Як красиво підстригти чубчик у домашніх умовах самостійно

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Іноді немає можливості або часу відвідувати перукаря вчасно, тому у дівчат постає питання: як собі підстригти чубок? На щастя, є багато способів зробити це в домашніх умовах.

Продовжуй читати статтю, щоб ознайомитися з порадами, які допоможуть підрівняти чи зрізати чубок.

Підготовка до роботи

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Фото Apostolos Vamvouras on Unsplash

Отже, якщо ти вирішила змінити імідж, починаючи з волосся, а точніше з чубчика, то спочатку підготуй необхідні інструменти.

  • Ножиці

Найголовніше у процесі стрижки, щоб отримати рівний зріз – це знайти правильні ножиці.

Не смій тягтися до кухонних і звичайних ножиць, щоб підстригти собі чубок! По-перше, вони недостатньо гострі. І або ти отримаєш нерівний зріз, або зіпсуєш волосся, після чого воно почне сіктися.

Правильні інструменти мають ключове значення, а інвестиції в перукарські ножиці гарантують, що ти зможеш виконати акуратну та рівну стрижку, не зіпсувавши локони.

  • Гребінець

Також тобі знадобиться гребінець, щоб розділити волосся, і шпильки, щоб прибрати решту волосся на час стрижки.

Для чубчика придбайте гребінець за типом гребеня (з тонкими вузькими і з рідкими зубами), також бажано мати в наявності гребінець з гострою довгою ручкою, щоб вийшов рівний проділ.

До речі, в деяких магазинах можна знайти вже зібрані набори для стрижки, куди входять ножиці, гребінець, шпилька і іноді фіксатор.

Якщо ти знайома з філіровкою, то маєш знати, що для цього використовується спеціальна гребінець із лезами, ти можеш придбати її в магазині для перукарів.

Але якщо в тебе немає потрібних навичок, то не варто одразу братися за цю справу. Почни поки що з простої стрижки, щоб освоїти поступово навички.

  • Визначся, яка чубчик тобі потрібна

Перед тим, як підстригти чубок, необхідно визначитися з бажаним стилем. Адже існує багато різних стилів на вибір.

Деякі воліють коротку пряму чубок для різкого образу, тоді як інші вибирають довшу чубок. Тобі може сподобатися вид чубчика «шторками» або навскіс.

Визначся з тим, який варіант тобі до вподоби, перш ніж братися за ножиці.

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Як підстригти чубок будинку?

Покрокове керівництво як підстригти чубок

Стрич волосся, поки воно повністю сухе, – це найпростіший спосіб отримати потрібну довжину, не переборщивши. Коли волосся мокре, воно розтягується, і в міру висихання ти виявиш, що довжина чубчика коротша, ніж потрібно було.

Тому запам'ятай, що у домашніх умовах волосся перед стрижкою краще не мочити. Це допоможе тобі потім не жалкувати за результатами.

Коли волосся повністю висохне, використовуй гребінець, щоб акуратно відокремити пасма, які не потрібно стригти. Збери ці частини в кінський хвіст або заколи. Тільки чубчик (або майбутня чубок) має бути розпущеним, все інше необхідно прибрати.

Тепер давай подивимося, як стригти різні типи челок самостійно.

Чубчик «шторка»

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Фото взято з відкритих джерел

«Шторна» чубчик ідеальна для довгого волосся. Спробуй скористатися даним посібником, щоб отримати потрібну довжину та зріз.

Розділи волосся, зачеши вперед і зроби точкову стрижку: по-перше, зроби ідеальний центральний проділ за допомогою гребінця.

Збери рівні частини волосся з кожного боку проділу. Тут симетрія важлива. Заколи залишилася частина волосся назад. Переконайтеся, що волосся гладке і не плутається, перш ніж почати підстригати його.

Для більш об'ємної чубчика зроби проділ далі на потилиці. Гладко розчеши вперед і зроби точкову стрижку, починаючи з найкоротшої довжини спереду.

Відріж кінчик до потрібної довжини, починаючи з короткого кінця. Використовуй гребінець із дрібними зубами. Зачеши один бік волосся на протилежний бік чола.

Використовуючи ножиці для текстурування, зроби зріз з точки, знизу вгору. Не забувай, що зробити коротшим ти завжди встигнеш, тому спочатку зріз нехай буде трохи довшим, щоб не помилитися.

Досягнувши бажаної довжини всієї чубчика, відділи частини волосся спереду та підстриги його під кутом зверху вниз. Тепер залишається лише укласти чубок і подивитися на отриманий результат.

Пряма чубчик

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Фото взято з відкритих джерел

Починай так само, з розділення волосся: спочатку посередині, потім розділи волосся, яке потрібно підстригти. Якщо потрібна густа чубчик, то роби проділ далі до потилиці.

Розділи чубчик на три частини. Середня частина – це основна частина чубчика, а бічні пасма її обрамлятимуть.

Починай із середньої частини. Відрегулюй рівень гребінця так, щоб він відповідав бажаній довжині чубчика.

Зріж прямо під гребінцем. Тримайте ножиці вертикально і злегка обріж, щоб пом'якшити краї.

Перейди до зовнішніх частин і відріж під діагональним кутом, щоб відповідати середній частині. Потім так само підрівняй їх, тримаючи ножиці вертикально.

Коса чубчик

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Фото взято з відкритих джерел

Для стрижки косого виду чубчика спочатку відділи гребінець зону, яка буде майбутньою чубком, решта волосся заколи або збери в хвіст.

Тепер чубчик треба зачесати на зворотний бік від подовження. Пальцями притримуй місце, де потрібно зрізати та відстригати зайву довжину.

Розчеши, при необхідності підрівняй точково окремі місця або зроби філіровку.

Все, залишилося тільки укласти та насолоджуватися результатом.

На дві сторони

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Фото взято з відкритих джерел

Цей стиль чубчика не так складно стригти. Спочатку потрібно відокремити безпосередньо частину чубчика, який потрібно стригти. Решта волосся бажано заколоти.

Тепер у центрі зроби проділ, простягнувши його від верхівки і до самого чола, розділивши пасма на дві сторони.

Зазвичай у цьому стилі перукарі початок чубчика роблять із центру проділу. Тому в цій частині проводи гребінець до вуха.

Тепер важливо пропорційно зістригти і одну, і другу частину чубчика. Дивись, щоб довжина була не короткою, можна зробити до губ або трохи коротше.

Тепер візьми пасма, тримай їх під кутом і затискай пальцями, акуратно підрівнюючи кінці. Так твоя чубчик виглядатиме натурально.

Подовжена

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Фото взято з відкритих джерел

Зроби з волосся (майбутньої чубчика) симетричний «трикутник», а решту збери резинкою або шпилькою. Розділи трикутник, що вийшов, на три частини: найкоротша частина буде в центрі, а краї – подовжені, симетричні.

Затисніть пальцями центральну частину чубчика, тримай ножиці вертикально, приблизно під кутом тридцять градусів, зістрижіть потрібну довжину.

Зроби бічні частини довшими, тримаючи ножиці під кутом, потім пройдися м'яко по всій довжині, щоб було симетрично і акуратно.

Змочи чубок, висуши та поклади. Зверни увагу, що довжина бічних частин може доходити до підборіддя, не нижче.

Рвана

Як красиво підстригти чубок у домашніх умовах самостійно

Фото взято з відкритих джерел

Метод стрижки легкий, просто розділи чубок на кілька окремих пасм і скрути їх у джгутики. Далі за допомогою ножиць починай робити короткі зрізи, проходячи інструментом за різними рівнями чубчика.

Повторюй так з усіма пасмами, роби все плавно. Так ти отримаєш природний та красивий зріз.

Не забудь після стрижки укласти волосся, щоб подивитися на кінцевий результат.

Під час стрижки чубчика пам'ятай, що головне правило – стежити за довжиною, ти завжди можеш повернутися і зрізати зайве, але якщо ти одразу зробиш надто коротко, то виправити вже нічого не вийде.

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua