Стрільцям треба перевірити здоров'я, а Водоліям — присвятити собі час: гороскоп для всіх знаків з 20 по 26 грудня

Разом із Новим роком наближаються різномасні дедлайни. Наш гороскоп допоможе тобі зорієнтуватися у цій метушні.

Стрільцям треба перевірити здоров'я, а Водоліям — присвятити час собі: гороскоп для всіх знаків з 20 по 26 грудня

Кар'єри. Цього тижня робота принесе тобі одне задоволення, тож найкраще зайнятися саме діловими питаннями. У п'ятницю не варто купувати дорогі речі у кредит. Вихідні проведи у компанії колег у неформальній обстановці, це піде на користь.
Вдалі дні: 20.12, 23.12

Телець

Подорожі. Велику частину часу будеш зайнята робітниками та домашніми справами. Але на тижні може виникнути потреба у поїздці по особистих справах. Найімовірніше, знадобиться відгул. Але, якщо буде можливість перенести позапланові справи на вихідні, скористайся нею.
Вдалі дні: 22.12, 26.12

Близнюки

Дозвілля. Тиждень почнеться спокійно – буде час для спорту та відпочинку. Основне навантаження на роботі припаде на середу або четвер. У п'ятницю графік повернеться до колишнього розслабленого русла, — кінець робочої сімденки буде дуже приємним. Цей настрій перенесеться і на вихідні. Зірки радять провести їх у родинному колі.
Вдалі дні: 21.12, 23.12

Рак

Стрільцям треба перевірити здоров'я, а Водоліям — присвятити час собі: гороскоп для всіх знаків з 20 по 26 грудня

Будинок. Накопичиться стільки домашніх справ, що не вистачатиме часу зайнятися чимось іншим. У середині тижня з'явиться трохи свободи дій, зможеш трохи побалувати себе, перейшовши на інтелектуальну роботу. Наприклад, дістанешся читання або, нарешті, послухаєш цікаву онлайн-лекцію.
Вдалі дні: 22.12, 25.12

Лев

активність. Тиждень буде метушливий – на роботі щоденні ділові зустрічі, переговори та дзвінки; вдома — підготовка до Нового року та інші побутові турботи. Щоб не збожеволіти від такого насиченого життя, вирвись на вихідні прогулятися. Ідеально, якщо вийде подихати свіжим повітрям за містом.
Вдалі дні: 20.12, 26.12

Діва

Будинок. Час прийшов! Пора купувати купувати подарунки та продукти до святкового столу, шукати товари зі знижками та радіти вигоді. Особисті та романтичні зустрічі краще призначити на п'ятницю, а вихідні посидіти вдома у тиші та спокої.
Вдалі дні: 23.12, 26.12

Терези

Робота. Можливо, тобі доведеться взяти шефство над своїми колегами, поки не повернеться безпосередній начальник. Будеш хвилюватися, тому що завдання тобі незвичне, але цього разу тривога зіграє тобі на руку – пробудить у тобі таланти гарного управлінця. Так що якщо доведеться зіткнутися з чимось подібним на тижні, сильно себе не накручуй. У п'ятницю винагороди себе за плідну роботу і чекай також бонусів у вигляді збільшення до зарплати або новорічної премії.
Вдалі дні: 20.12, 25.12

Скорпіон

Стрільцям треба перевірити здоров'я, а Водоліям — присвятити час собі: гороскоп для всіх знаків з 20 по 26 грудня

Контакти. Є ймовірність, що на тебе чекає коротка відпустка або відрядження. Ти опинишся в центрі уваги, виявляться пробивні здібності, про які ти не підозрювала — чи вдасться укласти договір на дуже вигідних умовах.
Вдалі дні: 22.12, 24.12

Стрілець

Тонус. Займися здоров'ям. Навіть якщо загалом почуваєшся добре, про всяк випадок влаштуй собі профілактичний візит до лікарні. Аврал напередодні Нового року не омине тебе — на роботі збільшиться кількість термінових завдань. Тому до п'ятниці будеш практично на емоційному нулі. Підзарядку тобі дасть похід у театр чи виставку, а ось алкоголь краще не вживати. Він лише посилить втому.
Вдалі дні: 25.12, 26.12

Козеріг

Справи. Потрібно розібратися із терміновими справами в порядку черги, їх у тебе накопичилося небагато, але залишати на потім все-таки не варто. Інакше січневі канікули постійно тебе смикатимуть із робочими питаннями. «Подрубати хвости» тобі допоможуть пунктуальність, працьовитість та завзятість. Розкидатися з боргами вийде до четверга, так що ближче до вихідних зможеш видихнути і приділити увагу приємнішим речам. Наприклад, проаналізувати свої досягнення за рік та подумати про плани на майбутнє.
Вдалі дні: 23.12, 24.12

Водолій

Краса. Перестань проводити весь вільний час у Мережі та сумувати від порівняння свого життя та себе з інстаграмними картинками. Більшість із них — маркетингові хитрощі та ілюзія успіху. Не витрачай енергію на цю нісенітницю. Присвяти собі тиждень — похвали себе і подумай, що могло б зробити тебе ще краще. Якщо з цією місією впорається нова сумочка — вибери модель, що сподобалася, і порадуй себе. Шопінг-день краще влаштувати у середині тижня. Якщо давно збиралася до косметолога, записуйся на прийом – для б'юті-процедур підійдуть четвер чи п'ятниця.

Вдалі дні: 22.12, 25.12

Риби

Гроші. Вдалий період для фінансових операцій – підписання договорів та великих покупок. Проте кредити та позики бажано не брати, на крайній випадок, якщо є гостра потреба, зверніться за допомогою до родичів чи друзів. Позичені в цьому тижні гроші ти швидко віддаси, але зв'язуватися з кредитними організаціями не варто. У вихідні сходи на вечірку чи майстер-клас, чи будь-які інші заходи — там ти познайомишся з цікавими людьми. Можливо, матимеш корисні зв'язки.
Вдалі дні: 23.12, 26.12

Снисаренко Юля
zmorshki.in.ua