Повне місячне затемнення 8 листопада 2022 року: на кого сильніше вплине і як поводитися в цей день

Наступне затемнення також називають Кривавим Місяцем. Розповідаємо, як собі допомогти цього енергетично непростого дня.

Повне місячне затемнення 8 листопада 2022 року: на кого сильніше вплине і як поводитися в цей день

Повне місячне затемнення в листопаді 2022 року — унікальне явище з астрологічної точки зору. Воно збігається з повним місяцем у знаку Тельця. Таке унікальне поєднання називають Кривавим Місяцем. Цей час стане поворотним для багатьох — завершить період коридору затемнень, вплине на гроші, а також відносини з Всесвітом. У особливо емоційних трапиться переоцінка цінностей, можливо, зміниться доля.

З нашої статті ти дізнаєшся, що робити в цей непростий час, як використати унікальну зміну місячних фаз собі на благо, щоб пережити ніч Кривавого Місяця без потрясінь.

Затемнення 8 листопада: час та особливості

За попередніми прогнозами, 8 листопада затемнення розпочнеться приблизно об 11:00 за київським часом. О 14:00 воно досягне апогею. Спостерігати це рідкісне явище можна буде майже скрізь, крім Африки, Півдня та Заходу Європи. У середній смузі та центральній частині Росії Кривавий Місяць буде непросто розглянути у всій красі, а ось мешканцям Далекосхідного регіону та Сибіру пощастить – вони зможуть спостерігати затемнення повною мірою.

Місячне затемнення у листопаді – чарівний період. Йому передує коридор затемнень, що розпочався 25 жовтня — тоді сонячне затемнення у Скорпіоні. У цей період у багатьох у житті можуть відбуватися різні події, що вплинуть на здоров'я, відносини, фінанси. Політика теж не залишиться осторонь — можливо, що 8 листопада стане визначним днем на міжнародній арені.

Кривавий Місяць стане своєрідним Рубіконом, таким собі перевалочним пунктом, після подолання якого життя почне прояснятися і попрямувати у світле майбутнє. Важливо розуміти, що це місячне затемнення відрізняється від звичайного тим, що торкнеться кармічних вузлів. Все, що трапиться під час Кривавого Місяця, накладе відбиток на наступні 18 років життя кожної людини. Не можна піддаватися напругі, що наростає, стресам. По можливості необхідно відкласти прийняття всіх значних рішень, проведення життєво важливих операцій до спокійнішого періоду.

Вплив Кривавого Місяця на самопочуття та соціальні процеси

Повне місячне затемнення 8 листопада 2022 року: на кого сильніше вплине і як поводитися в цей день Джерело: freepik.com

У вівторок, 8 листопада, Місяць проходитиме в Хадесторі — так називають вісь від 15 градусів знака Тельця до 15 градусів Скорпіона. Сонце та Меркурій також перебуватимуть у Скорпіоні. Таке поєднання вказує на те, що все у головах людей може перевернутися з ніг на голову буквально за один день. Також цей аспект висуває першому плані рішення головного представника країни. Варто готуватися до великих важливих змін, які позначаться на всій державі — її становищі у світі, на міжнародній арені.

Зміни будуть непростими. Але потім виявиться, що вони ведуть до правильного курсу — нове становище обернеться великим благом. Тому не варто їх боятися, навпаки, краще поставитися до них як до провісника свята, яке розпочнеться після.

 • З'єднання Місяця з Ураном у знаку Тельця вказує на велику кількість волелюбних, але бунтівних людей, які використовуватимуть застарілі кошти, щоб повернути собі колишню вільнодумство, свободу, а може навіть деяку зухвалість. Це, мабуть, єдина причина для занепокоєння.
 • Поєднання Скорпіона та Меркурія може стати частково несприятливим. Воно пророкує хвилю неперевіреної інформації, багато серйозних провокацій. Є ризик потрапити на прийом фейкових новин. Щоб цього уникнути, потрібно довіряти внутрішньому голосу, спілкуватися лише з однодумцями та перевіреними людьми. Провокаторів одразу ігнорувати.

Повне місячне затемнення 8 листопада 2022 року: на кого сильніше вплине і як поводитися в цей день Джерело: freepik.com

 1. Під час кривавого місяця не слід робити вчинків, що призводять до сварок, і навіть про ворогів думати краще зі співчуттям. Це допоможе уникнути негативу для своєї карми.
 2. Сфокусуйся на собі, самовдосконаленні та єднанні з близькими.
 3. Віруючим рекомендується щиро молитися та тримати аскези. Також на користь підуть уявні звернення до свого роду — пошук порад та мудрості предків, витяг уроків зі своїх помилок. Під час молитов чи медитацій проси у вищих сил захисту та допомоги для себе, своєї сім'ї, близьких знайомих та друзів. Всесвіт обов'язково почує всі добрі та щирі посили та віддасть за ними.
 4. Якщо знаєш свій камінь-талісман, купи прикрасу або фігурку з ним і носи, не знімаючи до закінчення місячного затемнення. Сил додасть і дотику з деревом-покровителем.
 5. Більше гуляй на природі чи у парку. Від жвавих вулиць тримайся подалі. Також уникай у день затемнення великих і галасливих компаній, не пий спиртне і відмовся від будь-яких одурманюючих препаратів — свідомість повинна залишатися ясна.
 6. Постарайся знайти своє особисте джерело енергії. Це може бути нове хобі, спорт, творчість, читання, прослуховування легкої музики.
 7. Якщо є діти, придумай нові способи провести час разом із ними — що більше радості принесеш своєму чаду, то більше енергії збережеться до кінця року.
 8. Тим, хто любить тварин, можна завести домашнього вихованця. Повною мірою активізуються енергетичні вампіри, улюбленець захистить від несприятливого стороннього впливу — вся твоя увага сфокусується радості, яку він принесе в будинок. Ці емоції не дозволять злим людям наблизитися до тебе і твоєї оселі. Якщо не готова до тварин, прикрась квартиру живими рослинами – у горщиках або розстав у кімнатах невеликі букетики осінніх квітів.
 9. Освіжи інтер'єр красивими композиціями з білими чи оранжевими свічками, натуральним деревом чи природними мінералами.
 10. Пий більше води, але від прийняття ванни відмовся – можливі стрибки тиску і головний біль.
Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua