сильний пристріт або псування спеціальні трави, які славляться своїми магічними властивостями. Зверніть увагу на звіробій, конюшину або звичайний кріп. Збери одну з цих трав під час місяця, що росте, щоб
сила твого оберегу була максимальною. Потім поклади траву в тканинний мішечок і носи із собою.

10 Браслет із ниток

Щоб захиститися від псування і пристріту, можна зробити захисний оберіг своїми руками, вклавши в нього всі чисті та добрі помисли. Таким амулетом стане браслет із ниток.

Як його зробити:

 • взяти нитки червоного, зеленого та синього кольорів. Перша символізує багатство, друга – гроші, третя – здоров'я та силу.
 • сплести з них кіску,
 • закріпити на зап'ястя, зав'язавши кінчики на сім вузлів і носити.

11 Лялька-мотанка

Оберіг від пристріту та псування: 12 найсильніших амулетів з підручних засобів

Безликі ляльки-мотанки з'явилися давно. Вони були частиною давньої слов'янської культури. Ляльки робили, щоб захиститися від пристріту, псування і відвести від себе лихо. Цей оберіг відводить негатив та притягує до свого власника позитивну енергетику. Ляльку можна купити, а можна зробити самою.

Для цього знадобляться клапті тканини та щільні нитки. При виготовленні талісмана мотати нитки потрібно строго за рухом Сонця. Виготовляти захисний оберіг важливо без сторонніх очей. Навіть твої близькі можуть випадково навести на ляльку негативну енергію через невіру чи сумніви. Коли зробиш, постав виріб у затишний куточок. Вважається, що за такого захисту випадкові гості, які мають погані помисли, не зможуть принести в будинок погане.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua