5 знаків зодіаку, які вийдуть із коридору затемнень із вигодою для себе

Знаменний астрологічний період завершиться 8 листопада. Розповідаємо, як енергія останнього осіннього місяця допоможе знакам нашого списку.

5 знаків зодіаку, які вийдуть із коридору затемнень із вигодою для себе

  • Місячне більше орієнтоване на моральний стан — люди можуть відчувати сильні душевні переживання, розум стає вразливішим для негативу.
  • Сонячне в основному проявляється у зовнішньому середовищі — супроводжується яскравими подіями, що запам'ятовуються. Але на здоров'я також впливає – підвищується ризик інсультів та інфарктів, оскільки йде велике навантаження на судини.

Проте не на всіх коридор затемнень відіграється. Когось він не тільки змилосердиться, а й допоможе пройти через нього з вигодою. З нашої статті ти дізнаєшся, хто ці щасливці.

У цій статті ви дізнаєтеся:

1 Телець

Якщо ти прагнеш діяти, то коридор затемнень надасть усі можливості. Другий тиждень листопада принесе спокій і впевненість, події, які відбуватимуться, сприйматимеш як належне, тому ніякого занепокоєння не буде. У коханні тобі вже ніколи втрачати час, проявишся рішучіше, ніж будь-коли, і не дозволиш старим образам зруйнувати особисте життя. Приблизно до 19 листопада користуватимешся всіма сприятливими наслідками затемнень, у тому числі такими приємними сюрпризами, як вихідні з сім'єю або вдвох із коханою людиною.

2 Діва

5 знаків зодіаку, які вийдуть із коридору затемнень із вигодою для себе Джерело: freepik.com

Тобі забезпечено велику впевненість у собі. Мотивація та амбіції дозволять завершити поточні проекти. Перший тиждень після затемнення принесе задоволення. Відчуєш, що чудові шанси знаходяться буквально під рукою. Така близькість спровокує бажання перевершити себе. Заради своєї мети ти навіть зважишся піти на деякі жертви. Також у листопаді зосередишся на особистому житті — зміниш деякі свої звички та відпустиш низку ситуацій, які до цього не давали спокою. У наступні тижні стосунки у сім'ї будуть теплі, а сама сімейна атмосфера – динамічна.

3 Ваги

Небо для тебе буде безхмарним — забудь про сумніви та невпевненість. Якщо ти самотня, то в період коридору і кілька тижнів після нього — слушний час для змін в особистому житті. Можливо, зустрінеш ту саму людину, з якою буде так само комфортно, як із самою собою. Якщо в листопаді почнеться роман, постався до нього серйозно. У роботі в тебе теж не буде приводів для розчарування — підніми голову та сміливо дій. Ближче до 16 листопада ти наповнишся оптимізмом, відчуєш, як йде моральна напруга.

5 знаків зодіаку, які вийдуть із коридору затемнень із вигодою для себе Джерело: freepik.com

Твоя відкритість дозволить емоційно розкріпачитися. Листопад принесе любовне задоволення, а також відповіді на питання, що давно цікавили. Дозволяючи собі керуватися інстинктом, здобудеш упевненість. Після коридору затемнень зірки вказують тобі шлях, і чарівним чином твоє життя набуває стабільності. Можеш сміливо братися за нові робочі проекти чи шукати нову роботу. Залишивши турботи осторонь, рухатимешся більш безтурботно.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua