Уран в опозиції Сонцю: що це означає і як поводитися в цей період

Відмінний час, щоб переглянути свій звичний уклад. Чому? Розповідаємо у тексті.

Уран в опозиції Сонцю: що це означає і як поводитися в цей період

За день до цього астроподії, 8 листопада, відбудеться повне місячне затемнення, цього разу його також називають Кривавим Місяцем.

Що обіцяє цей період

Транзит Сонця в опозиції до Урану дає прагнення спробувати нові та захоплюючі способи жити повним життям. У цей час проявляється прагнення свободи, хочеться робити все по-своєму. Тому всі вказівки з боку сприйматимуться в багнети. Боротьба за незалежність може бути пов'язана з бажанням дослідити та висловити свою індивідуальність.

За кілька днів до початку транзиту передчуватимеш щось нове на горизонті або нервувати без причини. Можливо, відбудуться раптові зміни. Наприклад, несподівані зустрічі та події, які змусять почуватися неспокійно та тривожно. Щоб уникнути цих станів, потрібно постаратися налаштуватися на майбутні зміни – думати про них не як про складнощі, а як про захоплюючі можливості, які відкриють найкращий шлях.

Якщо не чинити опір внутрішньому прагненню до нового і незвичайного і піддатися бунтарству, вдасться намацати цікаві ходи та рішення. В іншому випадку електрична і спонтанна енергія транзиту Сонця в опозиції до Урану проявитися руйнівним чином, наприклад, невеликим, але все ж таки нещасним випадком.

Радикальна зміна у поведінці близьких також може спричинити занепокоєння. Сварки чи розлука стануть результатом нетерплячості чи небажання адаптуватись. Можливо, що хтось новий увійде в життя і влаштує не хаос, а потім також стрімко зникне з твого кола спілкування. При цьому хаос зовсім не означає лише погане — незнайомець може зрушити з місця усталену світогляд. В кращу сторону.

Ти можеш відчути осяяння, яке призведе до швидкого розвитку подій. Але треба бути готовою, що такі нововведення можуть спровокувати порушення у поточних життєвих структурах.

Що робити, коли Сонце стане навпроти Урану

Уран в опозиції Сонцю: що це означає і як поводитися в цей період Джерело: Unsplash (@sammiechaffin)

Коли транзитне Сонце утворює опозицію з Ураном, слідуй своєму внутрішньому поклику. У деяких ситуаціях це може означати необхідність жертвувати часом, простором та ресурсами задля віддаленої мети. Доведеться змінювати структуру життя. Якщо будеш завзято уникати змін, щоб залишатися в комфортній ситуації, наразишся на ризик, застопоришся і розчаруєшся в своєму становищі. Цей період дає шанс пустити нове у своє життя — будь відкритим для змін і не бійся, якщо заради цього доведеться розпрощатися з колишнім комфортом. Ризик себе виправдає.

Астрологічний аспект стане найкращим часом, щоб зрозуміти, в яких сферах життя тобі потрібно проявити новаторство і почати робити щось інше.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua