Геть, нудьга: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня по 6 листопада

Близнюки чекають війни з сусідами, Леву час відмовитися від фаст-фуду, а Терезам — зайнятися ремонтом у квартирі або на дачі.

Геть, нудьга: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня по 6 листопада

Успіх . Цього тижня ти отримаєш багато знаків уваги — і до власної персони, і до своєї діяльності. Результати твоєї праці зацікавлять багатьох, тож долай свою приховану боязкість і готуйся розповідати оточуючим про те, як тобі вдалося досягти вершини. З'явиться можливість отримати корисні знайомства і зміцнити відносини з колегами. За всією цією суєтою не забувай про близьких — вони радіють за тебе і теж чекають на увагу.

Вдалі дні: 1.11, 4.11

Телець

Партнерство . Має бути дуже складний період, наповнений емоціями та переживаннями. Твоє головне завдання зараз – постаратися контролювати свої почуття, слова та вчинки. У відносинах з діловими компаньйонами, а також з другою половинкою можливі конфлікти. Ти не раз змінюватимеш свою позицію і переглядатимеш озвучені плани. Тож співпраця з тобою виявиться складною. Строго дотримуйся всіх домовленостей.

Вдалі дні: 31.10, 4.11

Близнюки

Геть, нудьга: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня по 6 листопада

Криза . Ти можеш бути втягнута у складну ситуацію — на роботі чи у відносинах із сусідами. У результаті тобі все одно доведеться підкоритися іншій стороні, бо чисельна перевага буде не за тобою. Найкраще, що ти можеш зробити, щоб гідно вийти зі складного становища — не посилювати розбіжності, не загострювати протистояння. Шукай компроміс. Він можливий, вже за тиждень ситуація різко зміниться на краще.

Вдалі дні: 2.11, 3.11

Рак

Ранімність . Варто поберегти нерви та уникати неприємних людей та гострих ситуацій. Ти часто ображаєшся і бачиш спроби обмежити тебе навіть там, де їх немає. Менше копайся в собі і не надто заглиблюйся у вивчення інших людей. Відвернися по можливості від себе коханої, відвідай публічний захід, краще не один. Нові враження дадуть нову їжу твоєму розуму. Інші способи швидко перейти – заняття спортом, плавання в басейні, пілатес.

Вдалі дні: 1.11, 5.11

Лев

Робота . Цього тижня у тебе виникнуть труднощі у спілкуванні з деякими колегами. Кожен відстоюватиме свою точку зору, не завжди залишаючись стриманим і коректним. Останнє слово залишиться за тим, кого підтримає колектив. Не час міняти усталений спосіб життя – ти можеш розплатитися за це погіршенням самопочуття. Стеж за своїм харчуванням, намагайся не перекушувати на ходу, уникай напівфабрикатів та будь-якого фаст-фуду.

Вдалі дні: 2.11, 5.11

Діва

Сім'я . Ти приділиш багато уваги дітям — своїм чи синам близьких родичів, наприклад, племінникам. Маленьких доведеться водити на додаткові заняття – починай звикати до значних навантажень. Підлітки захочуть скористатися твоїм досвідом та отримати цінні поради. Це гарний час для спільного походу магазинами. Бездітним представникам знака варто зосередитись на батьках та інших старших родичах.

Вдалі дні: 31.10, 4.11

Терези

Геть, нудьга: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня по 6 листопада

Будинок . Намічай на цей тиждень якісь ремонтні роботи у квартирі чи на дачі, особливо якщо до них треба залучити майстрів-умільців. Тобі, напевно, вдалося зібрати суму, якої вистачить і на закупівлю матеріалів для ремонту, і на оплату роботи будівельників. Не нехтуй порад більш практичних людей. Якщо у твоєму оточенні таких немає, шукай співрозмовників у спеціалізованих чатах в Інтернеті. Як помічники залучи своїх домашніх.

Вдалі дні: 3.11, 6.11

Скорпіон

Ризик . Справи в тебе в цілому добре. Але не вистачає гострих відчуттів. Тож ти цілком можеш спробувати створити собі труднощі штучно. Обійдись без екстремальних захоплень, не треба намагатися з'ясувати, яке граничне навантаження ти можеш витримати. Краще заповни свої будні не дуже важкою роботою — так, щоб надвечір відчувалася втома, але не було відчуття надриву. Це убереже тебе від небезпечних необдуманих вчинків.

Вдалі дні: 2.11, 5.11

Стрілець

Гроші . Прийде згадати про економію. У цей період у тебе буде багато витрат, оскільки з'ясується, що закінчилися предмети повсякденної необхідності. Визнач найпотрібніше, постарайся не виходити за межі сімейного бюджету. Неприпустимий хаос і в харчуванні: це може спровокувати гострі стани, коли знадобиться допомога лікарів. Є ймовірність зустріти друга дитинства чи перше кохання — будь готова до сюрпризів та сентиментальних розмов.

Вдалі дні: 1.11, 3.11

Козеріг

Нестабільність . Тиждень не назвеш гармонійним і спокійним. У тебе часто змінюватимуться і психологічний настрій, і фізичний стан. Таке своєрідне балансування може спровокувати промахи у роботі та, як наслідок, сварки з колегами та начальством. Не намагайся покращити своє самопочуття за допомогою інтенсивних фізичних тренувань. Намагайся більше відпочивати, ходити пішки, дозувати навантаження і раніше лягати спати.

Вдалі дні: 4.11, 6.11

Водолій

Геть, нудьга: гороскоп для всіх знаків зодіаку з 31 жовтня по 6 листопада

Самотність . Ти зараз не схильна до активного спілкування і вважаєш за краще триматися закрито, не відчуваючи потреби виливати свою душу навіть подругам. Не варто робити з цього проблему та турбуватися з приводу свого душевного стану. Проведи час із користю. Це підходящий період, щоб попрацювати віддалено, з'їздити в заміський пансіонат або будинок відпочинку, усамітнитися на дачі. Почитай гарну книгу, займися рукоділлям.

Вдалі дні: 31.10, 2.11

Риби

Друзі . Заради приятелів тобі доведеться поступитися інтересами своєї сім'ї. Тож не дивуйся тому, що домочадці зустрінуть їх насторожено. Будь-які зміни, які ти наважишся внести у своє життя, краще узгодити з батьками. Або хоча б повідомити їх, що тепер житимеш по-іншому. Хоч би як ти вирішила зайнятися — спортом, новим хобі чи волонтерством — близькі тебе не лише підтримають, а й поділяться безцінним досвідом.

Вдалі дні: 3.11, 6.11

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua